راهنمایی می خواستم . لطفااا

• دانش آموزان آلاء

سلام بچه ها من پشت کنکور تجربی با دیپلم ریاضی هستم
    موندم چیکار کنم . برنامه هام جلو نمیره
    سوالم اینه :
    به نظرتون از اول مهر برم قلم چی یا نه ؟؟
    لطفااا کمکم کنید
    با توجه به اینکه اگر برم به نظر خودم خیلی بهتر می تونم کار کنم . لطفااا نظراتتون رو بگید
    خواهش میکنم

• همیار

حتما برین!هدفمند باشه خیلی خوب میشه!باید هدفمند باشین

• ادمین

سلام
    اره حتما حضور تو آزمون ها می تونه به هدفمندی و
    برنامه ریزیتون کمک کنه

• ادمین

سلام منظورت از جلو نرفتن اینه ک مثلا میگی شیمی 1 فصل میخونم ولی نمیرسی ؟

• دانش آموزان آلاء

@alireza_ysf75 یعنی اینکه برنامه میریزم . برنامم خوبه .
    ولی به نظر خودم با اون کیفیتی که باید بخونم . نمی خونم

• ادمین

@sosha
    بازه های هر درس رو کمتر کن
    به جای 6 صفحه 4 صفحه بخون
    وقت زیاد دارید الکی فشار میارید به خودتون اون موقع ک باید نمیخونید دیگه !

• بستگی داره شما تو چ بازه ای برنامه ریزی میکنید واسه ی ماه؟ یه هفته؟ 10روز ؟ و .. اصلا برچ اساس برنامه ریزی میکنید .. آیا ب درسی ک دوست دارین بیشتری زمان رو اختصاص میدین یا نسبت ب این ک این درس ضریبش بیشتره یا چون فلان درس رو ضعیف هستید بیشترین زمان رو بهش اختصاص میدین؟ بر اساس کدوم نیاز ؟ ... مثلا بعضی ها برنامه مینویسن ک مثلا عرض میکنم صب فلان ساعت باید بیدار شم از ساعت 6تا7ونیم فلان درس رو بخونم حالا 10 دقیقه استراحت دوباره پارت بعدی از ساعت فلان تا فلان ..فلان درس ! ... این طور برنامه ریزی ک واقعا غلطه چون ما کامپیوتر نیستیم ک ، یا مثلا بعضی ها ممکنه اینطور برنامه بریزن امروز 2ساعت شیمی 4ساعت زیست 1ساعت دینی .. بعد براش وقت میگیرن تند تند میخوان بخونن و تموم کنن ک تو ساعت تعیین شده درسشون تموم بشه اینم خوب نیس چون فکرت ب اینه ک ساعت درس خوندنت داره تموم میشه و اینا .. همیشه کیفیت مهم تر از کمیته .. من نمیگم مدیریت زمان ن ... ولی خیلی خودتون رو ب این چیزا محدود نکنید ..شاید بستگی ب سرعت خوندن شما داشته باشه ک کندخوان باشی .. من نمیدونم درسته یا نه ولی مثلا خودم ی روز دینی رو میخواستم فقط واسه این بخونم ک برنامه ی اون روزم کامل بشه و واقعا از روی بی حوصلگی خوندم در عوض زیستم رو 10سوال بررسی کردم تو 3 ساعت ک اصلا نفهمیدم چطور گذشت .. البته این 3 ساعت تایم مفید نبود و بینش استراحت داشتم ... ولی خب باید فهمید دقیقا از چی تو برنامه راضی نیستید ؟ این ک ب حجم تعیین شده برای خوندن نمیرسید یا این ک ب زمانی ک ب ی درس میدید ولی بازدهی نمیبینین یعنی آخرش ک تموم میشه نمیتونین ب این سوال جواب بدین ک خب حالا چی بلدم ؟ و چی یاد گرفتم

• منم پشت کنکوریم و ثبت نام کردم برای قلمچی چون برنامشو دیدم خوب بود آزموناش زود ب زود برگذار میشه و حجم مطالعاتی هر سری کم هست و این ک شما خیلی میتونید مرور داشته باشین .. شما باید مطالب هر آزمونتون رو حداقل 5 دفعه تکرار کنید تا فراموش نکنید نه اینکه صرفا یک آزمون بدین و آزمون قبلی رو بذارین کنار و برین سراغ ادامه ی ماجرا و آزمون های دیگه .. کنکور فقط مرور ...

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.