زیست

• سلام من چند سال از کنکور دور بودم و دوباره میخوام کنکور بدم به نظرتون فیلم های زیست آلا رو ببینم کامل یاد میگیرم ؟

• ادمین

@samaneh-m در زیست گفته است:

سلام من چند سال از کنکور دور بودم و دوباره میخوام کنکور بدم به نظرتون فیلم های زیست آلا رو ببینم کامل یاد میگیرم ؟

سلام
    بله
    بدون شک به بهترین شکل ممکن زیست رو یادمیگیرین :wink:
    ابتدا فیلم رو ببینید و نکات رو یادداشت کنید و سپس کتاب درسی رو مطالعه کنید و نکات رو تطبیق بدین و به مرور تست کار کنید
    موفق باشید

• همیار

@بهاره در زیست گفته است:

سلام من چند سال از کنکور دور بودم و دوباره میخوام کنکور بدم به نظرتون فیلم های زیست آلا رو ببینم کامل یاد میگیرم ؟

سلام
    بله
    بدون شک به بهترین شکل ممکن زیست رو یادمیگیرین :wink:
    ابتدا فیلم رو ببینید و نکات رو یادداشت کنید و سپس کتاب درسی رو مطالعه کنید و نکات رو تطبیق بدین و به مرور تست کار کنید
    موفق باشید

تطبیق دادن نکاتی که از هر منبعی یاد میگیرین خیلی مهمه! هرچیزیو همینطوری قبول نکنین!

• @بهاره ممنون . به نظر شما طبق این جلساتی که گذاشتن فیلم ها رو ببینم و بخونم یا طبق ترتیب کتاب درسی ؟

• @dr-bernosi ممنون

• @samaneh-m در زیست گفته است:

ب نظرم اول کتاب درسیو بخون .. یه دور روزنامه وار ..بعد فیلمای آلا رو ببین و بعد کتاب کمک درسی بعد تست با یه بخشیم شروع کن که بیشتر دوسش داری و اسونه برات

• @zohre-nowrouzi مرسی

• ادمین

@بهاره ممنون . به نظر شما طبق این جلساتی که گذاشتن فیلم ها رو ببینم و بخونم یا طبق ترتیب کتاب درسی ؟

خواهش میکنم...فرقی نداره ولی به نظرم به ترتیب فیلما ببینین بهتره و یادگیری منظم تر خواهد بود

• @بهاره مرسی مرسی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.