فراخوان شب زنده داران آلا!

• ادمین

سلام دوستان :raised_hand: امیدوارم باانرژی بخونید وخسته نشده باشید
    باتوجه به اینکه ماه مبارکه رمضانه ودرروز شایدبدلیل غلبه گرسنگی وتشنگی رمق درس خوندن بیشتر نباشه وبخواین درسارودرشب بخونید گفتم که یه تاپیک بزنیم وباهم ازافطارتاسحردرس بخونیم ٬فقط فقط فقط درس بخونیم !:closed_book:
    میدونیدکه اگه همه باهم بخونیم انگیزه ای میشه برای بیدارموندن شب :crescent_moon: ودرس خوندن:book: (حس رقابت مفیدبوجودمیاد).
    حالاهرکسی که موافقه:+1: بیاداعلام کنه تا باهم تحت عنوان کنکوریای الا درس بخونیم ومشکلات درسیمونو باهم برطرف کنیم و....
    مامنتظریم امیدوارم که استقبال کنید وباهم بخونیم ان شاءالله.
    ببخشیدکه پرحرفی کردم .موفق باشیدوپیروز
    قراره دوباره بادوستان این تاپیکوراه بندازیم درسته ماه رمضون نیست ولی 5ماه زمان خوبیه برای رسیدن به هدف .

• سلام عزیزم من هستم وموافقم.امیدوارم بچه های دیگه هم بیان واعلام آمادگی کنن.

• دانش آموزان آلاء

فاطمه منم هستم !

• منم موافقم

• خیرین کوچک دریا دل

سلام
    منم شدیدا موافقم
    این چند روز سعی کردم همین کارو بکنم اما خوابم میگیره
    امیدوارم با دیدن بقیه که بیدارن بتونم خوابمو مهار کنم...
    از کی شروع کنیم؟
    از فردا خوبه؟

• ادمین

سلام دوستان شبتون بخیر
    اگه هستین بیاین وبخونیم ازهمین الان
    هرکس موافقه وحضورداره اعلام کنه که بریم تا۱ ونیم بخونیم ؟!هرکس هرنظری داره بگه لطفا.
    منتظریم

• من اعلام حضور میکنم هه پایه ام بریم پیش به سوی ترکوندن کنکور 95

• ادمین

@elaheh در فراخوان شب زنده داران آلا! گفته است:

من اعلام حضور میکنم هه پایه ام بریم پیش به سوی ترکوندن کنکور 95

ساعت ۱ونیم شدelaheh جون خسته نباشی !بیاکه ۴۵دقیقه بریم تا۳بترکونیم ان شاءالله

• من دیشب نیومدم سر بزنم ولی تا یه ربع سه بیدار موندم درس خوندم امشبم همینطورپیش میریم موافقی

• سلام بچه ها از امروز منم پایم...پس از 10 شب شروع می کنیم تا 3 ..بعدش انلاین میشیم تجدید قوا خوبه؟؟.....:blush: :raised_hands:

• فقط بچه ها هرکی موافقه حتما ساعت 3 انلاین بشه...تا روحیمون قوی تر و مضاعف تر بشه...همچنین با کیفیت مطالعه کنین..اگه خدا بخواد نتیجشو میبینیم...

• سلام...بچه ها من شروع می کنم از 10/30 تا 3...ساعت 3 انلاین میشم...با قدرت بخونیم بچه ها :v: :muscle:

• ادمین

سلام دوستان ساعت ۳شد!

• ادمین

سلام دوستان ساعت ۳شد خسته نباشید !من موندم پاقولم ومطمئنم که شماهم بیدارین چون قرارگذاشتیم که بیداربمونیم وباهم بخونیم.
    ان شا ءالله که سلامت وموفق باشید

• دانش آموزان آلاء

سلام منم باهاتون موافقم.منم ساعت 3 انلاین میشم.

• @فاطمه-کنکوری بله پای قولمون هستیم همه با هم .من انقدر خسته میشم سحری ها گیج گیجم من بیدار میمونم و میخونم ولی معمولا تا دو ونیم یا یه ربع سه یه ذره تا سحر استراحت می کنم و بعد از سحر دوباره دو سه ساعت میخونم

• ادمین

سلام دوستان نمازروزهاتون قبول
    من پاقولم موندم !ساعت ۳و۱۲دقیقه است!منتظرم بیاین لطفا!

• خیرین کوچک دریا دل

سلام
    منم بیدارم...

• ادمین

@ROOHIA در فراخوان شب زنده داران آلا! گفته است:

سلام
    منم بیدارم...

مرسی که پاقولت موندی ان شاءالله که موفق باشی وموفق میشیم :+1:

• سلام دوستان...انلاین نبودنمون دلیل بر این نیس که پای حرفمون نیستیم...گاهی وقت ها نمیشه و شرایطشو نداریم اما به هر حال کار خودمونو می کنیم و پای قولمون هستیم اگه خدا بخواد موفقیت ازان ماست..به فاطمه خانم و روحیه خانم و بقیه دوستان هم به دلیل ایجاد انگیزه و همیاری تبریک میگم و امید وارم هممون باهم موفق شویم....."سبحان من لایعتدی علی أهل مملکته،سبحان من لا یاخذ اهل الارض بالوان العذاب سبحان الرّوف الرحیم اللهم جعلنی فی قلبه نوراً و بصراً و فهماً و علماً انک علی کل شی قدیر"

• سلام دوستان خسته نباشید
    میشه یکی من رو راهنمایی کنه
    من حدود دوهفته است عربی رو به طور جدی شروع کردم ومتاسفانه درطول سال زیاد نخوندم در حالی که عربیم خیلی هم بد نیست.
    الان با ترجمه درصدم حدود ۳۲هستش میخواستم ببینم در این مدت کم کدوم مباحث رو بخونم وکدوم فیلم های استاد ناصح زاده رو ببینم تادرصدم به حدود ۵۰‌‌‌‌‌ ، ۶۰ برسه چون برای قبولی تو رشته ای که میخوام بهش نیاز دارم اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

• خیرین کوچک دریا دل

@mohammad222
    سلام
    شما فیلمای همایش استاد ناصح زاده رو ببین ایشون ترجمه رو میگن با تحلیل صرفی و شکل
    که اگه اینا رو ببینی و خوب یاد بگیری میتونی دقیقا 68 درصد بزنی...
    و این که لطفا به عنوان تاپیک دقت کنید
    بهتر بود این سوالو تو تاپیک عربی ناصح زاده میپرسیدید...
    موفق باشید.

• خیلی ممنون

• ادمین

ساعت ۳شد.

• من یه نظر بدم؟؟
    میدم
    ما میگیم که چطوره ساعت مطالعه و تعداد تست های همون روزمون رو هم بنویسیم ؟چطوره خوبه یا ممکنه استرس وارد کنه به بچه ها؟ اگه استرس وارد میکنه استرس مثبته یا منفی ؟

• البته میشه یه کار دیگه هم کرد . اینکه با کسی که میخوایم دوتایی بترکونیم یا رقابت داریم تو چت به هم ساعت و تعداد تست رو بدیم و یه راه دیگه هم هست که قبل از شروع مطالعه اون روز بگیم که قراره چقدر بخونیم و چند تا تست بزنیم و در آخر شب بیایم و بگیم چطوریا شد و تفاوت نگرش با عمل اشکار بشه و طی این 27 روز هرروز از هر لحاظ بهتر و بهتر بشه (البته این نظر من بود و اگه موافق بودین شروع میکنیم اگر نه که همون روال قبلی)
    یا علی

• @javadm328
    سلام...البت ممکنه این کار سختی باشه اما شدنی هستش و پیشنهاد بدی هم نیس....

• دانش آموزان آلاء

این پست پاک شده!

• ادمین

@javadm328 در فراخوان شب زنده داران آلا! گفته است:

ما میگیم که چطوره ساعت مطالعه و تعداد تست های همون روزمون رو هم بنویسیم ؟چطوره خوبه یا ممکنه استرس وارد کنه به بچه ها؟ اگه استرس وارد میکنه استرس مثبته یا منفی ؟

ماپیشنهادشمارا قبلا اجرامیکردیم درلطفا بیاین۲
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/1704/لطفابیاین/146

• @فاطمه-کنکوری
    سلام...فاطمه خانوم منظور دوستمون این بوده که ما یه برنامه کلی برای چیزهایی که می خایم جمع کنیم بهم بدیم و سعی کنیم تا اخر روز یعنی ساعت 3 انجامش بدیم و ساعت 3 ان بشیم و بگیم که چه قدر تونستیم از برناممونو به تحقق برسونیم......اینجوری هر فرد احساس مسعولیت میکنه و سعی می کنه کارشو به نحو احسن انجام بده..من فکر کنم ایده خوبی باشه اما باید این کار رو از همون ساعت 3 امشب به بعد انجام بدهیم:ok_hand:

• کیا پاین؟؟:point_up:

• دوستایی که پاین ساعت 3 امشب انلاین باشن و برنامشونو مطرح کنن برای فردا..که دیگه از فردا شروع کنیم.....برنامه اینجوری باشه که تا ساعت 3 هرروز طبق برنامه ای که دادیم حرکت کنیم بعدش انلاین بشیم بگیم چه قدر خوندیم و کجاها مونده...اینجوری یه حس قشنگ رقابت پیش میاد....پس دوستان یادتون نره ساعت 3 همراه با برنامه انلاین باشین...:blush:
    یاحق...:pray:

• آقا منم هستم

• ادمین

@masoud در فراخوان شب زنده داران آلا! گفته است:

آقا منم هستم

مرسی که حمایت کردین مامنتظریم ان شاءالله امشب ساعت۳انلاین باشید.

• هستم اگر میروم گر نروم نیستم
    عجب درس خوندنی میشه شرط میبندم به زودی رکورد هفده هجده ساعت رو با 1400 و 1500 تست رو میشکنیم به یاری حق

• سلام دوستان وقت بخیر ساعت 3....برنامه من...//جمع بندی نصف فیزیک 1 به همراه حل تست های 10 سال اخیر+جمع بندی 2 فصل اول شیمی2 به همراه حل تست های 10 سال اخیر و بازیابی کانون+ جمع بندی ریاضی پایه توابع نامعادلات و معادلات و محاسبات جبری به همراه حل تست های بازیابی کانون و حل تست های 10 سال اخیر+مرور نصف فصل موج فیزیک 4 به همراه حل تست های نشان دار+دینی 2 مرور دو درس+ادبیات مرور لغت و واژگان + تاریخ ادبیات فیش کارت+بررسی دو ارایه+ دیفرانسیل حل تست و بررسی مباحث حد و پیوستگی+مشتق و کاربرد+انتگرال ..................مجموع تست ها//700//
    امیدوارم با قدرت بخونیم بچه ها..:muscle: تا فردا ساعت 3 حق یارتون..:hand:

• ادمین

سلام دوستان وقتتون بخیر مرسی که اومدین واعلام حضورکردین.
    من جمع بندی فیزیک پیش۲+حل تست های کنکور۱۰سال اخیر٬مروروحل تست زیست شناسی
    موفق باشید منتظرتونیم

• سلام دوستان ببخشید دیر کردم .(کلا دیر کردن رو دوس دارم.هیجان داره)فیزیک پیش و زیست و عربی و ادبیات میترکونم ان شا الله
    unbroken
    یا علی

• ادمین

سلام دوستان خسته نباشید ساعت۳ونیم شده
    من امروزتقریبا ازخودم راضی بودم تونستم فیزیک پیش۲بخونم وبخشاییوتست بزنم اماهنوزاتستم مونده وازاین باب ازخودمم راضی نبودم ٬زیستم مرورکردم طبق برنامه ای که داشتم .
    وان شاءالله برنامه فردا :
    بازم فیزیک برای جمع بندی پایه وحل تست ومرورزیست وشیمی ان شاءالله .
    امیدوارم همتون :soccer: بخونید و بترکونیدکنکورو اصلا به رگبارببندینش منم پشتتونم !:grinning:

• سلام...دوستان به دلیل حجم بالای کاری که داشتم همین الان تونستم مطالبو تموم کنم....خدارو شکر میکنم که تونستم تقریبا 80 درصد برناممو برسم...فقط فیزیک 1 رو نرسیدم تعداد 120 تست مربوط به اون.....اما برنامه امروز//جمع بندی فیزیک هسته ای+شیمی 2 به همراه 10 سال کنکور+جمع بندی ترمو از فیزیک 3 به همراه تست 10 سال و بازیابی کانون+ریاضی حد و پیوستگی و مثلثات و حل تست ستاره دار و 10 سال اخیر+عربی مرور ترجمه+گرامر زبان 3+دینی 4 درس مرور+تاریخ ادبیات مرور نوت فیش+مرور 4 ارایه ادبی....دوستان...ان شاءالله ....خوب می خونیم هممون....بریم با قدرت اغاز کنیم....:muscle: :grinning:

• سلام بازم که دیر کردم .دیروز خوب شروع کردم ولی یه اشتباهی کردم رفتم کتابخونه اونجا هم انقدر سروصدا بود یکمی سرعت مطالعه امو اورد پایین نشد که برنامه کامل اجرا بشه ان شا الله دفعه ی بعد با خبر خوب میام

• دانش آموزان آلاء

نمیشه!!!!
    نمیشه رو برنامه درس خوند...
    مثه اینکه همین شب زنده داری بهتره:disappointed:

• ادمین

سلام:raised_hand: دوستان خسته نباشید!
    ساعت۳شد:alarm_clock: امیدوارم که همتون عالی خونده باشید.من امروزبخاطر کنسل شدن کلاسم کلی ازوقتم گرفته شد ونتونستم درس برناممواجراکنم:disappointed: اما قول میدم فردا ان شاءالله عالی بخونم .
    فردافقط تست فیزیک ومرورزیست وشیمی .موفق باشید

• سلام دوستان خداقوت......خداروشاکرم که بهم لطف کرد و تونستم برناممو امروز دیگه برسم ...وچیزی ازش ن مونه.....دوستان حس می کنم انرژِی تون افتاده خواهش می کنم یکم با طراوت تر تلاش کنید و به هدفتون بیندیشید دیگه چیزی به تحقق رویا ها مون نمونده...دیگه چیزی به پایان یافتن تلاش یکساله شبانه روزیمون نمونده...ما که نمی خایم اخر کاری سر رشته امور از دستمون خارج بشه...پس با قدرت اغاز میکنیم.......و اما برنامه امروز//جمع بندی فصل 7 فیزیک 4و حل تست های 10 سال کنکور+بررسی و مرور مبحث مشتق+جمع بندی سطر به سطر کتاب شیمی 2 و حل تست 10 سال+فیزیک 3 مغناطیس و حل تست 10 سال و جمع بندی+جمع بندی حد و پیوستگی و مثلثات و حل تست های بازیابی کانون و 10 سال+.....امروزو عمومی تو برنامم قرار ندادم ...تمرکز ویژه روی مبحث الکتریسیته ساکن و جاری و خازن فیزیک 3 و بررسی نکات..........//..دوستان نمیدونین چه امید وانرژی طول روز دارم وقتی به این فکر میکنم که ساعت 3 میام و تشریح میکنم وضعیتمو وتلاش می کنم به نحو احسن کارمو انجام بدم...خیلی ممنون از همه کسایی که بهم و به هممون انرژی میدن.....:blush:...بریم و اماده شیم برای امروز ان شاءالله امروزم روز عالی خواهد بود برای هممون...:muscle: :blush:

• ادمین

سلام دوستان دقیقا ساعت۳و۱۲دقیقه است من :point_up: حاضرم !!
    امروزخوب بود خداروشکر فیزیکموبستم زیستم مرورکردم .برنامه فردامرورزیست شیمی وریاضی
    موفق باشید منتظرتونیم .

• سلام عرض شد خدمت رقبا و رفقا :blush: :full_moon_with_face:

• ادمین

سلام دوستان ساعت۳شد !خسته نباشید
    برنامه امروزتقریبااجراشدبرنامه فرداهم ان شا ءالله چندمین دیگه میزارم فعلا بایدبرم.
    منتظرتونیم.

• سلام بچه ها منم هستم ..
    :raised_hand:

• دانش آموزان آلاء

@فاطمه-کنکوری mn hastm ✌

• سلام دوستان یه چند روز نبودم...اما داشتم کارمو به نحو احسن انجام میدادم و به قولم پایبند بودم اما در سکوت.. راستش چون فردا ازمون قلمچی دارم برنامه ریزی کرده بودم خوب بشه نتیجم و مزد زحماتمو بگیرم...برا همین مشغول بودم شدید...و از این بابت از همه عذر می خام. این از اینجا:sunglasses: :relaxed: .....اما دارم برنامه ریزی میکنم روش بقچه ای رو ان شا ءالله از روز شنبه پیاده بکنم و دیگه دروس رو ببندم....جمعه که فرداست ارزیابی ازمون رو به طور کامل انجام میدم و دروس عمومی رو مرور میکنم...و از روز شنبه برناممو پیاده میکنم..دوستانی که علاقه دارن به روش بقچه ای جمع بندی داشته باشن تا خیالشون از دروس راحت بشه میتونن بهم بگن تا برنامه ریزی کنیم ...خوش حالم که با قدرت شرکت می کنید پچه ها امید وارم هممون در یک خط ویژه و با قدرت سر جلسه کنکور حاظر شده و موفقیت رو به ارمغان بیاریم:muscle: ......در سایه سار ایذد منان....:hand:

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.