جلسه92 و 93 شیمی آقای آقاجانی

• سلام خسته نباشید خواهشا هرچه سریعتر فیلم جلسات 92 و 93 شیمی آقای آقاجانی رو برای دانلود قرار بدید ممنونم خیلی واجبه

• دانش آموزان آلاء

@fazix
    سلام این دوجلسه بخاطر مشکل فنی ظبط نشدن.
    اگه استاد امسال با الا همکاری داشته باشن باید از صفرتا صدشون دنبالش باشین.

• ای وای حالا چیکارکنم واقعا تدریسشون عالیه من فقط با تدریس ایشون میتونم تست بزنم انشاا... امسال هم کلاس داشته باشن

• دانش آموزان آلاء

@fazix
    این دوجلسه مربوط به نکات حفظی فصل 3 پیش بوده خودتون هم میتونید با استفاده ازیه درسنامه حلش کنید اگرچه که اگر ظبط میشد چیز دیگری بود درواقع هیچی به تدریس اقای اقاجانی نمیرسه.
    اره تدریس اقای اقاجانی فوق العاده و غیرقابل توصیفه.

• ببخشید شما برای فیزیک کودوم استاد رو پیشنهاد میکنیم من فیزیکم ضعیفه میخوام از پایه با یه استاد خوب شروع کنم و خودم تست بزنم

• دانش آموزان آلاء

@fazix
    اگه خودتون یه دو جلسه مشترک از اقای طلوعی و اقای کازرانیان رو ببینید بهتر متوجه میشین
    من فیزیک خیلی کم با الا دیدم ولی به نظرمن اقای کازرانیان

• ببخشید اینقدر سوال میپرسم واقعا گیج شدم الان صفر تا صد کنکور اقای اقاجانی برای سال 95_96 رو دیدم بالاخره کودومو ببینم من الان تدریس سال 94_95 ایشون رو که برای کنکور95 بود رو دارم میبینم فرقی دارن باهم؟

• **سلام،با تشکر از 4قسمت بعدی ک از مجموعه صفر تا صد شیمی2 اقای مهدی صنیعی طهرانی گذاشتین،من هر صبح ک پا میشم اول شیمی ایشونو چک میکنم;)،واقعا خط به خط رو دارن تدرس میکنن تا اینجا و امیدوارم شیمی 3وپیش رو هم تمام فصول رو پوشش بدن و تدریس کنند،و بنظرم در کنار فیلم های اقای محمدرضا اقاجانی ی تکمیل کننده عالی هستن،،ممنونم از زحماتتون من بی صبرانه منتطر فیلمای های بعدی اقای صنیعی هستم،سپاس:) **

• ناظم

@fazix در جلسه92 و 93 شیمی آقای آقاجانی گفته است:

ببخشید اینقدر سوال میپرسم واقعا گیج شدم الان صفر تا صد کنکور اقای اقاجانی برای سال 95_96 رو دیدم بالاخره کودومو ببینم من الان تدریس سال 94_95 ایشون رو که برای کنکور95 بود رو دارم میبینم فرقی دارن باهم؟

سلام، خیر از لحاظ محتوایی هیچ تفاوتی ندارن

• @mohammadhassan متشکر...
    تدریسشون کامله؟ آخه بچه ها میگفتن مثل اینکه مسائل بخش اسید و باز ضبط نشده

• ناظم

@fazix در جلسه92 و 93 شیمی آقای آقاجانی گفته است:

@mohammadhassan متشکر...
    تدریسشون کامله؟ آخه بچه ها میگفتن مثل اینکه مسائل بخش اسید و باز ضبط نشده

فقط 2 جلسه نیست که اونم فیلم از دست رفته و بخاطر مشکل فنی بوده . بقیه جلسات کامل هستن

• دانش آموزان آلاء

@fighter
    یعنی به نظرت هردو رو ببینیم یا آقای آقاجانی کافیه؟

• اقاجانی کافیه

• @baghi1377،سلام،اقای اقاجانی این کارشون خیلی خوب درش شکی نیست اما بخش هایی رو تدریس به صورت پاور نداشتند و فصولی رو حفظیاتشون رو تدریس نکردن،این نظر بندس چون من فیلم های هردو رو دیم،شما میتونید با تماشای اونها خودتون به درک برسین نیازی نیس کسی بگه،هر فرد با یک استاد به خصوص میتون اموزش ببینه....

• @baghi1377 در جلسه92 و 93 شیمی آقای آقاجانی گفته است:

@fighter
    یعنی به نظرت هردو رو ببینیم یا آقای آقاجانی کافیه؟

بیشتر از همه تلاش کنیم که بیشتر از همه بدونیم،کمترین انتظار رو داشته باشیم;)

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.