برنامه امتحان نهایی کنکوری ها

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان،میخواستک بدونم کسی از شما کنکوری ها برنامه ی امتحان نهاییش رو گرفته?
    ایا میدونید حدودا اخرین امتحانتون کی تموم میشه?
    و اینکه شما مشاورتون بهتون گفته از کی جمع بندی رو شروع کنید?

• دانش آموزان آلاء

• دانش آموزان آلاء

@Mahsa-Ss ممنون عزیزم😊 اینو منم تو نت دیدم،میخواستم مطمئن بشم واقعا برنامتون همینه?
    اخه تو جلسه ی قلم چی واسه توضیح دوران جمع بندی میگفتن چون برنامه امتحانی بچه ها هنوز معلوم نیست تاریخ دقیق اردو جمعبندی رو نمیتونیم بگیم!

• دانش آموزان آلاء

من خیلی عصبانیم یعنی برا فیزیک 1 روز وقت داریم من موندم اینا با خودشون چه فکری کردن که برا فیزیک یک روز وقت گزاشتن

• همیار

@R.Maryam در برنامه امتحان نهایی کنکوری ها گفته است:

من خیلی عصبانیم یعنی برا فیزیک 1 روز وقت داریم من موندم اینا با خودشون چه فکری کردن که برا فیزیک یک روز وقت گزاشتن

اونم برای 8 فصل! دقیقا!!

• همیار

زیست هم وقتش کمه!!
    ۱۱فصل دو روز اخه -_-

• @R.Maryam
    مام پارسال یه روز وقت داشتیم دلیل اصلی کم شدن نمره هامونم این بود البته کسی ک واسه کنکور خونده باشه زیاد ب مشکل نمیخوره
    ترم دوم 15 نمرس وترم اول 5 نمره
    نمونه سوال هارو یادتون نره

• @sonsy در برنامه امتحان نهایی کنکوری ها گفته است:

@R.Maryam
    مام پارسال یه روز وقت داشتیم دلیل اصلی کم شدن نمره هامونم این بود البته کسی ک واسه کنکور خونده باشه زیاد ب مشکل نمیخوره
    ترم دوم 15 نمرس وترم اول 5 نمره
    نمونه سوال هارو یادتون نره

جدی 15 نمره ترم دومه ؟؟
    اینجوری که خیلی عالیه فصلای اخر خیلی اسونه

• @Dr.Saraaa عزیزم تو تا الان باید زیست در حد مرور باشه برات نکه بگی چند روز درضمن خیلی خوبه وقتت

• @vezra
    آره ولی زمانش که تو اون یه روز همین برسی ک ترم دومو بقخونی ترم اول میمونه اونم به نظر م اگه وقت نکردین نمونه سوالاشو بخونین ولی تو اون نصف روز بخونین این فصلارو خوب میشه

• @sonsy در برنامه امتحان نهایی کنکوری ها گفته است:

@vezra
    آره ولی زمانش که تو اون یه روز همین برسی ک ترم دومو بقخونی ترم اول میمونه اونم به نظر م اگه وقت نکردین نمونه سوالاشو بخونین ولی تو اون نصف روز بخونین این فصلارو خوب میشه

نه من خوندم الان در حد مروره....و حل سوالای کتاب...
    مرسی:grinning: :heartpulse:

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.