سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 78.1k دیدگاه‌ها
  • امتحان نهایی

حل نشده
    5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    592 بازدیدها

واسه درسای عمومی کتابو کامل خودت بخونی میتونی نمره خوبی بگیری زیاد معلم مهم نیست واسه اختصاصی هام از فیلمای اینجا و تمام تمرین های کتاب درسیو بار هاو بارها حل کن .مهمتر از همه نمونه سوالات نهایی سال های قبل رو حل کن و تحلیل کن.موفق باشی

• موضوع حذف شده است!

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    51 بازدیدها
  • شروع برای کنکور 95

حل نشده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    548 بازدیدها

حتمامیشه امایک برنامه ریزی خوب میخوادشمابایدبایک مشاورخوب صحبت کنی تایک برنامه فشرده اماعالی برات بریزه...

• جبران عقب افتادگی ها و انگیزه گرفتن

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    350 بازدیدها

سلام و خسته نباشید
    من کلاس دوم تجربی هستم و از اول سال تحصیلی که مشکلی برام پیش اومد درست درس ها رو نخواندم.در امتانات ترم اول هم نتونستم عقب افتادگی ها رو جبران کنم. با توجه به این که نمرات خوبی کسب نکردم ودرس ها رو یاد نگرفتم روحیه خوبی هم ندارم و هرچه تصمیم به شروع می گیرم خسته می شم.
    لطفا راهنمایی کنید چطور خودم رو قوی کنم و برنامه ریزی کنم که هم دروس قبلی رو بخونم و تمریناتشو حل کنم و تست ها شو بزنم و هم درس هایی که این روزا معلم ها درس می دن .
    با سپاس فراواااااان

• موضوع حذف شده است!

حل شده
    6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    210 بازدیدها
  • تست سوال - حل نشده - توسط ادمین

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

minatm7gmail.com گفته است:

باسلام
    کجا رو باید کلیک کرد تاسوال به حالت 'حل شده' تبدیل بشه؟

سلام، تو تصویر زیر هایلایت شده ( روی تنظیمات موضوع یا همون سوال باید کلیک کنید )

0_1453414829233_Screenshot_2016-01-22-01-48-40.png

• کارهایی که در اسفند و ایام عید باید انجام بدهیم

حل نشده
    1
    4 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    441 بازدیدها

با سلام.لطفا درمورد اسفند ماه و ایام عید و چند ماه بعدش چشم اندازی برای کسانی که قصد دارن کنکور بدهند ،ارایه بفرمایید.
    با قسمت های باقی مانده از پایه و پیش ک مطالعه شون هنوز انجام نشده چ کنیم ایا میشه تا فروردین و اردیبهشت به خوندن مطالب جدید ادامه، داد یا باید تست و جمع بندی قبلی ها رو فقط انجام داد.
    با تشکر

• اضطراب

حل نشده
    9
    1 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    850 بازدیدها

سلام.منم اين حالات هراس و اضطراب كه باعث ميشه دست و پاي ادم بسته بشه و از ادامه درس و كار براي مدتي باز بمونه را تجربه ميكنم و ميدونم چي مي گي .عكس العمل من در بابر اين حالات عاطفي گاهي تسليم شدنه و گاهي ادامه دادنه.0_1453386317142_هراس.jpg

• جهشی خواندن پیش دانشگاهی

حل نشده
    1
    1 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

آیا امکان جهشی خواندن چهارم وجود دارد شرایطش چیست ممنون میشمراهنماییم کنید

• فیزیک

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    263 بازدیدها

سلام من همیشه با فیزیک مشکل دارم تا حدی که توی سوالات امتحانی با بدبختی جواب میدم ولی بقیه درس ها برام خیلی راحت تره میشه راهنماییم کنید که چطوری بخونم و این که چطوری تست بزنم ؟؟؟؟؟

• درس خوندن درست

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    493 بازدیدها

سلام کمکم کنید
    امسال هرچی بیشتر درس میخونم نمرم کمتر میشه.گوشی tv نت همه رو کنار گزاشتم و فقط درس میخونم اما نمراتم روز به روز کمتر میشه
    در حدی که پارسال فیزیک ترم 19.5 نیم شدم اما امسال فیزیک با بدبختی14 شدم
    سال دوم تجربی هستم لطفا بگین چه جوری درس بخونم و برنامه ریزی کنم تا نمراتم خوب بشه:(((((

• چطوری درس بخونم که بتونم خوب تست بزنم و چیزس یادم نره؟

حل شده
    15
    1 رای ها
    15 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

sina ansary
    خواهش میشه ...خوشحال شدم که مفید بوده 😄
    موفق باشید

• عدم پیشرفت

حل نشده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    988 بازدیدها

fatemeh گفته است:

سلام روزتون بخیر.
    من دانش اموز سال چهارم با معدل 19.40 هستم از اواسط تابستون تا حالا ب طور جدی شروع ب درس خوندن کردم اما وقتی در ازمون های ازمایشی شرکت میکنم با وجود این ک با برنامه پیش رفتم و حس میکنم خوب خوندم ولی نتیجه ی خوبی نمیگیرم.+ اینکه اخر سه هفته دروسی ک در دو هفته قبل خونم کمو بیش یادمه و اگر دو روز اخر مرور نکنم سر ازمون تسلط کافی ندارم از طرفی برای کنکور نمیتونم همه ی در س ها رو 2 روز قبل مرور کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید درس هارو چطوری بخونم که بتونم نتیجه ی بهتری بگیرم.

@administrators میگم امکانش هست سوال من رو تحویل اقای امینی راد بدین؟؟؟ایاا؟؟؟؟ممنون میشم.

• شسیسش

حل نشده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    713 بازدیدها

@amirhosseinnnn31

سلام
    دوست عزیز فرض کنیم شما کنکور امسال رو شرکت کردید ، اگه فکر میکنید این باعث میشه از استرستون واسه سال بعد کم بشه و با شرایط آشنا بشید باید بگم اشتباه میکنید،چون شما از قبل میدونید که این کنکور اصلیتون نیس و مسلما استرس یه کنکوری که آزمون اصلیش هست رو ندارین، از طرفی شما فقط حدود 30 یا 40 درصد مطالب رو خوندید(در صورتی که به تمام دروس دوم و سوم مسلط باشید) پس نمیتونید به اکثر سوالات جواب بدید و همین باعث میشه نتونید ارزیابی درستی از وضعیت خودتون داشته باشیدو ممکنه یه تصور نادرست از کنکور توی ذهنتون به وجود بیاد، واسه شرکت در کنکور معدل کتبی نهایی سال سوم رو احتیاج دارید ،به هرحال اینم جواب دکتر توکلی به این سوال هست که دانش آموزای با وضعیت مشابه شما پرسیدن از لحاظ مقررات دفترچه راهنما فقط کسانی حق ثبت نام دارند که شاغل به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی و یا فارغ التحصیل پیش دانشگاهی و یا دیپلمه نظام قدیم هستند می توانند ثبت نام کنند.
    منبع (http://www.migna.ir/)
    موفق باشید

• موضوع حذف شده است!

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    5 بازدیدها
  • کمک مشاور

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    273 بازدیدها

سلام
    من دانشجو معلمم سال 91 رتبه کنکورم 5000شد اما به نظر خودم و معلم هام خراب کردم چون هیچ هدفی نداشتم و جمع بندی هم نکردم کلاسال آخر افت شدید داشتم ترازمم(تو کانون) از 7000 به 5500-5000 رسید، اما الان پشیمونم میخوام برگردمو پزشکی بخونم واسه هدفم مصمم اما نمدونم باید از کجا شروع کنم،خواهش میکنم برای قدم اول کمکم کنید هرچقدر طول بکشه هر چندسال کنکور میدم تا آخرش قبول شم فقط کمک میخوام؟

• لیسانسم و متاهل تا حالا کم خوندم میخوام دانشگاه فردوسی قبول بشم.

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    327 بازدیدها

با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان .تا حالا هرچه سعی کردم خیلی کم کاری کردم از حالا به بعد پله پله راهو بهم نشون بدید بگید چیکار کنم تا قبول بشم

• آرایه ادبی

حل نشده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    462 بازدیدها

ممنون.بابت راهنمایی دوست عزیز

• میخوام کنکور شرکت کنم

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    494 بازدیدها

با سلام و خسته نباشید من متولد 1353 هستم سال 72 دیپلم گرفتم الان بیکارم البته بیمه بیکاری میگیرم دو ماهه که شروع کردم به درس خوندن فقط میخواستم بپرسم برای ثبت نام برای کنکور چیکار باید بکنم هیچی نمیدونم اگه راهنمایی کنید ممنونم

• موضوع حذف شده است!

قفل شده است
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    173 بازدیدها