نظرتون درمورد کنکور مجددم

• دوستان من ترم 6 روانشناسی دانشگاه ازاد هستم و تصمیم دارم سال بعد تموم میشم بشینم و واسه کنکور97 بخونم
    علاقه ای به کارشناسی ارشد روانشناسی ندارم و اگر بتونم فقط تربیت معلم با مدرک لیسانسم امتحان میدم
    ولی در کنار اون دوست دارم دوباره برای کنکور بخونم و علاقه ای به رشته ی دندون دارم و میدونم که واقعا سخته
    دیپلم تجربی منطقه 3دارم
    بنظرتون اگه از صفر شروع کنم و کم کم بخونم و از ویدیو های الا استفاده کنم میتونم به هدفم برسم
    در ضمن دروس عمومی من جز ادبیات که کمی ضعیفه :crying_cat_face: خیلی خوبه
    و نگران درسهای تخصصی ام که باید از صفر شروع کنم هستم :book:
    برنامه ی کوتاهی که ریختم اینه این ترم دروس دوم + پیش 1رو بخونم و تابستون سال سوم ودروس پیش دانشگاهی2
    مهر ماه سال اینده هم همراه با برنامه قلم چی پیش برم
    ممنون میشم نظر دوستان خوبمو بدونم:girl:

• دانش آموزان آلاء

@sajedeh7300
    شما اگه از الان هم با برنامه ریزی و تلاش زیاد بخونید
    حتمی به نتیجه میرسید
    به نظر من اگر برای رسیدن به هدفتون مطمعن هستید از همین الان شروع کنید
    به قول مشاورا منتظر شرایط ایده آل نباشید و اگر میتونید استارتو از همین جا بزنید
    ولی اگر میخواید از الان شروع کنید باید بدونید که باید بی وقفه تلاش کنید
    و در آخر یک سال جلو میفتید
    به نظر من ارزش داره که از الان شروع کنید

• دانش آموزان آلاء

@sajedeh7300 چراا ساال دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوو اگه میتونید از الان بخوونید ک بهتره......5مااه فررصت هست......شما تو این 5مااه مطمعنا میتونید:grinning:

• اخه امسال نمیرسم میخام که خیلی خوب بخونم

• ممنونم ار اینکه مث خود مشاورا بهم انرژی دادی ان شالله که شروع میکنم و به هدفم میرسم

• @sajedeh7300 در نظرتون درمورد کنکور مجددم گفته است:

اخه امسال نمیرسم میخام که خیلی خوب بخونم

که چی بشه؟؟؟خیلی خوب بخونی که چی؟؟؟
    به جاش شما امسال وقتتو بذار و از الان بخون...یا تا کنکور به قدری خوب پیش میری که دیگه سال بعد لازم نیست بخونی همین امسال قبولی.یا هم یه پیش زمینه پیدا کردی و تو تابستون میتونی بهتر پیشرفت کنی از اونایی که پشت کنکور میمونند و اونایی که میرن سال چهارم جلو میافتی ..یا هم میفهمی که به درد کنکور خوندن نمیخوری و اون حدا توانایی نداری.و بهتره از جاهای دیگه به موفقیت برسی.در هر حالت شما برنده اید.

• خوب برناممو طوری ریختم که سال دیگه فارق التحصیل بشم بهتر و بافکر راحت و تموم تلاشم برا کنکور بخونم
    راستش الاندنبال خونه تکونی کتابای قدیم هستم و برنامه ریزی
    کلن مطابق برنامم هستم نمیتونم جدا بشم

• سلام
    من افرادی مثل شما زیاد دیدم.در بین اونا کسایی بودن که فقط تا چند ماه اول مصمم بون و خوندن ولی تو وسط راه جا زدن.
    کسایی هم بودن که بخاطر علاقه زیادی که داشتن تا تهش رفتن و به هدفشون رسیدن.من بهتون اطمینان میدم میتونید موفق بشید به شرط ثبات.
    اگر تا اخر مسیرو برید و نا امید نشید و خودتونو باور داشته باشید حتما موفق میشید.
    یه نکته دیگه که باید بدونید استراتژی درس خوندنتون هست.شما میتونید درسای پایه رو بخونید امسال یا میتونید دو تا درس عمومی و دوتا درس تخصصی رو خوب بخونید و بقیه درسا رو هم بزارید واسه سال دیگه.
    دانشگاه تربیت معلم هم دانشگاه بدی نیست بشرطی که علاقه داشته باشید اینو از این جهت میگم چون خودم هم دانشجو معلمم و واقعا راضیم.اتفاقا واسه خانم ها هم شغل خیلی خوبیه.
    موفق باشید

• ممنونم دوست عزیز
    امسال روپایه تمرکز میکنم
    و برای رسیدنبه هدفم ادامه میدم
    ممنونم معلم عزیز خداقوت

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.