سختی های دوباره کنکور دادن

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان یه سوالی ک ذهنمو درگیر کرده اینه ک اگ امسال اون رتبه ای ک میخام نشه و بخوام دوباره درس بخونم واس کنکور سختیاش چیه؟؟ چون خیلیاا بهم میگن دوباره خوندن سخته چون مدرسه نمیری و همش خونه ای رتبت از سال قبلشم بدتر میشه
    ممنون میشم جوابمو بدین

• نه بدتر نمیشه ...چون الا هس ...اگه میخواستی بدون معلم بخونی خیلی سخت میشد ..اما الا کار رو برا خیلیامون راحت کرده
    فقط همه شرایط بسنج و بمون ....

• مدیر

سلام بسته به هرکس فرق می کنه باید خودتو بشناسی !
    بهترین پیشنهادی که می تونم بهت بکنم اینه که بری قسمت مشاوره ای
    مشاوره های رسمی آلا و فایل های صوتی که هست رو نگاه کنی موضوعی که درگیرش هستی رو پیدا کنی و گوش کنی

• من خودم هم از عملکرد امسالم راضی نیستم و می خوام پشت کنکور بمونم. یه مشاوری به من گفت سعی کن تا اعلام نتایج خیلی خوب درس بخونی اگه تونستی ادامه بده وگرنه پشت کنکور موندنت فایده ای ندارد.منم دارم سعی می‌کنم😶

• ادمین

سلام به نظر من سختی نداره اگر هدف داشته باشی !

من 2 بار کنکور دادم و رفتم دانشگاه الان میخوام کنکور بدم 97 ولی چون هدف دارم برام سخت نیست

• همیار

درود
    اگه بخوام حقیقتو بگم،درمورد هر فرد متغیره! فشارای روحی،انگیره،نا امید شدن،خسته شدن،کم آوردن و .....! باید اونقدری قوی باشین که بتونن از پسش بربیاین!

• سختی هاش بستگی به نگرشتون داره
    سعی کنید همیشه مثبت فکر کنید و اصلا اصلا اصلا به نتیجه فکر نکنید و سمت تخمین رتبه و این کارا نرید!!
    شما خوشحال و بشاش درستونو بخونید و خدا رو شکر کنید فرصت دیگه ای برای تلاش برای هدفتون دارید!باید هر هفته بیشتر از هفته قبل عطش درس خوندن داشته باشید

• ادمین

@javad-mahdizadeh در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

شما خوشحال و بشاش درستونو بخونید و خدا رو شکر کنید فرصت دیگه ای برای تلاش برای هدفتون دارید!باید هر هفته بیشتر از هفته قبل عطش درس خوندن داشته باشید

:+1: :ok_hand:

• دانش آموزان آلاء

مشاورم بم میگه نمون میگ برو دانشگاه بخون ...نمیدونم دارم دیونه میشم

• دانش آموزان آلاء

فشار روحیی ک اطرافیان وارد میکنن باعث میشه که ادم بی انگیزه بشه بعضی وقتا به گذشته فکر کنید و اعصابتون خورد بشه نا امید بشید وگرنه درس خوندن برای کنکور سخت نیس اگر هدف و برنامه ریزی داشته باشید .

• همیار

@zeynab-khanoom در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

مشاورم بم میگه نمون میگ برو دانشگاه بخون ...نمیدونم دارم دیونه میشم

کسی چای شما نیسش! شما باید هدفتونو نگا کنین! یه تاپیک بودش زده بودم در این مورد! نمیدونم چی بود عنوانش!اها اینه
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/3781/بمونم-و-تلاش-کنم-یا-برم

• دانش آموزان آلاء

پشت کنکور موندن همش عذابه ! باید روحیه و اراده قوی داشته باشی !

• @forough در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

پشت کنکور موندن همش عذابه ! باید روحیه و اراده قوی داشته باشی !

هدف و عادت به مطالعه

• اگر اراده قووی داری بمون وگرنه برو دانشگاه

• دانش آموزان آلاء

@donya-bivafa نمیدونم فک نکنم رشته ی خاصی قبول بشم

• @zeynab-khanoom در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

@donya-bivafa نمیدونم فک نکنم رشته ی خاصی قبول بشم

بهت میگم میدونی ک قبول نمیشی امسال .خوب اگه اراده قوی داری بمون پشت کنکور اگه نداری برو همون رشته ای خاص نیست.عمرتو تلف نکن

• @mahdis123 در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

فشار روحیی ک اطرافیان وارد میکنن باعث میشه که ادم بی انگیزه بشه بعضی وقتا به گذشته فکر کنید و اعصابتون خورد بشه نا امید بشید وگرنه درس خوندن برای کنکور سخت نیس اگر هدف و برنامه ریزی داشته باشید .

اصن اطرافیان مهم نیستن ... اون اطرافیان بزار هرچی میخوان بگن, بعضیاشون عقده این, بعضیاشون دسته کم میگیرنت...
    مهم اینه که خودت در مورد خودت چه فکری میکنی! اینه که اهمیت داره ... بقیه رو بزار راه خودشون رو پیش بگیرن یه موقع میبینی که تو چاه افتادن ...

• @donya-bivafa در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

@Yasin-Sadeghi

خیلی شبیه پشت کنکور هام که تو این سوال تگ میکنی منو؟
    ر.ا: سختیش اینه که دوستات رفتن و تو موندی. سختیش حرفای بقیست.سختیش درسای تکراریه. سختیش ترس از شکست دوبارست. ولی خب اون یه عده اندکی که میرسن به هدفشون معتقدن ارزش پشت موندن رو داشت

• همیار

سلام
    درسته پشت کنکوری سخته درسای تکراری حرفه اطرافیان .................
    .
    0_1500299801635_57644506-fc64-4392-8576-60b1b087f547-image.png .نظر شخص من اینه موندن بهتر از یک رشته که هیچ ارزش علمی نداره تازه باعث جلوگیری پیشرفت میشه

0_1500300632083_cdef7718-9b9b-4cca-bf3c-875592528a9a-image.png اگر همین حالا هم پیش مشاوره دیگه بری به احتمال زیاد مگه برو انتخاب رشته کن من خودم قبل کنکور با تعداد زیادی مشاوره معلم های مدرسه در میون گذاشتم گفتن توی هر چی قبول شی برو
    .
    گر صبر کنی برای سال بعد شاید توی رشته عالی قبول شی
    قبل از اینه خواستی پشت کنکوری شی باید فکر همه چی کنی یکساله دیگه ( مثلا بدترین چیز اطرافیانه باگفتن حرفای شون بغضی اوقات پیشرفت بعضی وقت هام پسرفت میشه تحمل اینای به خودت بستگی داره , اتفاق های جدید که حتی خودت هم فکرشو نمیکنی ..........) کلا هر کاری بدون مشکل نیست:neutral_face:

0_1500300674708_35f0fba0-807c-435d-b162-051a568c5a19-image.png رک بگم هیچ کس نمیتوانه حال شما رو درک کنه حتی من:smiley: اگر داره نظره مید تجربه خودش یا داره از روی بخار معده حرف میزنه:joy: :wink:

0_1500300592958_969c7fbe-df09-4a32-9d40-7bcf50a6f549-image.png اینه که کلا با سرنوشت خود بازی نکن اگر تمایل موندن زیاده واقعا مشکلاتش شمارو از پا در نمیاره بمون بخونی قطعا موفق میشی اگر نمی تونیه نمون

0_1500300012438_e2aa51de-20b3-479c-9206-8b40f5cbbd3a-image.png ولی دوباره میگم خیلی کسا موقعیت شما رو تجربه کردن مودن پیشرفت کردن پزشک شدن و..... وبعضی ها رتبه شون بدتره قبل شده چرا؟چون نتونستن با مشکلات ان قبله کنن

0_1500300580576_5820ff47-c0d4-4889-8146-46d36fd63e2c-image.png دوباره اینه میگم .نظر شخص من اینه موندن بهتر از یک رشته که هیچ ارزش علمی نداره تازه باعث جلوگیری پیشرفت میشه
    .

• سلام چطوری خوبی؟
    اولا که ان شاءالله جایی که میخوای قبول شده باشی
    اما بحثی که گفتی همش بستگی به خودت داره ، خودت بشین با خودت خلوت کن ببین حاضری یه سال سختی دوباره بکشی؟ در واقع سختی ای که نیست اگه اهل درس خوندن باشی برات میشه لذت ! ولی به فشار هایی هم بقیه بهت میارن باید دقت کنی ، تیکه ها متلک هاشون و ... که مسلما هر جایی ازین بنی بشرها پیدا میشن که مسخرت کنن و هزارتا تیکه بهت بندازن اگه تحمل این چیزا رو داری و هدفت خیلی بالاتر از این حرفاست بشین دوباره بخون
    من خودم دوبار کنکور دادم ولی پشیمون شدم کاش همون سال اول رو میرفتم چون سال دوم فشار روحی و جسمی ای که روم بود به شدت منو دپرس کرد جوری که رتبم خیلی بدتر شد
    ولی بازم میگم من شرایطم فرق میکرد مجبور بودم در کنار درس خیلی کارهای دیگه بکنم که خب بی تاثیر نبود
    ولی هیچ کدوم از ماها نمیتونیم با قاطعیت تمام اینو بهت بگیم که اگه بشینی سال بعد بخونی خیلی بهتر میشه نه ممکنه بشینی بخونی خیلی خیلی خوب رتبه بیاری ممکنه هم خیلی رتبت افتضاح بشه
    هیچ کسیم به اندازه خودت خودت رو نمیشناسه ، امسال خودت رو در نظر بگیر با سختیاش و فشارهاش ببین میتونی یه بار دیگه تحمل کنی؟

• ولی جدنی اگه حتی یه ذره حس میکنی که حال درس خوندن رو نداری نمون چون بعدا خیلی اذیت میشی ، من به شخصه الان حاضرم کنکور بدم و مطمئنم رتبه یک میشم چون به شدت به درس و کتاب علاقه دارم ولی اون زمان کنکور نداشتم ، اگه علاقه ای و هدفی داری بدون توجه به هیچ کسی بشین بخون و براش واقعا واقعا واقعا تلاش کن

• دانش آموزان آلاء

@miliarderjavan
    متاسفانه حسش نیس

• @sama0098 چرا حسش نیس؟

• اخراج شده

@miliarderjavan در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

ولی جدنی اگه حتی یه ذره حس میکنی که حال درس خوندن رو نداری نمون چون بعدا خیلی اذیت میشی ، من به شخصه الان حاضرم کنکور بدم و مطمئنم رتبه یک میشم چون به شدت به درس و کتاب علاقه دارم ولی اون زمان کنکور نداشتم ، اگه علاقه ای و هدفی داری بدون توجه به هیچ کسی بشین بخون و براش واقعا واقعا واقعا تلاش کن

شما امسال کنکور دادین؟سال بعد میمونین؟

• اخراج شده

@sama0098 چرا حسش نیس؟

واقعا این جمله خیلی سخته بعضی وقت ها اصلا خود ادم دلیلشو نمیدونه

• @parastu23 نه من دو سال پیش کنکور دادم

• دانش آموزان آلاء

@miliarderjavan
    نمدونم وااالا میشینم میخونم بی انگیزه

• اخراج شده

@parastu23 نه من دو سال پیش کنکور دادم

الان چ رشته ای میخونین؟

• @parastu23 درک میکنم ولی اگه همین حس رو بزاری به حال خودش تا اخرش گرفتارش میشی

• @parastu23 مدیریت بازرگانی

• اخراج شده

@parastu23 مدیریت بازرگانی

موفق باشین

• @sama0098 نمیخوام بهت انرژی منفی بدم ولی واقعا اگه بدون انگیزه میخونی نخون وقتت رو برو روی یه چی صرف کن که ارزشش رو داشته باشه

• @parastu23 ممنونم همچنین شما

• اخراج شده

@parastu23 درک میکنم ولی اگه همین حس رو بزاری به حال خودش تا اخرش گرفتارش میشی

خیلی حس لعنتی هست !مثل کنه میچسبه
    حتی 100تا جمله انگیزشی هم بخونی ادم درس نمیشه

• دانش آموزان آلاء

@miliarderjavan
    اره خب دیگ باید جدی ترباشم دیگ کنکور۹۷سال اخرمه

• @parastu23 اوهوم دقیقا
    نه فایده نداره حتی انگیزشی ترین فرد هم باهات باشه فایده نداره
    در واقع تا خودت نخوای چیزی عوض نمیشه حتی اون حس

• دانش آموزان آلاء

دقیقاباید خودت بخای وهمت کنی

• @sama0098 وقتی یه چیزی رو میخوای باید انگیزه و علاقشم داشته باشی اگه نداشته باشی هرچقدم تلاش کنی باهاش حال نمیکنی و همین تورو عقب میزنه

• دانش آموزان آلاء

@miliarderjavan
    ارع خب

• @zeynab-khanoom در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

سلام دوستان یه سوالی ک ذهنمو درگیر کرده اینه ک اگ امسال اون رتبه ای ک میخام نشه و بخوام دوباره درس بخونم واس کنکور سختیاش چیه؟؟ چون خیلیاا بهم میگن دوباره خوندن سخته چون مدرسه نمیری و همش خونه ای رتبت از سال قبلشم بدتر میشه
    ممنون میشم جوابمو بدین

اون همه که شما میگی چرت زیاد گفتن - به این فک کنم من همونی هستم که میگن نمیشه نمیتونه و اینا- الان من حدود 4 ساله مدرسه نرفتم به دلیل بیماریم - 2 سال هم کنکور دادم و الان به جایی رسیدم که میتونم بگم امسال حتما موفق میشم.

من بله به خیلی در این مورد مغرورم چون از صفر صفر تو بدترین شرایط شروع کردم و هر سال کنکور هم تلاشمو کردم و امسال سال برداشت تمام تلاش هامه.

توصیم اینه: ما برای دیگران زندگی نمیکنیم . این زندگی مایه -ببین هدفت از زندگی که یباره فقط شنیدن حرف مردمه؟ کاری کن مردم به تلاش و ارادت افتخار کنن نه اینکه از بقیه انتظار داشته باشی بیان بگن وای تو کار اشتباهی میکنی - تو نمیتونی

فقط خودتی و خودت.

من اگه قرار باشه 50 سالگیم کنکور بدم و درس بخونم برا هدفم بازم تلاش میکنم - اونقد شکست هم میخورم تا اخر برنده باشم و به هدفم برسم. برو یه هدفت فکر کن -من دیگه حرفی ندارم.

• تیتر این تایپیک خودش انرژی منفی هست! خواهشا ادمین ها ببندند

• همیار

@reza213 در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

تیتر این تایپیک خودش انرژی منفی هست! خواهشا ادمین ها ببندند

توی آلا هر کسی میتونه نظر و پشنهادشو بگه! لطفا به نظرات بقیه دوستان احترام متقابل بذارین

• @dr-bernosi در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

توی آلا هر کسی میتونه نظر و پشنهادشو بگه! لطفا به نظرات بقیه دوستان احترام متقابل بذارین

بنده هم نظرمو گفتم! به نظر بنده هم احترام بزارید

• @سجاد96
    تبریک به شما بابت پافشاری :)

• چرا انقد پشت کنکور موندن بزرگش میکنین
    باور کنین ادم اگه ذهنش رو اماده کرده باشه و با میل قلبی نه اجبار بخواد پشت کنکور موندن اصلن سخت نیس رااااااااااحت تموم میشه

• همیار

@dr-bernosi در سختی های دوباره کنکور دادن گفته است:

بنده هم نظرمو گفتم! به نظر بنده هم احترام بزارید

درسته! ولی شما باید به ایچادکننده ی تاپیک اول احترام بذارین! ادمینا خودشون هر تاپیکی رو که خلاف قوانین باشه فورا میبندن! دوست ما هم از ما سوال پرسیدن و چیز کاملا طبیعی هسش که پشت کنکور موندن هم سختی خودشو داره!

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.