مشاوره و برنامه ریزی کنکور 97

مشاوره ی و برنامه ریزی گام به گام تا کنکور 97

48 موضوع ها 545 دیدگاه‌ها
  • موضوع حذف شده است!

سنجاق شده قفل شده است
    1
    21 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها
  • سوال از شما پاسخ از ما

سنجاق شده قفل شده است
    193
    15 رای ها
    193 دیدگاه‌ها
    12k بازدیدها

سلام من کنکوری رشته تجربی سال ۹۹ هستم و باید تو این تابستون دهم و یازدهم م ببندم میخوام فیلمای الا رو ببینم و با اونا پیش برم ولی دقیقا نمیدونم باید کدوم فیلم ها رو ببینم یه سری فیلم که واس هر درس و عادی درس میدن و یه سری از فیلما هم صفر تا صد هر درسه میشه رهنمایی کنین که باید همه فیلمار و ببنیم نکته بردارم یا برای جمع بندی فقط صفر تا صد هر درسو ببینم کافیه

• اسم تاپیک رو نمی خواید عوض کنید؟

4
    3 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

@m-mahdi-kavoosi 😂

• کافه موفقیت☕

20
    4 رای ها
    20 دیدگاه‌ها
    532 بازدیدها

@M-Tina برای ویندوز هم کلی اپ‌ روز شمار هست اما من برای گوشی هم دارم اما قابلیت اینکه بیارمش روی بک گراند دیدم باد صبا داره حالا از امکاناتش استفاده کردم

• جهش یافته

13
    4 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    281 بازدیدها

Michael Vey بد روزگاری داوشی😂

• خوندن برای کنکور رو از کجا شروع کنم؟

15
    0 رای ها
    15 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

sarvin Piri
    ممنونم

• برنامه ریزی روزانه درسی و تست زنی, یازدهم تجربی

14
    0 رای ها
    14 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

سلام وقتتون بخیر باشه
    ببخشید من چند تا سوال داشتم در مورد برنامه ریزی کنکور میتونم بپرسم
    ممنونم

• 2 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

Elin Shakarami سلام، خب این مشکل بین دانش‌آموزا و کنکوریا خیلی رایجه، بدن ما تمایل به غم، افسردگی، مثبت نبودن، هیچ کاری نکردن و ... داره. به زبون ساده میشه گفت تمایل به چیزایی داره که انرژی زیادی نمیخواد برای مثال دقت کردی غمگین بودن از خوشحال بودن راحت تره چرا؟ چون وقتی غمگینی نه کار مثبتی انجام میدی و نه پیشرفتی میکنی اما وقتی خوشحالی انگیزه‌ت برای مفید بودن بالا میره.
    به این احساساتت توجه نکن پادکست گوش بده خیلی عالیه من خودم پادکست‌های آقای شکوری رو گوش میدم 😄😍 سوالی داشتی در خدمتم

• برنامه ریزی تحصیلی

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

Afsaneh Nazmi سلام
    واقعا روحتون برای این کار معلومه خوبه
    خوب باید خیلی کار کنین چون خیلی چیزا یادتون رفته وکتاب عوض شده

• برنامه ریزی

7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    790 بازدیدها

سلام من نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم که درس بخونم! از کی درس خوندن بهتره و استرس زیادی واسه درسا دارم من دهم تجربی هستم و برنامه ریزی ندارم دو تا درسو شروع میکنم به بقیه درسا نمیرسم به خاطر دیر رسیدن کتابام من خیلی از درسارو عقب افتادم و نمره هام افت کردن لطفا بگید چجوری برنامه ریزی کنم که به همشون برسم هر روز هم امتحان و پرسش دارم و روز های پنجشنبه هم سایتی امتحان می‌گیرند من واقعا نمیدونم چیکار کنم متشکرم

• نظرتون درباره راه ابریشم

حل نشده
    9
    0 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

از لحاظ محتوا عالی کامل درجه یک
    از لحاظ نظم ۱۶ از ۲۰
    و اینکه جزوات هم هزینه چاپ جدا است
    اگه معلم ها تون خوب نیستن یعنی زیر متوسط توصیه میشه ولی اگه معلم هاتون متوسط هم هست کتاب کمک درسی تهیه کنید بهتره

• حذفیات کنکور ۱۴۰۰ سوال خیلی مهم

10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها
  • مشاوره خصوصی

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    699 بازدیدها

سلام خسته نباشید.
    بزارید خودمو معرفی کنم بعد سوال کنم
    من حمیده ۲۶ سالمه فوق دیپلم نرم افزار سال ۹۴
    حدود یه ماهه میخوام کنکور بدم اونم کنکور تجربی😬
    شاید تعجب کنید ولی من دبیرستان با معدل ۱۹.۳۰ میتونستم ریاضی و یا تجربی انتخاب کنم ولی شرایط زندگیم باعث شد بدترین انتخاب بکنم و الان خیلی پشیمونم. و میخوام امسال صددرصد با رتبه سه رقمی و خدا بخواد پزشکی دربیام. میدونم شاید غیر ممکن به نظر برسه ولی من میخوام. اینو مدیون خودمم.

• نحوه تماشای ویدیو های الا

5
    2 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

Mohammad 3
    ولی من اصلا اینجوری راحت نیستم
    وقتی تعداد دفعات استراحت رو زیاد میکنم تایم مطالعم خیلی کم میشه...همون دو ساعت نیم ساعت استراحت بهتره ب نظرم

• درس خواندن برای کنکور ۱۴۰۱ بعد از ۱۰سال

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

منم یازدهمی هستم الان , کتاب میکرو گاج زیست رواگر خوب مطالعه کنید و تست بزنید به نظر من می تونید روی زیست مسلط بشید .من خودم خیلی راضی ام. اما تنها ایراد این کتاب اینه که تست های زیادی نداره... . با فیلم های آلا مباحث رو خیلی بهتر متوجه میشید ولی بعضی تغییرات کتاب درسی امسال روی فیلم ها لحاظ نشده , باید حواستون باشه... موفق باشین

• از کدوم پایه شروع کنم

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

سلام من امسال پایه دوازدهم هستم مشکلی ک دارم اینه ک نمیدونم توی این بازه زمانی ک مونده کدوم پایه رو بخونم البته من از تابستون دهم و یازدهم استفاده کردم حالا ب جز ریاضی و شیمی رو نتونستم خوب خوب بخونم و الان خیلی سردگمم کدوم پایه رو اولویت قرار بدم و بخونم خواهشا راهنماییم کنید😢

• چگونگی درس خواندن

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

Mojtaba Jafari خیلی ممنون از لطفتون.

• جزوه را ابریشگ

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

سلام من در راه ابریشم یاضیات ریاضی ثبت نام کردم

الان برای خوندین جزوه مشکل دارم ...همه این مطالب رو نمیشه با فایل pdf مطالعه کرد ...سخته .باید پرینت بگیریم که اونم هزینه اش زیاد میشه

نمیتونید دفترچه جزوه ها رو برامون ارسال کنید

ممنون .

• یه برنامه ریزی خوب واسه همه

12
    5 رای ها
    12 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

Alireza Mousavi سلام به شما☺️من خداروشکر تا جایی که میتونم برنامه ام رو پیش میبرم اما بعضی روز ها هست خیلی خسته ام و حال درس ندارم اون روز ها بهتره چیکار کنم؟ مثلا جزوه بنویسم؟ و اینکه من احساس میکنم تست هایی که الان میزنم درصد شون پایینه البته امسال بیشتر از پارسال تست میزنم خیلی بیشتر و احساس میکنم خوب نیستم و همش استرس کنکور دارم و میترسم خیلییی سخت باشه یا از استرس شدیدم همه چی یادم بره میشه بگید چیکار کنم؟ ممنون

• نیاز به مشاور

17
    1 رای ها
    17 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

آقا من واقعا نیاز به یک مشاور تحصیلی دارم....
    کسی رو سراغ ندارین؟؟؟🤕 😟
    موندم چی کار کنم....
    از درس هام عقب موندم...