فاگوزیست یا زیر ذره بین؟؟؟؟؟

• دانش آموزان آلاء

باسلام.فاگوزیست یا زیر ذره بین؟؟؟کتب زیر ذره بین همون کتب درسیمون هست.حتی صفحاتشم فرق نمیکنه.بهتر نیست به جای کتب درسی،کتابی مثل زیر ذره بین باشد که با ی تیر دو نشون بزنیم؟؟؟کنار کتاب زیر ذره بین برای هر درس کتاب کمک آموزشی مورد علاقتون و کار کنید؟؟؟فاگوزیست هم که سر جای خودش.شکی نسیت.باتشکر

• خیرین کوچک دریا دل

هر کتابی یه نقطه + و یه نقطه - داره!اونو خود داوطلب میتونه با توچه به نیازای خودش انتخاب کنه!

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi حرف شما صحیح.اما نمیدونم چطور بگم،بین کتاب درسی و ذره بین دو دل شدم.خودم کتاباشو ندارم.اما از هر درس چند صفحشو دانلود کردم،به نظرم خوب بود.حتی با کتب درسیمون هیچ فرقی نداره.بازم نمیدونم.من تازه لیسانس گرفتم و میخوام کنکور شرکت کنم

• خیرین کوچک دریا دل

@Amir1994 در فاگوزیست یا زیر ذره بین؟؟؟؟؟ گفته است:

@Dr.Bernosi حرف شما صحیح.اما نمیدونم چطور بگم،بین کتاب درسی و ذره بین دو دل شدم.خودم کتاباشو ندارم.اما از هر درس چند صفحشو دانلود کردم،به نظرم خوب بود.حتی با کتب درسیمون هیچ فرقی نداره.بازم نمیدونم.من تازه لیسانس گرفتم و میخوام کنکور شرکت کنم

اگه وقت دارین و میخواین سال بعد هم کنکور بدین از فاگوزیست+کتاب استفاده کنین!اگه نه که نشرالگو به همراه کتابو بخونین

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi به امید خدا کنکور97.چون 96 نمیتونم کنکور بدم.سربازی نرفتم

• خیرین کوچک دریا دل

@Dr.Bernosi به امید خدا کنکور97.چون 96 نمیتونم کنکور بدم.سربازی نرفتم

پس فاگوزیستو در پیش بگیرین!الته بگم!مطالب ترکیبی زیادی داره و صد البته غلط!بهتون پیشنهاد سرآشپز میدم :) امسال تا کنکور 96 نشر الگو رو بخونین!بعدش دوس داشتین از فاگوهم استفاده کنین!

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi غلط از چه نظر؟

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi نشر الگو هم که از سال دیگه چاپ نمیشه

• خیرین کوچک دریا دل

بر اساس کتاب درسی غلط داره! و اینکه شما زیستو قبلا خوندین؟

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi بله

• خیرین کوچک دریا دل

پس فاگوزیستو بخونین!من گمان گردم که رشتتون تچربی نیسش :) همون فاگو با کتاب بخونین!حتما با کتابا!

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi مر30آزمون چی؟؟؟

• سلام.یه واقعیتی که باید دائما جلوی چشم ما کنکوریا باشه اینه که متن کتاب ملاک طراحی سواله حالا می خواد از نظر علمی صحیح باشه یا نه.اما تقریبا همه ی کتاب های درسنامه دار موجود در بازار به این موضوع دقت نکردن و به گرفتن غلطای کتاب درسی افتخار هم میکنن.خب این اشتباهه.کلا مطالعه ی کتاب درسنامه دار برای زیست اشتباه محضه.ضمنا کتابای خوبی که من دیدم کتاب نامه های زیست مال انتشارات مهروماهه.این دوستان اومدن صفحات کتاب درسی رو اسکن کردن و بر اساس همون متن اطراف صفحات توضیح نوشتن.البته برای زیست دوم و سوم هم دو تا کتاب همین شکلی دارن.اگه تونستید تهیه کنید.

• دانش آموزان آلاء

@آرین-گودرزی متشکرم

• خیرین کوچک دریا دل

@آرین-گودرزی در فاگوزیست یا زیر ذره بین؟؟؟؟؟ گفته است:

سلام.یه واقعیتی که باید دائما جلوی چشم ما کنکوریا باشه اینه که متن کتاب ملاک طراحی سواله حالا می خواد از نظر علمی صحیح باشه یا نه.اما تقریبا همه ی کتاب های درسنامه دار موجود در بازار به این موضوع دقت نکردن و به گرفتن غلطای کتاب درسی افتخار هم میکنن.خب این اشتباهه.کلا مطالعه ی کتاب درسنامه دار برای زیست اشتباه محضه.ضمنا کتابای خوبی که من دیدم کتاب نامه های زیست مال انتشارات مهروماهه.این دوستان اومدن صفحات کتاب درسی رو اسکن کردن و بر اساس همون متن اطراف صفحات توضیح نوشتن.البته برای زیست دوم و سوم هم دو تا کتاب همین شکلی دارن.اگه تونستید تهیه کنید.

دقیقا!

• خیرین کوچک دریا دل

@Dr.Bernosi مر30آزمون چی؟؟؟

نمیدونم چع کتابی هس

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.