مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی - امتحان نهایی، کنکور و انتخاب رشته

11.5k موضوع ها 180.3k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• کدوم کنکور آزمایشی شرکت کنم ؟؟؟

4
    2 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    457 بازدیدها

من خودم دو سال گزینه دو بودم ... من نتونستم با گزینه رابطه برقرار کنم چون فاصله ی بین آزمونا زیاد بود ب طبع مباحثی هم ک باید خونده میشد بیشتر بود و مرور کمتر .... ولی کانون فاصله بین آزمون هاش کمه و حجم مطالعاتی سبک تره ... فقط میمونه کیفیت سوالاش ... ک اونم من آزمون های گزینه رو هم بررسی میکنم ... چون بیشتر برام برنامه و مرور مهمه

• 0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    849 بازدیدها
  • یه نکته ی مفید کنکوری

5
    2 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    606 بازدیدها

سلام
    یه تاپیک دگ زده شده بود...با عنوان تجربه های کنکور 95...
    این تاپیکو ببندین...از اون استفاده کنین...
    با تشکر
    http://forum.alaatv.com/topic/2044/تجربه-کنکوری-های-95

• منابع کنکور ، سطح متوسط رو به پایین :)

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

@reza77
    ابی هم خوبه ، ولی شنیدم پاسخنامش خیلی ضعیفه

• کلاس کنکور

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    786 بازدیدها

اره من میرم واسه ریاضی و فیزیک

• مشاوره کنکور 96

منتقل شده
    4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    937 بازدیدها

Sunny خیلی هم عالی ممنون لطف کردی . به نظرمن که عالیه اگه ادامه بدی

• یه پست بی ربط

6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    857 بازدیدها

A1iFZ نگفتم مغزت کوچیکه ونمیخواستم مسخره کنم فقط نظرمو گفتم بالاخره هرکی یه تاپیک میزنه ممکنه یه نفر یه نظر متفاوتی داشته باشه من معذرت میخوام اگه ناراحت شدی از حرفم دوست عزیز. موفق باشی

• ویژه انتخاب رشته

قفل شده است
    20
    3 رای ها
    20 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

http://www6.sanjesh.org/download/rahnema95.pdf
    اهنماي عملي انتخاب رشته آزمون سراسري
    ساده سازي شركت در مراحل آزمون سراسري، از ثبت نام تا انتخاب رشته، يكي از اهداف سازمان سنجش است. با اين هدف در كنار دفترچه­ ها و اطلاعيه­ هاي رسمي، دفترچه­ هاي كاربردي و ويژه­ نامه­ هاي راهنما براي استفاده داوطلبان و خانواده ­ها تهيه شده است. راهنماي عملي انتخاب رشته يكي از اين نوع محصولات است. با استفاده از اين راهنماي عملي، هر داوطلب بدون كمك ديگران و به راحتي مي­تواند انتخاب رشتة خود را انجام دهد. در اين راهنما جنبه­ هاي كاربردي قوانين و مقررات انتخاب رشته، طوري توضيح داده شده است كه توجه به آنها مي­تواند احتمال قبولي در رشتة دلخواه را افزايش يابد.

• کدوم معلم دروس عمومی بهتره ؟

8
    1 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    844 بازدیدها

سلام
    بنظر من
    معارف استادرنجبرزاده فوق العاده است
    عربی مهندس ناصح زاده
    زبان انگلیسی استادعزتی برای شروع وقوی شدن درزبان ودراخر کاراستادفراهانی برای تسلط بیشتر و۱۰۰زدن .
    موفق باشید

• چگونه زیست و شیمی را مطالعه کنم؟

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    880 بازدیدها

@_Mr.Gentleman_ خیلی ممنون

• سوال درباره شرایط دانشگاه صنعت نفت

1
    1 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    349 بازدیدها

سلام و خسته نباشید
    آقا سهراب یه سوال خیلی مهم دارم من فوق دیپلم رشته فنی رو دارم یعنی الان مدرکم کاردانیه متولد 69 هستم . اگه خواسته باشم سال بعد کنکور ریاضی شرکت کنم میخوام بخونم انشالله واسه مهندسی نفت. آیا دو سالی که خوندم درسهاشو تطبیق میدن؟
    و سوال دیگه واسه صنعت نفت آیا شرایط خاصی داره یعنی مثلا معدلت بالای 15 باشه یا مثلا شرایط سنی؟
    تو رو خدا هرچه زودتر جوابم رو بدید که شروع کنم واسه درس خوندن.
    مرسی از سایت عالیتون

• صفرتاصدسوالات مشاوره ای

9
    12 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

moshaver سلام من سال سومی است که کنکور دادم واحد مانده نگهداشته بودم که امسال خرداد قبول شدمومعافیت تحصیلی تا حداکثر 98/11/3 دارم وتا یک سال پس از فارغ تحصیلی که من خرداد فارغ التصیل شدم حا لا من از دوره شبانه بخونم کنکور 96 می توانم شرکت کنم تاریخ تولد74/11/3 سال 92 دیپلم گرفته ام

• *مهم* مشاوره درباره پشت کنکور موندن و فیلم های آلا

24
    1 رای ها
    24 دیدگاه‌ها
    9k بازدیدها
  • نظرتون درباره روش خوندنم برای زیست دوم

قفل شده است حل شده
    11
    3 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    898 بازدیدها

@_Mr.Gentleman_
    ابجی ها و داداشای عزیز ممنون از راهنماییاتون
    اقا سهراب تاپیک بسته شه
    sohrab

• سال چهارم غیرحضوری

6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    598 بازدیدها

سلام برشما!این سوال توی این پاسخ خلاصه میشه که اگه معلماتون خوبن و شناخت کافی روشون دارین،برین مدرسه!در غیر این صورت غیر حضوری بردارین!و با دبیرای عالی آلا پیش بیاین!

• پشت کنکوریم .آزمون شرکت کنم یا نه ؟

منتقل شده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    601 بازدیدها
  • کسی درباره رشته بیوتکنولوژی اطلاعات داره

منتقل شده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    288 بازدیدها

شنیدم مستقیم میتونیم دکترا بگیریم آیا درسته ؟ یا شایعه است؟

• تغیر رشته

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    492 بازدیدها

@reza77 مرسی از راهنماییتون فیلمهای آلا که عالیه تو این چند روزی که با آلا اشنا شدم خیلی وضعیت درسیم و حتی روحیم بهتر شده ک نگرانیم کمتر شده بابت درس .امیدوارم که به هدفم برسم به یاری خدا موفق باشید

• 2 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    476 بازدیدها

سلام دوست عزیز!من امسال کنکور دادم و دارم برای کنکور 96 میخونم!منم پارسال همین اشتباهو کردم و تک درسی رفتم چلو!و یه سال عقب افتادم الکی!خواستم تچربمو بهت بگم که بدونی کارت اشتباهه!حتی اگه عاشق اون درس باشی که من خیلی زیستو دوس داشتم!ولی اشتباه بودش!در ضمن من j ندارم بهاطر همین چ مینویسم:)

• کدوم ازمون ازمایشی؟؟؟؟؟؟

منتقل شده
    3
    3 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    549 بازدیدها

zeynab.khanoom
    سلام بستگی به سطحت داره دوست من پایش ضعیف بود میرفت گاج و تلاش هاش همگی نتیجه میداد و به عینه تو کارنامه میدید و انگیزه میگرفت برای آزمون بعدی و بیشتر میخوند و کم کم سری تو سرا پیدا کرد چون به نسبت بالا اومدن تو گاج راحتتره و اخرش موفق شد ودوستیم داشتم که میرفت قلمچی اونم موفق شد به اینا گیر نده