کدوم استاد برا ادبیات زبان و عربی و دین و زندگی

• من تزه واردم نمیدونم کدوم اساتید الا بهتر از همس البته ک همشون عالین ولی باید تک استادی بود تا نتیجه گرفت لطفا راهنمایی کنید زود سریع تند

• @dr-lila
    ادبیات قسمت ارایه بدون شک:هامون سبطی
    دینی بدون شک:اقای رنجبر زاده
    و عربی:راستش من هم با اقای ناصح زاده کار کردم و هم جلادتی ولی ناصح زاده خیلی بهتره بنظرم مفهومی و از صفر صفر درس میدن

• @dr-lila
    به نظر من (دینی آقای رنجبرزاده) و (عربی کلاس کنکور
    آقای ناصح زاده نه جمع بندیشون) و (ادبیات هم آقای سبطی که فیلم هاشون تازه داره ضبط میشه.)

• @pouria
    بله عربی شک نکنید کلاس کنکور آقای ناصح زاده. البته دوستان اشتباهی نرن جمع بندی شون رو دانلود کنن.

• @amirhossein7516 مرسی از پاسخ همه برا زبان چی بخونم

• @dr-lila
    زبان دیگه من خودم می خونم. زبان کاری نداره که فقط لغات و گرامر و تسته و کلوز و ریدینگ. نمی دونم استفاده نکردم ولی اگر دوستان استفاده کردن نظر بدن شاید خوب باشه.
    همه چی بستگی به خودتون داره و منتظر لقمه آماده اساتید نباشید و بستگی به تلاش و زحمت خودتون داره و فکر نکنین یه وقت که با فیلم ها موفق هستین ، شما با فیلم ها فقط 30 درصد راه رو می رید و بقیش باید تست و تمرین کنی.
    ولی کیفیت فیلم ها هم عالیه.

• @amirhossein7516 من 6 سال از درس دور بودم لیسانس دارم برا همین یکم همه چی باید ی استادی باش ک مرور بشه برام و اینکه بهترین کتاب کمک درسی برا زبان و ادبیات و دین و عربی چیه

• @dr-lila ببین زبان عزتی رو شما شروع کن و بخون فکر کنم 61 جلسه بیشتر نیست = هفته ای 3 جلسه بخونی عالی میشه
    ولی من خودم چون وقتم میگرفت برای دیدن زبان فقط منابع تهیه کردم و گرامرو فقط فیلم میبینم
    منابعم هم زبان اقای اناری
    درک مطلب و کلوز شبقره
    و برای لغت هم تیک 8 زبان بخونی تمومه
    انتخاب با خودتونه
    بستی داره روزی چقدر درس میخاین بخونین

• @dr-lila
    اره.از فیلم ها استفاده کنین.
    یه کانال بهتون معرفی می کنم مال آقای علیرضا افشار هست و وُیس های انگیزشی و همایش هاشون رو رایگان میزارن تو کانال و در راه خدا. و اصلا مثل بقیه مشاورا نیستن. بسیار آدم دلسوزیه و برای کمک بهتون خوبه.
    Alirezaafsharofficial@ کانال تلگرامشونه.

• @dr-lila واس زبان ازکلاس کنکور اقای عزتی استفاده کنین امافقط واس هردرس قسمتای مربوط ب گرامرومعنی ریدینگونگاه کنین تازیادوقتتونونگیره چون بقیه جلساتش حل تست وکلمه ایناهست ک بایدخودتون ازروی یک کتاب بخونین

• @dr-lila
    برای کلاس عربی پایین فیلم ها جزوه گذاشته دانلود و چاپ کنید حدود 33 صفحه میشه. و تو بقیه فیلم فکر کنم اقای ناصح زاده می گن چه کتابی لازمه.

• @pouria مگه اناری برا زبان کافی و کامل نیس/؟برا درک مطلب و لغت باید جدا کتاب بگیرم

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.