گروه های انجمن آلاء

• مدیر

سلام،
    دوستان عزیز در انجمن آلاء این امکان گروه بندی ایجاد شده است.
    هر گروه و همینطور شرایط عضویت در هر گروه را در هر پست به صورت جداگانه توضیح می دهیم.
    انشالله که در آینده تعداد گروه های مفید و هدفمند انجمن بیشتر می شود و شما دوستان عزیز بر حسب علاقه و فعالیت و اعتباری که در انجمن کسب می کنید می توانید در این گروه ها قرار بگیرید.
    برای افراد یک گروه امکان چت گروهی با یکدیگر وجود دارد - جهت هماهنگی کارها و برنامه هاشون

چطور کاری کنم که افراد یک گروه خاص پیام من رو بخونند ؟

اگر خواستید پیام شما را گروه مدیریت آلاء بخوانند، در متن ارسالی عبارت @لینک-گروه را بنویسید!
    دقیقا شبیه تگ کردن در شبکه های اجتماعی

اگر پیشنهادی دارید در موضوع زیر مطرح بفرمایید
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/1544/انتقاد-و-پیشنهاد-در-خصوص-گروه-های-انجمن-آلاء

• مدیر

گروه مدیریت انجمن آلاء

لینک : @administrators

شرایط عضویت در این گروه

امکان عضویت در این گروه موجود نیست!

• مدیر

گروه فارغ التحصیلان آلایی

اگر فارغ التحصیل هستید ( کنکور دادید و تموم شده ) درخواست عضویت در این گروه را ارسال بفرمایید.
    لینک گروه: @فارغ-التحصیلان-آلاء

شرایط عضویت در گروه فارغ التحصیلان

1. تکمیل پروفایل خودتون
      روی عکس خود کلیک کنید -> روی 3 نقطه کلیک کنید -> ویرایش را بزنید -> این اطلاعات رو تکمیل نمایید.
      در تنظیمات حساب کاربری خود می توانید تنظیم کنید که این اطلاعات از کاربران مخفی باشد
    2. فارغ التحصیل شدن
    3. لطف
      در توضیحات-درباره ی من پروفایل ( آخرش) اگر از آلاء استفاده کردید و براتون تو کنکور مفید بوده بنویسید ( مثلا از چه دبیری هم استفاده کردید )

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.