کتاب کمک اموزشی برای ریاضی و فیزیک تجربی

• سلام بچه ها یه کتاب برای فزیک و ریاضی میخام بگیرم که سطحش چون اول کارم متوسط باشه تستاش و پاسخ نامش جنبه اموزشی داشته باشه و یه درسنامه مختر مفید داشته باشه برای هر دو درس فیزیک و ریاضی برای تجربی

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

فیزیک برای پایه متوسط گاج نقره ای
    ریاضی هم مهروه ماه تستاش خووبه اما از نظر درسنامه خیلی سبز اما تستاش سنگین تره مهروماهه
    توی درسنامه ی مهروماه از بس فرمول بازی کرده گیج میشی اما تستاش خووبه کلا برای پایه متوسط اینا خوبن

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami
    نظر همه دوستان محترمه ولی اگه از ابتدای کار شروع میکنی از کتاب ابی قلم چی غافل نشو
    اگه خیلی خیلی وضعت ناجور بود وصفر مطلق بودی دی وی دی رهپویان دانش رو بگیر اموزش رو ببین بعد تست بزن
    من خودم گاج +ابی داشتم امسال مبتکران دارم. این نظر من بود از لحاظ تجربه دیگه خود دانی
    ()(گاج و مبتکران تعداد تستاشون خیلی زیاده و باتوجه ب سطحت فرصت نمیکنی تمومش کنی)

• @DR.PeRshIA برای ریاضی یکی از دوستان ریاضی پایه با طعم البالو رو پیشنهاد داد در کنارش تست ابی کانون برای شروع نظر؟؟؟؟؟

برای فیزیک دنبال یه کتاب جامع هستم 123 پایه با پیش داشته باشه ای کیو و میکرو طبقه بندی ر نگاه کردم زیاد دل چسبم نبود کتاب دیگه مد نظرتون هست پیش نهاد بدید؟؟؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

والا این کتاب ریاضی که گفتیو نمیشناسم
    فیزیکم الان برای سطح متوسط فقط گاج نقره ای و ابی کانون هست
    برای سطح بالا ای کیو و الگو

• @DR.PeRshIA
    ابی کانون کتابش برای تستاش عنوان هاشو جدا کرده ؟؟؟؟مثلا تستای بردار جدا باشه اندازه گیری جدا باشه یا اینه ها تستای اینه تخت کروی تفکیک شده باشه؟؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

ریز مباحث هر فصل جدا جدا تست داره کنکور و خود ازمونای قلم چی

• @DR.PeRshIA خوبه روی درسنامه هاش چقدر میشه حساب کرد؟؟؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

من درسنامه هاشو نمیخونم والا نمیدونم

• @DR.PeRshIA
    ممنون

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami
    خواهش میکنم
    میری بخری ی نگاه بنداز ببین چجوریه

• @DR.PeRshIA
    حتما

• سلام من برا ریاضی کتاب مهرو ماه رو دارم ک از درس نامه اش استفاده میکنم اما چون چاپش قدیمیه تستاش مال کنکورای سال خیلی وقت پیشه کتابی رو میشناسین ک فقط تست داشته باشه یا حداقل اگ درس نامه داره درس نامش کم باشه بیشتر ب تست پرداخته شده باشه

• دانش آموزان آلاء

@بارانی
    دیگه هم کتابا ی زره درسنامه رو دارن
    خیلی سبز بزن درسنامه ها و تستاشم خوبه

• سلام من بهت کتابای اموزشی نشر دریافت استاد ذهبی رو معرفی میکنم هم تست داره هم اموزش
    2 میتونی از کتابای فیزیک فرید شهریاری انتشارات مبتکران هم استفاده کنی (این سطح تست هاش واقعا خیلی بالاس)

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.