مطالعه

• دانش آموزان آلاء

سلام باتشکر فراوان و خداقوت
    من تقریبا روزی 10تا12 ساعت مطالعه دارم.ولی نمیدونم چرا امروز دچار افت فشار شدید شدم.و کارم به بیمارستان کشیده شد.وحدود 2-3 ساعت از برنامم جاموندم 😯 حالا این هیچی خب واقعا نتونستم.نمیشه که خودمو بکشم. الان نگرانیم برای آیندس نمیخوام باز اینطور شم و حالم بدشه من 5 ماه دیگه باید درس بخونم.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ؟ واقعا نگران شدم میخوام از زحمتم نتیجه بگیرم مرسی از راهنماییتون

• دانش آموزان آلاء

@میرعباسی در مطالعه گفته است:

سلام باتشکر فراوان و خداقوت
    من تقریبا روزی 10تا12 ساعت مطالعه دارم.ولی نمیدونم چرا امروز دچار افت فشار شدید شدم.و کارم به بیمارستان کشیده شد.وحدود 2-3 ساعت از برنامم جاموندم 😯 حالا این هیچی خب واقعا نتونستم.نمیشه که خودمو بکشم. الان نگرانیم برای آیندس نمیخوام باز اینطور شم و حالم بدشه من 5 ماه دیگه باید درس بخونم.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ؟ واقعا نگران شدم میخوام از زحمتم نتیجه بگیرم مرسی از راهنماییتون

سلام هرموقع ک احساس کردی حاالت بده اب قند با نمک بخوور.....از استرسه شدیده ک اینجوور میشی و البته فشاار زیاادی ک ب خوودت واسه درس خووندن میدی ..باید استراحتم کنی خووب...غذااهاایی ک طبع سرد دارن هم ببااید کمتر خوورد...امیدوارم نتیجه ی زحمتاتو بببینی......:blush:

• حامیان آلاء - مشاور

@میرعباسی سلام.آرامش خودتونو زیاد کنید ،همین. نیاز به کار خاصی نیست.استرس زیاد هم فکرتونو مشغول میکنه هم انرژیتونو میگیره و هم سلامتی. پس دنبال آروم کردن خودتون باشید .یکی با نماز آروم میشه یکی با درس خوندن! یکی با قدم زدن و کارهای مختلف دیگه .پس دنبال خونسردی و آرامش باشید.

• دانش آموزان آلاء

من در حد توانم میتونم بگم خسته نباشی با ااون تایم درس خووندن بدوووود موفق باشی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.