حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو!

• مدیر

آقا بعضی از @دانش-آموزان-آلاء یا بهتر بگم نفوذی هایی که اسمشون خورده @دانش-آموزان-آلاء میان انجمن تو دل بچه ها رو خالی کردن.
    حرف درست و حسابی هم نمی زنند که یه سری جفنگیات تحویل بچه ها میدن و باعث میشن اونا نتونند خوب درس بخونند.
    اگه حرفی دارید عمومی بزنید که همه بتونند ببینند و جواب بدند، اگر ندارید مزاحم وقت مردم نشید!

الان این قضییه هک چیه که تو انجمن پیچیده و چند نفر دارند خصوصی می پرسند ؟

• مدیر

هیچ خبر داشتید که آلاء پاش به دادگاه باز شده ؟؟
    این ... هایی که کسب و کار حرامشون ترکیده از دبیرای آلاء شکایت می کنند که بتونند ممنوعیت تصویر بگیرند و کار رو خراب کنند؟
    نتونستند حالا آدم استخدام کردن که بیان تو انجمن حاشیه درست کنند ؟؟؟

آقا این افراد رو بلاک کنید! تو انجمن امکان بلاک هستند
    اونها گرگ هایی هستند که با ظاهر یه قمری میان تو انجمن!!!

• ادمین

سلام
    یه کاربری اومدن وبه اسم کمک کردن ومشاوره دادن به بچه ها یه حرفایی رو باب کردند که باعث نگرانی کاربرا شده
    مثلا گفتن که هرکس که باگوشی موبایل میاد انجمن هک میشه ازطریق آی پی واردشده درانجمن وتمام اطلاعاتش برداشته میشه متاسفانه کاربران این موضوع روباورکردند وتصمیم بررفتن ازسایت وپاک کردن اکانتشون گرفتن وخیلی ازاین بابت نگران هستن که دارند سایت خوبیو ازدست میدن من بهشون گفتم که نگران نباشند ولی بهتره شما موضوع رو براشون روشن کنید واطمینان بدین بهشون.
    ممنون .

• مدیر

هومم از هر طریقی وارد میشن اما کور خوندن

• دانش آموزان آلاء

آخه آلاء چه نیازی به اطلاعات ما داره که بخواد هک کنه، عجب دروغ هایی سرهم میکنن اینا !!!

• مدیر

@W.White
    می بینید!!!!

• دانش آموزان آلاء

با عرض معذرت ولی باید بگم اگه کسی این لیاقتو نداره که از این نعمت بزرگی که خدا بهش داده(عقل)استفاده کنه پس 100 درصد لیاقت پیشرفت رو هم نخواهد داشت فقط اگر قبل از هر عملی فکر میکردیم ...

• مدیر

ببینید یه چیزی در مورد IP توضیح بدم،
    IP صرفا یه آدرسه پس با داشتن IP نمیشه هک کرد، یه مثال بزنم شما آدرس هر کس رو که بخوای می تونی داشته باشی
    مثلا آدرس خونه ی سر کوچه ای خودتون رو دارید، حالا صرفا با داشتن اون آدرس می تونید از خونه اش دزدی کنی ؟

IP هم دقیقا مثل همونه، آدرس های شماست و بس.

از طرف دیگه خیلی از شما ها با مرورگرهای کروم و فایرفاکس دارید از سایت استفاده می کنید، پس اگر سایت بخواد کاری خارج از عرف انجام بده، این مرورگرها متوجه میشن چون باید از طریق همین ها انجام بده. لذا بعد از مدتی دیگه اجازه نمیدن که این سایت باز بشه، مثل خیلی از سایت های دیگه که وقتی می خوای باز کنی گوگل بهت خطا میده یا فایروال شما جلوش رو می گیره!

پس تنها چیزی که می مونه اینه که به فرض محال بیان اکانت شما تو سایت آلاء رو هک کنند، خوب فرض کن هک کردن، چی می بینند ؟ دقیقا همین چیزایی که خودت می بینی، یعنی چه چیزهایی :

1. اسمت
    2. پست هایی که ارسال کردی ( پروفایلت )
    3. چت رومت
      پس به هیچ اطلاعات شخصی مثل عکس های خانوادگی و... شما که تو گوشیتون هست نمی تونند دسترسی پیدا کنند.

تازه هک کردن یه اکانت تو یه سایت کار هر کسی نیست، طرف باید بیش از حد وارد باشه، اما بالا توضیح دادم که حتی اگه بتونند کاری هم با این نمی تونند بکنند، چون ما هیچ اطلاعات خصوصی از کاربران رو ذخیره نمی کنیم

• ادمین

@sohrab
    پس دوستان خیالتون راحت نمیان که هک کنند تازه مردم باید بیکارباشن که کاریو که نمیشه انجام دادو بگن میتونن انجام بدن :/
    باخیال راحت به درساتون برسید این حاشیه هارو بزارید کنار.

• ادمین

یه خواهش ازکاربران نفوذی چنداکانتهدوست عزیز شما هرکاری کنی که اسم آلارو بد کنی نمیتونی خودت خراب میشی پس برو پی زندگیت برادر یاخواهرم که این کاربرا نمک نمیخورن که نمیکدون بشکنن جوری باهات برخورد میشه که ازآوردن اسم آلا هم ترس وجودتو برداره هااااااا
    ازمن بعنوان کاربرگفتن بود .:angry:
    موفق باشید
    باشد که رستگارشوید.

• دانش آموزان آلاء

@فااطمه اخه کی میاد این همه هزینه کنه معلم بیاره فیلم ضبط کنه جزوه بذاره همایش بذاره ...
    بد ایپی بچه هارو بدست بیاره اخه تازه اونایی که درس خونن اگه بخوان هک کنن از شبکه های اجتماعی ک خیلی راحت تره.
    من دیگ حرفی ندارم
    « آنان كه فانوسشان را / بر پشت مي برند / سايه هايشان پيش پايشان مي افتد »اینجوری نباشید

• دانش آموزان آلاء

@فااطمه در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

یه خواهش ازکاربران نفوذی چنداکانتهدوست عزیز شما هرکاری کنی که اسم آلارو بد کنی نمیتونی خودت خراب میشی پس برو پی زندکیت برادر یاخواهرم که این کاربرا نمک نمیخورن که نمیکدون بشکنن جوری باهات برخورد میشه که ازآوردن اسم آلا هم ترس وجودتو برداره هااااااا
    ازمن بعنوان کاربرگفتن بود .
    موفق باشید
    باشد که رستگارشوید.

فاطمه خانوم با ignore user بلاک بکنیم؟

• ادمین

@Tara در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

یه خواهش ازکاربران نفوذی چنداکانتهدوست عزیز شما هرکاری کنی که اسم آلارو بد کنی نمیتونی خودت خراب میشی پس برو پی زندکیت برادر یاخواهرم که این کاربرا نمک نمیخورن که نمیکدون بشکنن جوری باهات برخورد میشه که ازآوردن اسم آلا هم ترس وجودتو برداره هااااااا
    موفق باشید
    باشد که رستگارشوید.

بله یه چشمی داره تو پروفایلت همونو بزنید بلاک میشه کاربر.

• دانش آموزان آلاء

موفق باشید
    باشد که رستگارشوید.

مرسی.
    کسی مزاحم نشده ها برای اطلاع پرسیدم.

• ادمین

@amir-191 در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

@فااطمه اخه کی میاد این همه هزینه کنه معلم بیاره فیلم ضبط کنه جزوه بذاره همایش بذاره ...
    بد ایپی بچه هارو بدست بیاره اخه تازه اونایی که درس خونن اگه بخوان هک کنن از شبکه های اجتماعی ک خیلی راحت تره.
    من دیگ حرفی ندارم
    « آنان كه فانوسشان را / بر پشت مي برند / سايه هايشان پيش پايشان مي افتد »اینجوری نباشید

نمیدونم چی باید گفت
    هرچی آدم میخوادبامهربونی وملایمت برخورد کنه بعضیا واقعا هیچ راهی نمیزارن نمیدونم هدفشون فازشون چیه واقعا برامون مشخص کنند؟!

• ادمین

موفق باشید
    باشد که رستگارشوید.

مرسی.
    کسی مزاحم نشده ها برای اطلاع پرسیدم.

خواهش میکنم .
    کارخوبی کردین پرسیدین .

• مدیر

کسایی که این تفکرات ابلهانه رو پخش می کنند، صبرمون حدی داره یهو خسته میشیم ازتون شکایت می کنیم اون وقته که می فهمید برای ساعتی چند هزارتومن حقوق گرفتن ارزش نداره زندگیت رو خراب کنی

• دانش آموزان آلاء

واقعا برای چنین افرادی متاسفام که این افکار رو پرورش میدن اخه این چه کاری؟ به نظر من الا بهترین منبع اموزشی ایران . من یه بخشی از فیلم های موسسات مختلف دیدم اما ااگه بگم الا چیزی بیشتر نداره واقعا کمتر هم نداره

• دانش آموزان آلاء

@sohrab سلام . چند روز پیش کسی به من پیام داد تو چت . و سلام و. احوالپرسی و اصل میدی ؟
    دقیقا همینا رو گفت . منم چون درگیر درسام بودم و یکم عصبی بهش گفتم تو سایت درسی هم دست از چت و اصل پلیز بر نمیدارید. و ازش خواستم مزاحم نشه .یعنی پشیمون شدااااااا
    جالبه اونم اسمشو عوض کرد
    یعنی عامل نفوذی بوده ؟؟؟

• مدیر

@minaaaaa چی بگم خدا می دونه چی بوده

• دانش آموزان آلاء

@sohrab حالا هرچی هم که میخوان بگن .
    شنونده باید عاقل باشه .
    منکه نذاشتم طرف حرف بزنه . مثل اسید سوزوندمش

• دانش آموزان آلاء

@sohrab در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

این ... هایی که کسب و کار حرامشون ترکیده از دبیرای آلاء شکایت می کنند که بتونند ممنوعیت تصویر بگیرند و کار رو خراب کنند؟

اقا سهراب میشه بپرسم چرا شکایت کردن؟
    دلیل اصلی و قصدشون که واضحه چی بوده ولی بهانشون برای شکایت چی بود؟
    t

• @minaaaaa عه فک کردم فقط برا من اتفاق افتاده :/
    دوست عزیز اسمشو عوض کرد بعدا با این اسم جدید مزاحمت میشه باز میگه:اصل میدی؟ :/
    اینقد رفتن رو اعصابم ک الان هر کاربر ناشناسی ک پیام میده بدون جواب بلاک میکنم :/

• دانش آموزان آلاء

@sahba در واقع دو تا اکانت پشت سر هم . که یکیش هم یه اسم عوض کرد . یعنی یکی پیام داد . بعد یکی دیگه . اون دومیه سریع اسم خودشو عوض کرد .

• ممنون که شیوا و صریح شفاف سازی کرین آقا سهراب
    هدف پوچ این افراد جز زشتی براشون چیزی به بار نمیاره
    فقط ضرر نسیبشون میشه

• @minaaaaa دقیقا!

• همیار

:) هک چیه!بقول آقا سهراب چفنگیاته بابا!آلا رمزش اثر انگشتیه :) اصن هک مک چیه!الا و هک ؟! :)

• من که تا الان از این دست پیام ها ندیدم ولی واقعا نمیدونم بعضی ها تا کی میخوان از این کنکور به هزاران دروغ و نیرنگ پول دربیارن...یکمم فکر مردنتون باشید بابا به خدا دنیا ارزششو نداره
    در کل ممنون از تک تک بچه های آلا ممنون از فکر بزرگ تون ممنون از همه اساتید فوق العاده عالی و توانمند که درسته پولی قرار نیست بگیرن ولی از دل و جان مایه میزارن دست تک تک تونو میبوسم ایشالا که خداوند مزد زحماتتون رو بهتون برگردونه
    دستهایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند ...

• همیار

@Masood1139 در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

من که تا الان از این دست پیام ها ندیدم ولی واقعا نمیدونم بعضی ها تا کی میخوان از این کنکور به هزاران دروغ و نیرنگ پول دربیارن...یکمم فکر مردنتون باشید بابا به خدا دنیا ارزششو نداره
    در کل ممنون از تک تک بچه های آلا ممنون از فکر بزرگ تون ممنون از همه اساتید فوق العاده عالی و توانمند که درسته پولی قرار نیست بگیرن ولی از دل و جان مایه میزارن دست تک تک تونو میبوسم ایشالا که خداوند مزد زحماتتون رو بهتون برگردونه
    دستهایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند ...

الان دیگه قاچاق مواد مخدرو انسان و ... کساد شده :| همه اومدن تو بازار کنکور و چز مافیای کنکور شدن!مافیا!

• دانش آموزان آلاء

@sohrab درود خدمت شما
    نفوذ به این سایت کار هر کسی نیست حتی همون نفوذ به پنل کاربری اعضا مخصوصا کسایی که از سرویس ورود و امنیت گوگل (ورود با اکانت گوگل) استفاده میکنند به هیچ عنوان نمیشه به اکانتشون نفوذ کرد چون اول باید اکانت گوگلشون هک بشه تا بتونن وارد بشن و کسی که بتونه اکانت گوگل رو هک کنه یا قابلیت نفوذ به گوگل رو داشته باشه مطمعن باشید اینجا نمیاد و خیلی شرکت ها منتظرشن.اینهایی که میگن ما هکریم و فلان بیان خصوصی من منتظرشونم...
    منم بعضی قسمت های سایت رو بررسی کردم امکان نفوذی وجود نداره...

• @sohrab در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

وااااااای همون روز اول که با الا اشنا شدم با یکی از دوستام با هم فیلما رو استفاده میکردیم اون دوستم اون روز به من گف اگه موسسات کنکور بفهمن یه همچین سایتی هس عمرا بزارن نفس بکشه
    به من گف تمام فیلماشون رو دان کن
    که هر لحظه ممکن شکایت بکنن از این دبیرا و این سایت که تختش کنن
    پس حرف دوستم درس بوده
    رفتین دادگاه !!!!
    اخ دلم میخواد یه دونه بزنم تو گوش این کسایی که ازتون شکایت کردم بگم بس نیس انقد پول مردم با زبون خوش ازشون گرفتین سیر نمیشین اون وق جار میزنین منافع ملی مهم تر از منافع خودمون

• همیار

@عااطفه در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

وااااااای همون روز اول که با الا اشنا شدم با یکی از دوستام با هم فیلما رو استفاده میکردیم اون دوستم اون روز به من گف اگه موسسات کنکور بفهمن یه همچین سایتی هس عمرا بزارن نفس بکشه
    پس حرف دوستم درس بوده
    رفتین دادگاه !!!!
    اخ دلم میخواد یه دونه بزنم تو گوش این کسایی که ازتون شکایت کردم بگم بس نیس انقد پول مردم با زبون خوش ازشون گرفتین سیر نمیشین اون وق جار میزنین منافع ملی مهم تر از منافع خودمون

خخخخخخخ!خیلی باحال بودش!رفتن اومدن!اصن نمیدونم میخوان چه دلیلی بیارن که این سایتو ببندن؟!مدرگشون چیه!قاضی داره پرونده رو میخونه!نوشتن: آقا اینا دارن کار مافیای کنکورو خراب میکنن!بیا درشون تخته کن خواهشا :|!نه خدایی موندم چی گفتن تو دادگاه!

• @Dr.Bernosi
    دیگه الان جیب مردم خالی کردن عادت شده
    با هر دلیل و منطقی
    موسسات کنکور سر کلاسا زیراب هم دیگه رو میزنن
    این اونو بد میگه اون یکی یکی دیگه رو
    انقد بد میگن از هم
    که اسم هر دبیر فقط تو یه اموزشگاه میاد اگه از اون اموزشگاه بره جای دیگه بهش میگن خائن و کلی از اون دبیرم بد میگن

• همیار

والا خدایی اگه الا رو میبستن همه تهرانیا میرفتیم چلو دادگاه!چی فکر کردن؟!ینی الا کسی پشتش نیس؟یه ملت پشتشه

• این پست پاک شده!

• همیار

این پست پاک شده!

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Bernosi سلام این نقل قول رو حذف کنید

• @عااطفه در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

پس حرف دوستم درس بوده
    رفتین دادگاه !!!!

دست بزنم داره چ خشن

• @Dr.Bernosi میگن یکی بوده رفته دزدی و حین دزدی میخی ک از دیوار صاحب خونه بیرون زده بوده چشم دزدو کور میکنه
    دزد میره شکایت از صاب خونه ک چرا میخ زدین دیوارو و...
    خب این جور افراد پررو و ... در دنیای واقعی هم هست و مختص داستان ها نیستن :/

• @masoud در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

پس حرف دوستم درس بوده
    رفتین دادگاه !!!!

دست بزنم داره چ خشن

:| یه عده رو فقط باید کتک زد :)

• اینا همش دروغه دوستان باور نکنید.مطمئن باشید اگه کسی میتونست هک کنه اولین نفر من مشکوک میشدم,دوستان در جریانند:joy:
    من الان 1 ساله عضوم و تا به حال مورد مشکوکی نه دیدم و نه شنیدم
    با خیاله راحت درساتونو بخونید
    میتونید یه کاری کنید تا کاملا مطمئن شید, اگه کسی ادعا کرد که هکتون کرده,بهش بگید اگه راست میگی عکس پروفایلمو عوض کن
    و اونوقت میبینید که اون شخص دروغگویی بیش نیست

• دانش آموزان آلاء

@sohrab اخ اخ اره خدایی یه کساییم خودشونو زیر شاخه ای از کنکور بلدا میگنو بچه ها رو تو خصوصی جذب میکنن هم وقتشون میره و هم کسی که باهاشون چت میکنن هیچی از کنکور نمیدونه!!!

• دانش آموزان آلاء

وقتی یه همچین جایی درست کردن بهتره که درست ازش استفاده کرد
    این همه استاد هر روز فیلم ضبط میکنن که این سایتو به خوبی هاش بیفزایند بعد اونوقت یه سری ادم بیکار میان مزاحم میشن
    الانه که بحث باید هر چبزی که هست درست ازش استفاده کنی پیش میادددد!!!!!

• خیرین کوچک دریا دل

بر فرض که هکم کنه.. به چی میتونه دسترسی پیا کنه جز اطلاعاتی که خودتون وارد سایت کردید و پستاتون..
    متاسفانه یه عده از ناآگاهی مردم سواستفاده می کنن!
    بچه ها هم با شنیدن اسم هک می ترسن درصورتیکه می تونن با یه سرچ ساده بفهمن هک چیه... و هرکسی نمی تونه همچینن کاری کنه!
    و مرسی از شما آقا سهراب...
    مهم اینه همه ما میدونیم کارتون درسته

• دانش آموزان آلاء

کسی که دشمن آلاء باشه و بتونه هک کنه نمیاد دنبال هک کردن کاربرا کلا میزنه سایتو خراب میکنه...

• @عااطفه در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

@masoud در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

پس حرف دوستم درس بوده
    رفتین دادگاه !!!!

دست بزنم داره چ خشن

:| یه عده رو فقط باید کتک زد :)

:honeybee:
    خشششن

• سلام
    هک کردن اکانت های انجمن فقط یه راه داره اونم فقط با هک ایمیلتون این کار انجام میشه که اینم بگم هک ایمیل کار راحتی نیست .
    توجه برا اونایی که ایمیلشون قابل رویته : اگه از ایمیل یاهو استفاده میکنید که یاهو امنیتش بالاس ولی اگه از جمیل استفاده میکنید باید اینو بگم برا بالا بردن امنیت جمیلتون باید مرحله ی دوم جیمیل رو رد کنید . وگرنه اگه جیمیلون قابل رویته تو انجمن و مرحله 2 جیمیل رو رد نکردید اینو بگم هکش کار زیاد سختی نیست .

• دانش آموزان آلاء

@پسر-آدم دوست عزیز اشتباه گفتی برعکس!یاهو امنیتش پایینه اینو خودشم گفته اگر کسی از جیمیل استفاده کنه مشکلی پیش نمیاد!من مرحله 2 جیمیل رو رد نکردم اصلا نمیدونم منظورت چیه؟میشه به ایمیل من نفوذ کنی؟

• @amir-salehi در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

@پسر-آدم دوست عزیز اشتباه گفتی برعکس!یاهو امنیتش پایینه اینو خودشم گفته اگر کسی از جیمیل استفاده کنه مشکلی پیش نمیاد!من مرحله 2 جیمیل رو رد نکردم اصلا نمیدونم منظورت چیه؟میشه به ایمیل من نفوذ کنی؟

یاهو امنیتش بالاس
    همچین چیزی که میگید خوش گفته لطفا یه دلیل منطی بگید حرفتون رو قبول کنم
    اما در مورد مرحله 2 جیمیل که همون تایید ایمیل از طریق شماره تلفن هست .
    یاهو به علت اینکه مرحله 2 جیمیل که مربوط به بالا بردن امنتش هست رو همون موقع که ثبت نام میکنی و رد یکنه یعنی تایید ایمیل از طریق شماره تلفن رو همون مرحله اول انجام میده .

• @faezenj در حرف داری بیا عمومی بزن و تو خصوصی مزاحم بچه ی مردم نشو! گفته است:

بر فرض که هکم کنه.. به چی میتونه دسترسی پیا کنه جز اطلاعاتی که خودتون وارد سایت کردید و پستاتون..
    متاسفانه یه عده از ناآگاهی مردم سواستفاده می کنن!
    بچه ها هم با شنیدن اسم هک می ترسن درصورتیکه می تونن با یه سرچ ساده بفهمن هک چیه... و هرکسی نمی تونه همچینن کاری کنه!

و مرسی از شما آقا سهراب...
    مهم اینه همه ما میدونیم کارتون درسته

میتونه به چت باکس طرف دسترسی پیدا کنه . :blush:
    بی پروا میگم متاسفانه بعضی از بچه ها اینجا فقط درس نمیخونن
    علت ترس بعضی از بچه ها هم ممکنه همین باشه

کار اقا سهراب که درست درسته ... تو درست بودن کارشون شکی نیست . :wink:

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.