ایا باید کتاب های مرجع رو برای رتبه شدن بخونم?

• سلام ،عنوان سوال همه چی رو میگه ،سوال اینه که من فارغ التحصیلی که هر درس رو چندین بار تموم کردم باید کتاب های مرجع مثل زیست کمپبل و یا هيل رو بخونم ? مثلا کتاب مرجع شیمی رو آیا برای رتبه برتر شدن بخونم ? مچکر

• همیار

مسلما نه :/

• اخراج شده

ن بابا .این چ کتاب هایی هست.استاد اقاجانی ببیین تست بزن تمام

• دانش آموزان آلاء

شما استاد رحیمی رو واسه زیست و استاد آقاجانی رو ببین واسه شیمی اینا فوق العاده ان مطمئن باش هرچی بخوای قبول میشی....اصلا نیازی نیست

• دانش آموزان آلاء

na baba konkure olampiyade keshvari ke ni

• دانش آموزان آلاء

@دکتر-محبوبه من فصل 8 سوم اقا رحیمی و دارم میبینم اما تست نشرالگو تیتر نوترکیبشو نمیتونم بزنم:confused: ی کتاب گاج نقره ای هم دارم هنو نزدم اون اسونتره؟.درسو حس میکنم خوب یادگرفتم.نمیدونم منبع تستمو عوض کنم اصن چیکارکنم.

• دانش آموزان آلاء

به نظرمن سوالای نشرالگو بعضی هاش یکم سخته اول از یه کتاب ساده تر واسه تثبیت استفاده کنید بعدا تست های سخت رو حل کنین .
    یه پیشنهاد اینکه درس رو یه بار دیگه گوش بدین یا از یه استاد دیگه
    موفق باشین.

• @zakiyehhoseini
    به نظرم برای فصل های بعد از فصل 5 سال سوم باید یه کتاب دیگه بخونی به جای الگو ،الگو گنگ توضیح میده تو این فصلا ،ولی اگه بخوای تستاي کنکور و بقيه ازمونا رو راحت بزنی باید ژنتیک الگو رو هم کار کنی .

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.