نحوه مطالعه ریاضی تجربی

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان

من پیش تجربی هستم.... هنوز سر ریاضی سردرگمم....نمیدونم چیکار کنم از کجا شروع کنم از چی بخونم و .... از طرفی حوصله درسنامه های طولانی کتب اموزشی هم ندارم

برای ریاضی بالای 70% چیکار کنم..... لطفا راهنمایی کنید دوستان

• همیار

سلام دوست عزیز
    اصلا نگران نباش
    به زودی من جزوه های آقای امینی رو آپلود میکنم و دیگه نیازی نیست همزمان با فیلم دیدن جزوه بنویسید و تایمتون از دست بره
    بعدش شما باید موازی با فیلم های آقای امینی و تسلط روی جزوه ایشون و خلاصه برداری به سراغ کتاب آیکیو برید (البته میگم آیکیو چون خودتون گفتید درصد بالای 70 میخواید )
    این نکته هم ک سراغ درسنامه های حجیم نمیرید خیلی خوبه چون توی درس ریاضی درسنامه زیاد فایده نداره
    شما تاپیک
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/4272/صفر-تا-صد-ریاضیه-تجربی
    رو دنبال کنید
    من تو طول سال تمام نکات مهم برای موفقیت در درس ریاضی و نحوه خوندن و تست زدن رو در تاپیک بالا میگم
    البته الانم در خدمتم هر سوالی دارید تا جایی ک از دستم بر بیاد کمک میکنم فقط چون سوالتون خیلی کلی بود نمیدونم دقیقا چ چیزایی مد نظرتونه

• دانش آموزان آلاء

اقای امینی راد تدریسشون کامل کامل نیست...روی بعضی از تستا جواب نمیده من فصل انالایز رو دیدم

• همیار

@mohammad123 در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

اقای امینی راد تدریسشون کامل کامل نیست...روی بعضی از تستا جواب نمیده من فصل انالایز رو دیدم

من آنالیز رو ندیدم شما از تدریس ایشون استفاده کنید هرجا تستی دیدید ک نتونستید حلش کنید توی انجمن بپرسید من یا دوستان دیگه جواب میدن فقط تگ همیار فراموش نشه

• همیار

@mohammad123
    به نظر من با خیلی سبز شروع کنید:)
    اول درسنامه رو بخونید(خیلیم طولانی نیست) بعد تستارو به صورت مضربی بزنید
    موفق باشید

• همیار

@mohammad123 بستگی به پایه ریاضیتون داره ،ریلضیتون خوب بوده یا ضعیف؟

• همیار

@mahdis127 در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

@mohammad123 بستگی به پایه ریاضیتون داره ،ریلضیتون خوب بوده یا ضعیف؟

گفتن که سردرگمم واسه ریاضی
    من برداشتم این بود که خیلی قوی نیستن

• دانش آموزان آلاء

بنظرم شما که به اصطلاح خودتون سردرگم ریاضی هستید و میخواید به درصد بالای 70 برسید باید چند برابر سایر بچه ها تمرین و تست کار کنید!
    خدایی نکرده قصدم ناامید کردنتون نیست ها! ولی بدونید که با " حوصله ندارم " نمیشه به درصد بالای 70 ریاضی رسید ...

درسنامه 20 درصد قضیه س و تمرین و تست و مرور 80 درصد ( تقریبی گفتم ها ! نیاید گیر بدید :) )

• همیار

@hossein-freedom در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

بنظرم شما که به اصطلاح خودتون سردرگم ریاضی هستید و میخواید به درصد بالای 70 برسید باید چند برابر سایر بچه ها تمرین و تست کار کنید!
    خدایی نکرده قصدم ناامید کردنتون نیست ها! ولی بدونید که با " حوصله ندارم " نمیشه به درصد بالای 70 ریاضی رسید ...

درسنامه 20 درصد قضیه س و تمرین و تست و مرور 80 درصد ( تقریبی گفتم ها ! نیاید گیر بدید :) )

دقیقا...کاملا موافقم

• همیار

هر كه طاووس خواهد جور هندوستان كشد،خيلي جالبه ك هممون از اول واس خودمون روياپردازي ميكنيم و بدون تلاش تو همون رويا باقي ميمونيم،تهش هم از خواب بيدار ميشيم وقتي ك ديگه دير شده و چيزي جز نااميدي واسمون باقي نميمونه،در قدم اول سطح توقع خودتونو بياريد پايين و در ادامه كم كم سطح تلاشتونو بياريد بالا انشالله به هدفتون ميرسيد اگ "حوصله ندارم" و "اينو بيخيالش" و ساير بهونه هارو بزاريد كنار
    ياحق🤚

• همیار

@moein در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

ك هممون از اول واس خودمون روياپردازي ميكنيم و بدون تلاش تو همون رويا باقي ميمونيم

:+1:

• همیار

@hossein-freedom در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

دقیقا حق با شماست دوست عزیز ❤️

• همیار

@moein در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

سطح توقع خودتونو بياريد پايين و در ادامه كم كم سطح تلاشتونو بياريد بالا

خیلی خوب بود این نکته ! کاملا موافقم باهات

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.