شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم

• سلام ممنون از سایت خوب و عالیتون
    من لیسانس حسابداری دارم دیپلمم فنی بوده . تصمیم گرفتم کنکور امسال رو شرکت کنم اما نمی دونم چطور و از کجا شروع کنم
    یه برنامه خوب میخام در ضمن من شاغلم و 7ساعت در روز مشغولم

• همیار

@elia
    شروع کردنش ک خب بچه های کنکوری اوصولن با خرید کتاب تست شروع میکنن... :/
    اتفاقن سایت گاجم تخفیف های خیلی عالیی گذاشته...یه سر به سایتش بزنین
    بعدش بچه ها یا خودشون برنامه ریزی میکنن (مث من 8)) یا میرن پیش مشاور تا براشون برنامه بچینه... شما بنظرم خودتون برنامه بچینین بهتره چون دانش اموز نیستین و شاغلین بهتر میتونین کارهای روزانتون رو تنظیم کنین...
    فیلم های اینجام بسیار مفیدن و خیلیا نتیجه گرفتن اگر توی درسی خیلی ضعیف هستین میتونین تدریس چن تا از دبیرا رو توی درس موردنظرتون ببینین و از هرکدوم ک خوشتون اومد استفاده کنین ...اگرم ب مشکلی برخوردین بچه ها هم هستن اینجا دگ :)

• مدیر

سلام
    به آلا خوش اومدین
    شما می تونید به قسمت مشاوره برین مشاوره های رسمی آلا و از اونجا فایل مشاوره ای مربوط به شرایط خودتون رو پیدا کنید و استفاده کنین
    اگه سوالی داشتین که فایل مربوطه جوابش رو نداد می تونید به سایتk96.ir برین و سوالتون رو به صورت فایل صوتی بپرسین
    حتما بگین که در انجمن آلا پرسیدین و اونجا هم می پرسین
    مشاوران آلا جوابتون رو خواهند داد :)
    اینجا هم دوستان خوبی داریم که کمکتون می کنن

شاد و موفق باشین

• @phenomenon
    سلام ممنونم از پاسختون
    بنظرتون آزمون های قلم چی رو شرکت کنم؟
    اینجا که خوندم خیلی بچه ها رضایت نداشتن و ضمن اینکه شاید نتونم پا به پای کانون پیش برم
    ولی از طرفی اصلا تا بحال جو کنکور سراسری رو تجربه نکردم و اکثردرس ها برام جدیده
    من اصلا نمی دونم چه زمانی رو به چه درسی حالا تخصصی یا عمومی اختصاص بدم؟
    ایا همه مطالب کتابرو بخونم یا سر فصل ها و مباحث مهم؟
    اصلا کتاب رو بخونم یا منابع معتبرو؟

• @m-an
    متشکرم
    فکر کنم احتیاج به برنامه ریزی فردی دارم
    برای برنامه ریزی چطور ؟ ایا انجمن آلا برنامه ریزی فردی داره؟
    بنظزتون دیر اقدام نکردم

• همیار

@elia
    سلام
    اگه تصمیمتون جدیه از همین امروز شروع کنید
    شاید فک کنید خیلی زمان دارید تا تیر سال بعد اما بدونین که خیلی خیلی زود میگذره پس هر چه سریع تر باید بجنگید برای هدفتون 8)
    به نظر من باید به دروس زیست ، شیمی و ادبیات و دینی توجه بیشتری داشته باشین(چون ضریبشون بالاتره) ریاضیتونم که باید خوب باشه چون میگین حسابداری خوندین:)
    موفق باشید

• @dr-saraaa
    ممنون بله جدی جدی
    ریاضیم خوبه
    شیمی هم شروع کردم
    ولی برنامه دقیق درسی باید داشته باشم

• همیار

@elia
    آزمون دادن خوبه چون باعث میشه خونده هاتونو بسنجین و بهتر عمل کنین از طرفی پیش نرفتن با آزمون هم یکم خوب نیست :/ (من پارسال مدرسه میرفتم نمیتونستم هماهنگ شم فک میکنم اگه شرکت نمیکردم بهتر بود!) به نظرم اینو از یه مشاور بپرسین بهتره:)
    زمان بیشتری رو باید به تخصصی ها و مخصوصا زیست اختصاص بدید
    حتما حتما حتما قبل از تست زدن باید کتاب درسی رو مطالعه کنید
    مباحثی که براتون سخته رو میتونید حذف کنید مثل هندسه از ریاضی .. از زیست و شیمی هیچی حذف نشه چون مباحث ترکیب میشن با هم

• همیار

@elia
    خب خیلی خوبه که شروع کردین
    من اگه جای شما بودم:)
    برای ادبیات اول 3 تا کتاب درسی دوم ، سوم و پیش رو میخوندم بعد میرفتم سراغ قرابت و روزانه تست میزدم... یه روز در میان در حد نیم ساعت لغت و املاء رو کار میکردم (برای تاریخ ادبیات هم همینطور) آرایه رو هم اول تک تک آرایه هارو کار میکردم بعد از همشون تست کلی میزدم
    دینی:اول کتاب رو میخوندم بعد میرفتم سراغ درسنامه کتاب آموزشی:) بعدش تست میزدم
    زبان :هم که اول لغت کار میکنن بعد میرن سراغ کلوز و ..
    عربی: با فیلمای آقای ناصح زاده پیش میرفتم و از عربی کامل تست میزدم

• همیار

@elia در شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم گفته است:

ولی برنامه دقیق درسی باید داشته باشم

عمومی ها رو گفتم:) خواستین اختصاصی هارو هم میگم بهتون ;)

• @dr-saraaa
    خوب الان من از 7 صب تا 1 ظهر می تونم بخونم و 10تا 1 شب
    چه زمانی رو چند ساعت اختصاص بدم به عمومیا مثلا همین ادبیات رو کی بخونم
    میگن خوندنیا رو یادمون میره چی؟
    اره لطفااختصاص رو هم بگین
    ممنون میشم

• همیار

@dr-saraaa
    خوب الان من از 7 صب تا 1 ظهر می تونم بخونم و 10تا 1 شب
    چه زمانی رو چند ساعت اختصاص بدم به عمومیا مثلا همین ادبیات رو کی بخونم
    میگن خوندنیا رو یادمون میره چی؟
    اره لطفااختصاص رو هم بگین
    ممنون میشم

به نظر من اون تایم اولو اختصاصی بخونین (ینی 7 تا 1 ظهر) و 10 تا 1 شب رو هم عمومی بخونین
    چون اول صبح انرژیتون بیشتره و اختصاصیا هم مهمترن
    چشم الان توضیح میدم

• @m-an
    وای نا امید شدم رفتم مطالبو خوندم میگن باید بیشتر از یک سال وقت بزارم حتی 2 یا 3 سال
    ولی من باید امسال هرطور شده موفق شم

• همیار

زیست:اول فیلمای اقای پازوکی رو ببینید که مفهوم درس براتون جا بیوفته:) (بقیه اساتید آلا هم خیلی خوبن میتونید یه جلسه از هر کدوم رو ببینید بعد انتخاب کنید؛اقای پازوکی مثال بود:)) )
    بعد کتاب درسی رو بخونید ( توی درس زیست کتاب درسی حرف اولو میزنه پس هیچوقت از کتاب غافل نشید)
    بعدش میتونید برید سراغ تست...نکته هایی که توی تستا به نظرتون مهم هستن رو توی کتاب بنویسید وقتی کل فصلو مطالعه کردید و تستاشو زدید برگردید به کتاب و سعی کنین خودتون نکات جدیدو پیدا کنید:) کتاب رو هم خیلی خیلی خیلی زیااااد مرور کنید
    شیمی:حتمااااا فیلمای آقای آقاجانی رو ببینید بعد درسنامه از کتاب آموزشی و بعدشم تست ( نکات تستارو میتونید تو کتاب یا یه دفتری چیزی وارد کنید:) )
    فیزیک و ریاضی: روش خوندنشون مث همه تقریبا ؛ اول یه درسنامه بعدشم تست ... هر چی بیشتر تست بزنید درصدتونم میره بالاتر:)
    +تستایی که به نظرتون نکات خوبی دارن رو علامت بزنید که دوران جمع بندی برین سراغشون و مرورشون کنید

• همیار

@m-an
    وای نا امید شدم رفتم مطالبو خوندم میگن باید بیشتر از یک سال وقت بزارم حتی 2 یا 3 سال
    ولی من باید امسال هرطور شده موفق شم

اصلا اینطور نیست .. 1 سال کافیه
    شما تلاش کنید ان شالله خدا هم کمکتون میکنه:)

• همیار

@elia
    ببخشید من خیلی پرحرفی کردم:)
    امیدوارم حرفام مفید بوده باشن :)

• @dr-saraaa
    واقعا لطف می کنی و با حوصله جواب میدی ممنونم خدا خیرت بده
    زیست هنوز شروع نکردم ولی به قول شما از فیلم شروع می کنم
    چون شیمی هم فیلم آقای آقا جانی رو دیدم خیلی بهم کمک کرد بعدش رفتم مبحثشو خوندم دیدم چقد راحته
    ادبیات اینا هم فیلم دیدنش تاثیر داره؟

• @dr-saraaa در شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم گفته است:

@elia
    ببخشید من خیلی پرحرفی کردم:)
    امیدوارم حرفام مفید بوده باشن :)
    عالیه مختصر مفید توضیح دادین کمکم کرد مرسی

• همیار

@elia
    خواهش میکنم عزیزم:)خوشحالم که تونستم کمک کنم :see_no_evil:
    ادبیات رو من نمیبینم والا...با کتاب که میخونم نتیجه میگیرم
    کلاسعی کنید بیشتر کتاب بخونید و تست بزنید
    البته فک کنم آلا برای ادبیات یه برنامه ویژه داره:)

@elia
    خواهش میکنم عزیزم:)خوشحالم که تونستم کمک کنم :see_no_evil:
    ادبیات رو من نمیبینم والا...با کتاب که میخونم نتیجه میگیرم
    کلاسعی کنید بیشتر کتاب بخونید و تست بزنید
    البته فک کنم آلا برای ادبیات یه برنامه ویژه داره:)
    مرسی میگردم پیدا میکنم :+1:

• همیار

@phenomenon
    سلام ممنونم از پاسختون
    اینجا که خوندم خیلی بچه ها رضایت نداشتن و ضمن اینکه شاید نتونم پا به پای کانون پیش برم

ازمون های قلمچی رو بهتون توصیه نمیکنم...ازمون سنجش میتونه مناسب باشه
    ببین...شما اون تایم مطالعه تون رو مشخص کنید...برفرض شده 10 ساعت...6 ساعتش رو به اختصاصی ها و 4 ساعت رو ب عمومی ها اختصاص دهید :/
    خو با توجه به اینکه هنوز خیلی وقت دارین تا کنکور همه مطالبو بخونین ...
    هم باید کتاب بخونین هم منابع معتبرو هردو در کنار هم...!

• مدیر

@elia
    برای برنامه ریزی هم فایل مشاوره ای هست
    اما آلا خدمات برنامه ریزی فردی نداره
    همه خدمات آلا عمومی هستن
    نه دیره نه زود از همین الانی که تصمیم گرفتین از ثانیه به ثانیش استفاده کنین

• مدیر

@elia
    به جز اون سوال مشاوره ای که گفتم از طریق سایت k96.ir می تونین اقدام کنید که اونم به صورت محدود فقط به بچه های انجمن آلا گفتیم

• @phenomenon در شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم گفته است:

@phenomenon
    سلام ممنونم از پاسختون

ببین...شما اون تایم مطالعه تون رو مشخص کنید...برفرض شده 10 ساعت...6 ساعتش رو به اختصاصی ها و 4 ساعت رو ب عمومی ها اختصاص دهید :/
    چرا قلم چی نه؟

]

• دانش آموزان آلاء

ماشالله اراده !
    واقعا خوشحالم براتون، کِیف میکنم وقتی میبینم چقدر مصمم هستید !!! :ok_hand_tone2:

• همیار

@phenomenon در شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم گفته است:

@phenomenon
    سلام ممنونم از پاسختون

چرا قلم چی نه؟

]

والا تو دور و وریام بچه هایی ک کلاس میرفتن تو جو مدرسه و اینا بودن نمیتونستن با قلمچی هماهنگ باشن و بعد هر ازمون غم باد میگرفتن :/ ...حالا شما ک میگی خیلی تو جو درس و اینا نبودی و تازه میخای شروع کنین اصلن توصیه نمیکنم :)

• سلام دوستان خوبم
    ممنون از لطف همگی
    من کلی کتاب کمکی دارم اما مال سال 90 هست بنظرتون خیلی تغییر کرده و برم جلد جدید بخرم؟
    اگره آره
    برای هر درسی چه کتابی رو پیشنهاد می کنین؟

• همیار

سلام دوستان خوبم
    ممنون از لطف همگی
    من کلی کتاب کمکی دارم اما مال سال 90 هست بنظرتون خیلی تغییر کرده و برم جلد جدید بخرم؟
    اگره آره
    برای هر درسی چه کتابی رو پیشنهاد می کنین؟

سلام:)
    آره خواهر باید عوض کنی .. 95 / 96 اینا بگیر

@elia
    خب خیلی خوبه که شروع کردین
    من اگه جای شما بودم:)
    برای ادبیات اول 3 تا کتاب درسی دوم ، سوم و پیش رو میخوندم بعد میرفتم سراغ قرابت و روزانه تست میزدم... یه روز در میان در حد نیم ساعت لغت و املاء رو کار میکردم (برای تاریخ ادبیات هم همینطور) آرایه رو هم اول تک تک آرایه هارو کار میکردم بعد از همشون تست کلی میزدم
    دینی:اول کتاب رو میخوندم بعد میرفتم سراغ درسنامه کتاب آموزشی:) بعدش تست میزدم
    زبان :هم که اول لغت کار میکنن بعد میرن سراغ کلوز و ..
    عربی: با فیلمای آقای ناصح زاده پیش میرفتم و از عربی کامل تست میزدم

مثلا همینا که گفتین منابعش هم بگین
    مبتکران خیلی سبز گاج؟؟

• همیار

@elia
    چشم
    منابع خودم رو میگم بهتون

• همیار

@elia

ادبیات : آرایه ، قرابت ، لغت و زبان فارسی : الگو ... تاریخ ادبیات : لقمه
    عربی : عربی کامل گاج + الگو .. ولی عربی کامل خیلی بهتره
    زبان : گرامر و لغت : مبتکران شهاب اناری .. ریدینگ و کلوز: از متن نترسیم شبقره
    دینی : گاج نقره ای + دور تند سفیر خرد

زیست : خیلی سبز و الگو و آی کیو (بیشتر الگو رو میخونم اگه تموم کردم آی کیو میزنم )
    شیمی : مبتکران و آی کیو
    فیزیک : الگو
    ریاضی : خیلی سبز و مهر و ماه و خط ویژه (خیلی سبز خودش به تنهایی کافیه)
    زمین : خیلی سبز

• @dr-saraaa
    تشکررر ویژه
    نمیشه فقط یه منبع رو بخونم مثلا شیمی فقط مبتکران

• دانش آموزان آلاء

نمیشه فقط یه منبع رو بخونم مثلا شیمی فقط مبتکران

برا شیمی اینجا همه بچه ها فیلم ها و کتابهای آقای آقاجانی رو پیشنهاد میدن
    خودم با فیلمها و کتاب های ایشون پیش میرم و IQ شیمی رو هم دارم ولی اکثراً میگن که فقط فیلم ها و جزوات ایشون برا درصد 50-60 کافیه! ( به شرط تسلط روی مطالبی که تدریس میکنند )
    مبتکران رو شما اگه بخواید بخونید 2200 صفحه میشه! واقعاً خسته کننده س
    ولی این فیلم های آموزشی رو میشه خیلی راحت و همه جا با لپ تاپتون ببینید

راستی برا تست ریاضی از کتاب 10 سال کنکور تجربی کانون غافل نشید! چون سوالات کنکور درس ریاضی ( و درس فیزیک ) تیپ ها و حالت های مشابهی دارند که با تسلط روی سوالات 10 سال اخیر میشه به درصد خوبی رسید. بعدش اگه بیشتر تست خواستید برید سراغ خیلی سبز که همه تعریفشو میکنن

بنظرم زیاد هم سر خودتون رو شلوغ نکنید! برا هر درسی یه منبع خوب کافیه

• درود به همه
    من شروع کردم ولی خیلی سخته روی هر مبحث کلی زمان میزارم مخصوصا این فاصله همه چی رو از یادم برده وقتم کلی گرفته میشه
    حالا تصمیم گرفتم فقط مباحث که بیشترین تستا میاد ازش رو بخونم منظورم 100تا تست رو 10 بار زدن بهتره از 1000 تا تست رو 1بار زدن
    تا حدودی سرچ کردم و فهمیدم کدوم فصلها مهم ترن
    ولی اگر شما هم پیشنهاد مثبتی دارین لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

• @elia سلام..بنظرم ازالان اینجورتفکیک کردن وکنارگذاشتن بعضی فصل ها ودرس ها کاردرستی نباشه چون هنوززمان زیادی مونده

• همیار

@elia
    برای ریاضی و فیزیک میشه اینکار رو انجام داد..ولی زیست و شیمی و عمومیا هرگز!😊

• @dr-saraaa
    نه به غیر این دوتا زیست و شیمی
    مثلا ادبیات فقط لغت و قرابت
    زبان هم همینطور
    فیزیک که واقعا نمی رسم باید فصلای مهمو بخونم

• حالا برعکس من خودم یه آدمی هستم تا همه چیزو نخونم اروم قرار ندارم
    ولی شوخی که نیست مثلا همه رو بخونم ولی بازدهی نداشته باشه

• همیار

@elia
    نه ادبیات اگه بخوای حذف کنی باید قسمتای سخت زبان فارسی رو حذف کنی!
    سعی کن بخونی عمومیارو کامل..خیلی رتبت رو تغییر میدن

• @dr-saraaa
    ادبیات اول همین لغت و قرابت تو اولویت گذاشتم ولی اگر برسم که انشالا می رسم بقیه شو هم میخونم
    ریاضی رو از کجا بخونم بهتره؟
    فیزیک چی؟

• همیار

حالا برعکس من خودم یه آدمی هستم تا همه چیزو نخونم اروم قرار ندارم
    ولی شوخی که نیست مثلا همه رو بخونم ولی بازدهی نداشته باشه

از یه مشاور بپرسی بهتره
    نظرمن که همون ریاضی و فیزیکه:)

• همیار

@elia
    از ریاضی میتونی هندسه رو حذف کنی یا مثلا مقاطع مخروطی(اگه سختن برات )
    فیزیک بیشتر رو پیش ۲ و سوم تمرکز کن

• @dr-saraaa
    مرسی خانمی
    من مثل اینام که میخان جهشی بخونن وقتم کم مطالب واویلا

• همیار

@dr-saraaa
    مرسی خانمی
    من مثل اینام که میخان جهشی بخونن وقتم کم مطالب واویلا

آره درک میکنم😊 بالاخره شرایط همه مثل هم نیست...
    خواهش میکنم 😊

• دانش آموزان آلاء

ادبیات اول همین لغت و قرابت تو اولویت گذاشتم ولی اگر برسم که انشالا می رسم بقیه شو هم میخونم

کتابی که من به هر کنکوری ( و حتی غیر کنکوری! ) میرسم معرفی میکنم کتاب " قرابت معنایی نشر دریافت " تالیف دکتر هامون سبطیه
    تنها ایرادی که شاید بشه بهش وارد کرد اینه که 350 صفحه س و یخورده حجیمه ولی سایز صفحاتش A5 هستش ( البته کتاب های مبحثی نشر الگو هم هر کدوم حدود 400 صفحه هستن! )
    وجه تمایز این کتاب از تمام کتابهای قرابت معنایی بازار مثل الگو - گاج و خیلی سبز بخش اول این کتابه ( 100 صفحه اول کتاب ) که کاملاً بهتون یاد میده چجوری بیت ها رو دُرُست و روان بخونید
    این کتاب رو شما بخونید هم 9 سوال قرابت رو بیمه کردید و هم توی 3 سوال آرایه های ادبی و یکی دو سوال از زبان فارسی ( چون سوال ها بصورت بیتِ شعر هستند! ) هم خیلی کمکتون میکنه
    چون وقتی شما نتونید دُرُست بیت ها رو بخونید مطمئناً نمیتونید متوجه مفهوم بیت و سوال بشید ( مبحث قرابت ) و شاید هم توی پیدا کردن آرایه ها به مشکل بر بخورید !!
    واقعاً کتابش شیرینه و لحن مؤلف خیلی صمیمی و دوستانه س! میتونید حتی بعنوان رفع خستگی توی وقت هایی مثل آخر شب یا ظهر که انرژیتون کمه مطالعه ش کنید
    بی شک ارزش خریدن و وقت گذاشتن رو داره
    روی بیت های کتاب درسی هم خیلی وقت نذارید! چون اکثر بیت های کتاب درسی توی همین کتابی که معرفی کردم هست. فقط یه دور سرسری بیت ها رو بخونید که به گوشتون آشنا باشن
    خودم امسال هر 9 تا تست قرابت رو صحیح زدم
    پیشنهاد من اینه: اول همین کتابی که معرفی کردم رو تا آخر بخونید و بعد از تموم شدنش شبی چندتا تست قرابت ( هم برای مرور مفاهیم و هم برای تنوع و رفع خستگی! ) از روی کتاب های تست دیگه ( مثل نشر الگو یا موضوعی گاج ) بزنید
    اینطوری سر جلسه هم خیلی دستتون روان میشه و میتونید برا سایر مباحث یا درس ها وقت صرفه جویی کنید ( آخه دیدم بعضی ها سرجلسه فقط 15 دقیقه رو با 9 سوال قرابت کلنجار میرن!! )

ببخشید که حرفام طولانی شد!
    خطبه امروز تمام، والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته :)

• همیار

@hossein-freedom
    کتاب قرابت الگو ازون کوچولو هاس:)
    ایشون گفتن وقتشون کمه ، به نظرم به جای وقت گذاشتن رو کتابی مثل نشر دریافت برن الگو(یا موضوعی حتی!) رو بخونن براشون بهتره:) کتاب الگو هم تمام نکات مربوط به قرابت رو آورده و هیچی کم نداره!:)
    در ضمن،چند نفر میگفتن نشر دریافت زده تو جاده خاکی:دی و نکات اضافش زیااده:)
    به هر حال تصمیم گیرنده خودشونن

• دانش آموزان آلاء

@dr-saraaa در شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم گفته است:

@hossein-freedom
    کتاب قرابت الگو ازون کوچولو هاس:)
    ایشون گفتن وقتشون کمه ، به نظرم به جای وقت گذاشتن رو کتابی مثل نشر دریافت برن الگو(یا موضوعی حتی!) رو بخونن براشون بهتره:) کتاب الگو هم تمام نکات مربوط به قرابت رو آورده و هیچی کم نداره!:)
    در ضمن،چند نفر میگفتن نشر دریافت زده تو جاده خاکی:دی و نکات اضافش زیااده:)

در جواب سایز و صفحات کتاب باید بگم که قرابت نشر دریافت هم به قول شما از اون کوچولو هاست :) بهشون میگن " قطع رقعی " یعنی حدوداً سایز 14 * 22 سانتی متر ( اندازه کتابای ادبیات مدرسه خودمون ) حالا نهایتش یکی دو سانت در طول و عرض شاید فرق داشته باشن
    تازه کتاب قرابت نشر دریافت 350 صفحه س و کتاب نشر الگو 500 و خورده ای !! پس شک نکنید که قرابت نشرالگو حجمش بیشتره، میتونید خودتون هم سرچ کنید :)
    قرابت الگو بیشتر تمرکزش روی تسته و قرابت نشر دریافت بیشتر روی آموزش، باید دید با توجه به نیاز و سطحشون توی قرابت و شعر کدومشون به درد این دوستمون میخوره

اون چند نفر هم کاملاً برا خودشون گفتن :) شما باید از کسایی بپرسی که خودشون قرابت رو خیلی خوب زدند! ( مثلاً یکیش خودم که همه رو درست جواب دادم :) )
    توی بحث قرابت آموزش این کتاب فوق العاده س ! ولی تست هاش بیشتر جنبه آموزشی دارند و بعنوان یه منبع تستی نمیشه گفت که کامله! چون تست های سال های اخیر و ستجش و این چیزا رو خیلی خیلی کم داره و بیشتر تستاش تألیفی و آموزشیه

قرار نیست یه استاد و یه انتشارات همه ی مباحث ادبیات رو از بقیه بهتر درس بده! هرکی توی یه مبحث قویه
    مثلاً همه میدونند که زبان فارسی و قرابت نشر دریافت از بقیه کتاب ها جامع تره ولی خب توی مباحث آرایه ها - املاء - واژگان خداییش نشر الگو یه چیز دیگه س و این به همه اثبات شده !
    تاریخ ادبیات هم همه ی منابع خوبن :)

توی این عکس میتونید منابع کسانی که ادبیات رو خوب زدند مشاهده کنید و بعدش دیگه قضاوت با خودتون :point_down_tone1:

0_1505378419145_منابع-ادبیات-رتبه-های-برتر.jpg

• همیار

@hossein-freedom
    خب هر کس از منبع خودش دفاع میکنه دیگه:)))
    اونا رتبه های رتبر بودن که گفتم:) و چند نفری که با الگو 100 زدن! :)
    الگو آموزش و تست و پاسخنامه ش با هم 500 صفحس.سوالات کنکور و آزمونا و .. رو هم داره

• دانش آموزان آلاء

@dr-saraaa در شاغلم و میخواهم کنکور شرکت کنم گفته است:

خب هر کس از منبع خودش دفاع میکنه دیگه:)))

طرف 94 درصد، 96 درصد ادبیات زده از چی و چرا باید دفاع کنه؟ مگه جنگه خواهر من؟ :)
    اینا فقط منابع مطالعاتی خودشون رو گفتند ! از چیزی دفاع نکردند که

الگو آموزش و تست و پاسخنامه ش با هم 500 صفحس.سوالات کنکور و آزمونا و .. رو هم داره

همچنان معتقدم که برا آموزش قرابت نشر دریافت و برای منبع تستی نشر الگو بهترین هستند

ناگفته نمونه که برا منبع تستی ادبیات موضوعی گاج هم یکی از بهترین هاست ( جدیداً تک جلدی هم شده )

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.