معرفی کتابهای کنکوری مناسب

• به نظر من و 99.99 درصد رتبه های برتر ادبیات سخت ترین درس کنکور هستش! یعنی با ریاضی بهتر میشه کنار اومد!! پس در چنین درسی باید بهترین منبع استفاده بشه و همه ی رتبه ها اعتقاد دارن کتابای استاد بزرگوار دکتر هامون سبطی بهترین کتابای تاریخ کنکورن ( یعنی اگه کتابای ایشونو نخونین نصف عمرتون برفناست! ) کتاب های ادبیات تالیف ایشون در نشر دریافت چاپ میشن. پس حتما کتابای زیر که همگی از نشر دریافتن رو تهیه و مطالعه کنین:

• تناسب مفهومی و قرابت معنایی ( فصل اول این کتاب حتما حتما خوانده شود)
      • املا و لغت در کنکور سراسری
      • زبان فارسی تک جلدی ( البته بچه هایی که کتابای 2 جلدی رو دارن نیازی نیست این کتابو بگیرن چون تنها تفاوتشون اضافه شدن تستای 91 و 92 هستش که این قسمت کتابو میتونین از سایت نشر دریافت دانلود کنین)
      • کتاب همایش ادبیات فارسی (2جلد)الان شده تک جلدی!

در ضمن بچه هایی که میخوان تست بیشتری بزنن میتونن گاج سفید رو تهیه کنن.

• کتاب جامع 5گنج مهر و ماه خیلی عالیه...حرف نداره
    به نظر من بهترین منبع برای زبان و ادبیاته

• [quote=vahid link]
    کتاب جامع 5گنج مهر و ماه خیلی عالیه...حرف نداره
    به نظر من بهترین منبع برای زبان و ادبیاته
    [/quote]

آخه بنظرم کتابهای جامع یه بدی که دارن به علت حجم زیادشون یکمی سخته جابجاییشون!از این نظر که بخوایم لغت بخونیم باید کتاب به اون بزرگی رو همه جا ببریم!!!! :13:

• [quote=salour† link]

آخه بنظرم کتابهای جامع یه بدی که دارن به علت حجم زیادشون یکمی سخته جابجاییشون!از این نظر که بخوایم لغت بخونیم باید کتاب به اون بزرگی رو همه جا ببریم!!!!
    [/quote]
    راس میگی حمل و نقلش سخته.تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم :D
    حالا مگه شما بخواین لغت بخونین باید کتاب رو همه جا ببرین؟؟؟!!!

• [quote=vahid link]
    راس میگی حمل و نقلش سخته.تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم :D
    حالا مگه شما بخواین لغت بخونین باید کتاب رو همه جا ببرین؟؟؟!!!
    [/quote]

خب دیگه!!!! :D فی المثل شما بخواین در راه اومدن به مدرسه یا زنگ تفریح یبار تاریخ ادبیاتو یا لغتو مرور کنین با دوووووشواری همراه خواهید شد!!

• [quote=salour† link]
    خب دیگه!!!! :D فی المثل شما بخواین در راه اومدن به مدرسه یا زنگ تفریح یبار تاریخ ادبیاتو یا لغتو مرور کنین با دوووووشواری همراه خواهید شد!!
    [/quote]
    کلامتون بسیار شیواست ولی شما اینقد پرتلاش و بچه مثبت هستین که زنگ تفریح و در راه مدرسه هم درس میخونین؟اونم ادبیات؟ :D
    از خداوند برای شما طلب توفیق روز افزون رو دارم

• از نظر من کتاب تست خیلی سبز و کتاب جامع نشر الگو کتاب های خوبی در زمینه درس ادبیات هستند...

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.