تست های اموزشی زیست ؟؟

• سلام دوستان سوال داشتم تست های اموزشی زیست شناسی به چه تستایی میگن؟ایا کتابی هست که تست های اموزشی برای زیست داشته باشه و مخصوصا طبقه بندی شوده باشه و مثلا من از زیست یک که دارم شروع میکنم فصل به فصل عنوان به عنوان تست طبقیه بندی شده باشه ممنون میشم کمکم کنید ؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami
    تا اونجایی من میدونم منظور از تست اموزشی اینه ک مثلا 10 تا تست بزنی ب فرض مثال کتاب الگو ده تا تست اولشو مثلا فرد هاشو بزنی
    بعد بیایی بررسی کنی ک مثلا این نکته توی فلان خط کتاب ندیدم علامتش بزنی یا فلان نکته اصلا تو کتاب ب اون صورت نگفته بیای توی کتابت بنویسی
    فک کنم ب این میگن تست اموزشی
    کتابای طبقه بندی هم خب الگو هر فصل برای خودش تست جدا داره اخرشم تستاهای قلک چی گزینه دو کنکور

• @DR.PeRshIA

میشه دقیق اسم کتاب بگی .بعد هر سه کتاب زست داره؟؟؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

نشرالگو جامع نداریم خب گاج جامع هست گاج نقره ای
    نشرالگو هم هر پایه برای خودش جداس کتاب خوبی هم هست
    ای کیو گاج هم هست که سطحش بالاس اما خوبه
    من پیشنهادم فعلا نشرالگوعه خوبن

• @DR.PeRshIA

یکی از دوستان زیست جامع میکرو طبقه بندی رو پیشنهاد داد اون چطوره؟؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami
    همون گاج نقره ای ک گفتم هستش

والا جز کتاب های خوبه ولی من خودم الگو دارم نمیدونم میکرو دقیقا چجوریه چون خودم کار نکردم تمت قطعا کتاب بدی نیست

• @DR.PeRshIA

انقدر که تنوع کتاب ها زیاد هست ادم سر در گم میمونه کدونش بهتره بدردش میخوره.به نظر شما برای زیست iq جامع بگیرم یا نقره ای؟؟؟؟من تفاوت اینارو متوجه نشودم

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

ای کیو ی خورده سطحش بالاس اگر ازیت نمیشی و انگیزتو از دست نمیدی خب بگیر اما میگم برای شروع حداقل با نقره ای کار کن یا الگو بعدش که راه افتادی بعد عید دیگ برو رو ای کیو که تستای سنگین کار کنی

• @DR.PeRshIA در تست های اموزشی زیست ؟؟ گفته است:

@mostafa-gholami

ای کیو ی خورده سطحش بالاس اگر ازیت نمیشی و انگیزتو از دست نمیدی خب بگیر اما میگم برای شروع حداقل با نقره ای کار کن یا الگو بعدش که راه افتادی بعد عید دیگ برو رو ای کیو که تستای سنگین کار کنی

منم موافقم ای کیو سطحش بالاس
    بعضی تستاشم اشتباه رخ داده توش .........
    ممکنه شمارم به اشتباه بندازه
    الگو خوبه .......

• همیار

اگه الگو رو میخونید همون تستای هر مبحث آموزشی َن دیگه :| .. نزدیک ترین سوالات ب کنکور رو هم آزمونای ماز زیست شناسی دارن ؛ خواستین اونارم شرکت کنین :smirk:

• ممنون از نظرات با تحقیق که خودمم انجام دادم جامع زیست میکرو طبقه بندی یا همون نقره ای گاج خوبه.عنوان به عنوان تستا رو طبقه بندی کرده تنها مشگلش دو جلد بودنشه و هزینه بالا

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami
    هزینه ی ای کیو هم بالاس دو جلدش صد تومن

• @DR.PeRshIA

اره به نظرتون دست دو بخام بگیرم سال 94 یا 93 تقییر خاصی کرده؟؟

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

میکرو یا ای کیو؟؟
    میکرو فقط اگر تست های کنکور بهش اضافه شده باشه تغییر چنددانی نکرده

• @DR.PeRshIA

میکرو.

دست دو در حد نو تمیز پیدا کنم خوبه.

• دانش آموزان آلاء

@mostafa-gholami

اره خووبه

• @DR.PeRshIA در تست های اموزشی زیست ؟؟ گفته است:

@mostafa-gholami
    هزینه ی ای کیو هم بالاس دو جلدش صد تومن

من که داشتم 100 تومن میدادم ...انگار داشتم گوشت تنم میکندم :grimacing:
    چرا انقد گرون
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه 100 تومنم میزاشتم روش برا خودم پالتو میخریدم :angry:

• همیار

@ترنم
    آی کیو رو داشتی؟
    پالتوووو :yum:

• اره یه دو ما پیش خریدمش

• دانش آموزان آلاء

@ترنم

چون سطحش مثلا بالاس بخاطر همین گرونه دیگه بالاخره همه باید ی جوری جیب کنکوریا رو خالی کنن ههه

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.