دین و زندگی مهدی تفتی کلاس کنکور(1) (95-94)

• مدیر

نظر،سوال و یادداشت های شما برای درس دین و زندگی آقای مهدی تفتی

• اگر سوال درسی دارید، اینجا بپرسید ( سوالات منتخب هفتگی در کلاس حل خواهند شد)

• نظر و انتقادهای سازنده ی خود در مورد تدریس، فیلم ها ( نحوه ی فیلم برداری، صدابرداری و ادیت فیلم ها) مرتبط با این درس را اینجا مطرح کنید.

• مشکلات جزوات، و فیلم ها را اینجا مطرح بفرمایید.

جهت دانلود فیلم های این درس اینجا کلیک کنید.

• سلام مباحث پایه تدریس نمیشه؟

• سلام
    خواهش می کنیم فیلم های تدریس پایه هم از جناب آقای تفتی حتما قرار دهید .
    خیلی ممنون میشیم ،با تدریس ایشون همه چیز به راحتی قابل فهم میشه !

• سلام ببخشید در جلسه ی 26 تا معیار اول تدریس شده ولی در جلسه ی 27 معیار اول تا پنجم مرور میشه و معیار 6ام شروع میشه . در صورتی که کلیپ تدریس این 5 معیار روی سایت قرار نگرفته . میشه پیگیری کنید ؟

• سلام ببخشید معارف پیش هم تدریس شده !؟؟که کلیپ هارو دانلود کنم؟؟؟

• ظاهرا کلیپای سال چهارمه..ولی چرا درس نهم و دهم عنوانش فرق میکنه با درس داخل کتاب .لطفا جواب منو بدین ؟؟؟؟ممنون.

• مدیر

@ستایش در دین و زندگی مهدی تفتی کلاس کنکور(1) (95-94) گفته است:

ظاهرا کلیپای سال چهارمه..ولی چرا درس نهم و دهم عنوانش فرق میکنه با درس داخل کتاب .لطفا جواب منو بدین ؟؟؟؟ممنون.

ببخشید متوجه منظورتون نشدم . میشه بیشتر توضیح بدید و لطفا لینک صفحه تماشای فیلمها رو هم قرار بدید. با تشکر

• این پست پاک شده!

• ادمین

@کتی
    سلام دوست عزیز کاملا تیتر ها مشخص هست که چه دروسی تدریس شده اند !!!!
    ی نگاهی بکنید هر کدوم میبینید نیاز دارید دانلود کنید !
    کلا پیش تدریس کردن ایشون !

• مدیر محترم بین جلسه 26 وجلسه 27 فاصله افتاده یا جلسه ای ضبظ نشده یا تو سیت نگذاشتین چون اگه فیلم های رو نگا ه کنین تا معیار اول تدریس شده ولی در جلسه ی 27 معیار اول تا پنجم مرور میشه و معیار 6ام شروع میشه لطفا اگه بشه رسیدگی کنین

• دانش آموزان آلاء

سلام به همگی، خسته نباشید دوستان امیدوارم با انرژی پیش برید...
    یه سوال!!! شما برای دین و زندگی کدوم استاد رو پیشنهاد میدید؟؟؟
    من تدریس یکی از استاد هارو دیدم فامیلیش یادم نیست الان پیدا نمیکنم بقیه ی ویدیوهارو برای استاد دیگه ای رو دارم دان میکنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

• دانش آموزان آلاء

@parmis در دین و زندگی مهدی تفتی کلاس کنکور(1) (95-94) گفته است:

سلام به همگی، خسته نباشید دوستان امیدوارم با انرژی پیش برید...
    یه سوال!!! شما برای دین و زندگی کدوم استاد رو پیشنهاد میدید؟؟؟
    من تدریس یکی از استاد هارو دیدم فامیلیش یادم نیست الان پیدا نمیکنم بقیه ی ویدیوهارو برای استاد دیگه ای رو دارم دان میکنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

استاد رنجبرزاده بهترن فک کنم از اون دبیراستاده کنید بهتر باشن

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.