تایپیک جامع بحث مشاوره خواب-تمرکز-انرژی-و مقدمات لازم برای شروع مطالعه در هر زمان

• خیرین کوچک دریا دل

سلام .. عنوان تایپیک که معلومه ولی من سعی میکنم هر چند روز یک بار نکاتی که برای حل کردن مشکل خواب الودگی و انرژی کم و تمرکز کم و اینا و هم چنین چیزایی که برای شروع مطالعه حتی از 0 لازمه بهتون بگم-خواهشا اسپم ندین و فقط ببینین و بین پست ها فاصله نندازین مرسی-البته بعده هر پستم وقت دارین تا سوالاتون رو بپرسین تا حالا من یا یه دوست دیگه بهتون جواب بده مرسی.

• خیرین کوچک دریا دل

روش شروع فرایند امادگی از 0 برای شروع کلی مطالعه هدفمند:
    1.ایجاد نظم ذهنی -شفاف بودن-ایجاد ساختار های ذهنی مثبت 2.هدف گذاری و برنامه ریزی 3.توازن انرژی -تمرکز -خواب و همه چی 4.شرایط جسمی مناسب

فعلا امروز میخوام رو مورد اولی باهاتون صبحت کنم که اصلا چیه. مرسی

• خیرین کوچک دریا دل

اپدیت: اجازه بدین من هر هفته در مورد یکی صحبت کنم-هر کدوم از اینا برا خودشون خیلی مهم ان-میخوام که در طول هفته رو این مقاله کار کنم و هر هفته جمعه یکی رو اینجا منتشر کنم.
    مرسی

• خیرین کوچک دریا دل

@mohammadhassan میشه این تايپيک رو حذف کنین ? وقت سر خاروندن هم ندارم 😜😜 مرسی

بعدا وقتی تایم خالی داشتم میزنم مرسی

• 😐😐😐😐

• @fatemeh201678 در تایپیک جامع بحث مشاوره خواب-تمرکز-انرژی-و مقدمات لازم برای شروع مطالعه در هر زمان گفته است:

😐😐😐😐

خانم ایشون مشکل داشتن نتونستن بیان ،من باهاشون در ارتباطم میدونم سرشون شلوغه ولی میخواستن بیان اما نشد، شما هم به جای اسپم دادن ميتونستين یه پست مفید بذارين ...

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.