فیزیک علیرضا رمضانی کلاس کنکور(93-92)

• مدیر

نظر،سوال و یادداشت های شما برای درس فیزیک آقای علیرضا رمضانی

• اگر سوال درسی دارید، اینجا بپرسید ( سوالات منتخب هفتگی در کلاس حل خواهند شد)

• نظر و انتقادهای سازنده ی خود در مورد تدریس، فیلم ها ( نحوه ی فیلم برداری، صدابرداری و ادیت فیلم ها) مرتبط با این درس را اینجا مطرح کنید.

• مشکلات جزوات، و فیلم ها را اینجا مطرح بفرمایید.

جهت دانلود فیلم های این درس اینجا کلیک کنید.

• سلام بین جلسه ی 10 و 11 یک جلسه ی دیگر هست که قرار ندادید
    چرا؟؟؟؟

• @danyel_sh گفته است:

سلام بین جلسه ی 10 و 11 یک جلسه ی دیگر هست که قرار ندادید
    چرا؟؟؟؟

سلام
    لطفا از فیلم های امسال استفاده کنید

• ببخشید یعنی امکانش نیست که اون جلسه ی جا مونده رو اضافه کنید و یا حتی لینکشو به من بدید که خودم دانلود کنم؟
    چون من فیزیک پیش رو با کلاس های استاد رمضانی شروع کردم و نمیخوام که این چند فصل آخر رو از کلاس های دبیر دیگری استفاده کنم!!!
    اگه امکانش هست و برای شما مقدور است،خواهشمندم که این جلسه ی جامونده رو آپلود کنید.
    ممنونم

• مدیر

@danyel_sh گفته است:

ببخشید یعنی امکانش نیست که اون جلسه ی جا مونده رو اضافه کنید و یا حتی لینکشو به من بدید که خودم دانلود کنم؟
    چون من فیزیک پیش رو با کلاس های استاد رمضانی شروع کردم و نمیخوام که این چند فصل آخر رو از کلاس های دبیر دیگری استفاده کنم!!!
    اگه امکانش هست و برای شما مقدور است،خواهشمندم که این جلسه ی جامونده رو آپلود کنید.
    ممنونم

در اختیار ما نیست والا قطعا قرار داده بودیم . در حقیقت این درس ناقصی دارد . ممنون از همراهی شما . از کلاس دبیران دیگر مخصوصا امسال که بسیار عالی هستند استفاده نمایید

• نواقص این درس فقط نداشتن عنوان برای چند جلسه (25-26-57-58-59-60-61-62 ) بود که در زیر اوردم

• جلسه 25
    عنوان
    چگالی و فشار 1

• جلسه 26
    عنوان
    چگالی و فشار 2

• جلسه 57
    عنوان
    جلسه 4 حرکت دو بعدی دایره ای

• جلسه 58
    عنوان
    جلسه 5 حرکت دو بعدی دایره ای

• جلسه 59
    عنوان
    جلسه 6 حرکت دو بعدی دایره ای

• جلسه 60
    عنوان
    جلسه 7 حرکت دو بعدی دایره ای

• جلسه 61
    عنوان
    دینامیک 15

• جلسه 62
    عنوان
    دینامیک 16

• سلام وخسته نباشید دوستان من تعریف تدریس استاد رمضانی خیلی شنیدم خواستم ببینم میتونم استفاده کنم یا ن؟باتوجه به تغییرات کتاب منظورمه

• چرا کسی نیست جواب ماروبده

• ادمین

@saeeb در فیزیک علیرضا رمضانی کلاس کنکور(93-92) گفته است:

سلام وخسته نباشید دوستان من تعریف تدریس استاد رمضانی خیلی شنیدم خواستم ببینم میتونم استفاده کنم یا ن؟باتوجه به تغییرات کتاب منظورمه

سلام
    میتونید استفاده کنید ...درسته ..کتاب درسی یه تغییراتی داشته که اکثرا یه سری مطالب حذف شده با این حال فرمولای فیزیک که تغییر نکردن و اصل موضوع سرجاشه
    بازم نظر خودتون مهمه و صرفا تعریف دیگران کافی نیس...باید ببینید که خود شما با سبک و تدریس کدوم دبیر بهتر یادمیگیرید

• سقوط آزاد استاد رمضانی چنان میگن فکرکن هیچ کدام از اساتید وکتابا اینجور نگن واقعا دمشون گرم

• من کل فیزیک آلا رو دیدم استاد فدایی فرد و رمضانی حرف ندارن

• دانش آموزان آلاء

دوستان جزوه ی فیزیک 3 تجربی کدام از استاد ها بهتر است؟

• سلام دوستانی که فیلم های استاد رمضانی رودیدن نظربدن

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.