شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد سوم دبیرستان (94-93)

• مدیر

نظر،سوال و یادداشت های شما برای درس شیمی آقای محمد رضا آقاجانی

• اگر سوال درسی دارید، اینجا بپرسید ( سوالات منتخب هفتگی در کلاس حل خواهند شد)

• نظر و انتقادهای سازنده ی خود در مورد تدریس، فیلم ها ( نحوه ی فیلم برداری، صدابرداری و ادیت فیلم ها) مرتبط با این درس را اینجا مطرح کنید.

• مشکلات جزوات، و فیلم ها را اینجا مطرح بفرمایید.

جهت دانلود فیلم های این درس اینجا کلیک کنید.

• سلام
    میخواستم بدونم که چجوری میتونم جزوه های شیمی آقای آقا جانی رو بخرم

• مدیر

@rebi گفته است:

سلام
    میخواستم بدونم که چجوری میتونم جزوه های شیمی آقای آقا جانی رو بخرم

آلاء هیچ چیز فروشی نداره، همه ی جزوات صفر تا صد هم رایگان روی سایت هست.

• سلام ببخشید جرا بخش آنتالپی ها از قسمت 2 شروع شده؟

• مدیر

@masoud-firstbest گفته است:

سلام ببخشید جرا بخش آنتالپی ها از قسمت 2 شروع شده؟

جلسات این درس به طور کامل بر روی سایت قرار گرفته است و این مشکل مربوط به نام گذاری جلسات بوده است که برطرف شد . با تشکر از گزارش شما.

• ببخشید فک کنم همون قبلی که قسمت 2 درج شده بود درست بود ها چون تو این فیلم ها از نصفه فصل دوم و تنها حل تمرین اون شروع شده

• مدیر

@masoud-firstbest گفته است:

ببخشید فک کنم همون قبلی که قسمت 2 درج شده بود درست بود ها چون تو این فیلم ها از نصفه فصل دوم و تنها حل تمرین اون شروع شده

نه دوست من ، نکته اینجاست که آنتالپی همین سه قسمت بوده که به طور کامل (در قسمت جلسه ی 12) روی سایت موجود می باشد . به دلیل نام گذاری غلط خیلی از دوستان مانند شما به این نکته می رسند که قسمت دیگری هم داشته است که این طور نمی باشد .

• سلام جلسه 25 که فیلم نداره لطفا برسی کنید ممنون از زحمات از زحمات شما☺😊😁😃

• مدیر

@mohammadsalehhassni.1gmail.com گفته است:

سلام جلسه 25 که فیلم نداره لطفا برسی کنید ممنون از زحمات از زحمات شما☺😊😁😃

سلام،

1. این پیام رو دوبار ارسال فرمودید که اولی به دلیل تکراری بودن حذف شد!
    2. پاسخ سوال شما قبلا در سایت داده شده بود، که من تصویر آن را در زیر قرار می دم😁

0_1453294453495_upload-4806beb6-22c3-4534-a3d8-f8c2cfd0f277

• سلام لطفا پاسخ بدید
    فصل اول رو کامل نگاه کردم و عالی بود سپاس حالا فصل دوم رو میخوام دانلود کنم مشکل اینه که اولین جلسه فصل 2 مفاهیم اولیه ترمودینامیکه اما جزوش (برخی آنتالپی های مهمه) و ربطی به هم نداره لطفا پیگیری کنید سپاس

• البته تا اونجایی که من میبینم کل فیلمای فصل دو با جزوش نمیخونه

• اگه ممکنه سریعتر پاسخ بدید خیلی ضروریه

• با سلام ایا از نظر محتوا ی این فیلم با محتوای فیلم های کلاس کنکور اقای اقاجانی تفاوت دارد ممنون میشم پاسخ دهید

• مدیر

@fazl گفته است:

با سلام ایا از نظر محتوا ی این فیلم با محتوای فیلم های کلاس کنکور اقای اقاجانی تفاوت دارد ممنون میشم پاسخ دهید

همان طور که در صفحه ی این درس گفته شده است:

این ویدئوهاچند هدف را دنبال می کنند :

تسلط کامل دانش آموزان در تمام مفاهیم شیمی ٣.
    ٢٠ امتحان نهایی ( دوباره تاکید می کنم که فقط ٢٠ امتحان نهایی، حتی ١٩,٥ هم نه! )
    دانش آموزانی که در سال سوم در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند، بتوانند با مشاهده ی این فیلم ها، با قدرت تمام در جلسه ی آزمون حاضر شوند.
    دانش آموزان کنکوری هم بتوانند از مطالب این ویدئوهایی که مربوط به ٣/١ شیمی کنکور می شود، استفاده کامل را ببرند.
    ( البته برای دانش آموزان کنکوری، مبحث مسائل استوکیومتری را به روش تستی هم در ویدئویی جداگانه در پایان ارائه خواهم کرد )

در حالی که در کلاس های کنکور تمام شیمی دبیرستان (تمامی مقاطع) و هر آنچه در کنکور ممکن است سوالی داشته باشد تدریس می شود که الیته قاعدتا شامل تدریس تستی نیز می باشد . این کلاس شامل مباحث شیمی سوم نیز می باشد اما برای یک دانش آموز پشت کنکوری.البته ممکن است یک دانش آموز سال سوم هم بتواند از کلاس استفاده نماید .

• سلام چرا استوکیومتری تستی جزوه نداره؟؟؟؟ آقای آقاجانی میگه جزوه رو از رو سایت دانلود کنید ولی جزوه ای وجود نداره

• با سلام و خسته نباشید خدمت شما ایا در اینده امکان ساخت صفرتا صد شیمی سال چهارم هم وجود دارد

• جزوه قسمت تستس استوکیومتری نیست؟

• ادمین

سلام استاددیروزکلاس نداشتن؟اگه کلاس داشتن میشه خواهشافیلماشونوقراربدین....

• سلام
    جزوه های فصل 2 ناقص و به هم ریخته است ؟6روز پیش اطلاع دادم لطفا بررسی کنید

• با سلام خدمت تمام دوستان عزیز شما برای دریافت کامل و منظم فیلم ها و جزوات میتوانید به سایت مهندس آقاجانی مراجعه فرمایید با تشکر فراوان از تمام دست اندرکاران آلا

• دانش آموزان آلاء

سلام.میشه با استاد ارتباط داشت؟؟؟؟؟؟؟

• پشتیبان عزیز سایت چزا پاسخگو نیستید 10 روزم هم بیشتره من 10 تا پیام هم بیشتر دادم که جزوه های فصل 2 اشتباهه اما متاسفانه پاسخگو نیستید

• ادمین

@masoud.plus13 گفته است:

پشتیبان عزیز سایت چزا پاسخگو نیستید 10 روزم هم بیشتره من 10 تا پیام هم بیشتر دادم که جزوه های فصل 2 اشتباهه اما متاسفانه پاسخگو نیستید

سلام اقامسعودبجای اینکه صفرتاصدوببینی بیاتدریس جدیداستادتوکلاس کنکور۲وببین ایشون اونجافوق العاده کارکردن که جای هیچ مشکل برای یادگیری نیست.

• مدیر

@masoud.plus13 گفته است:

پشتیبان عزیز سایت چزا پاسخگو نیستید 10 روزم هم بیشتره من 10 تا پیام هم بیشتر دادم که جزوه های فصل 2 اشتباهه اما متاسفانه پاسخگو نیستید

@masoud.plus13 گفته است:

به عرض سلام و معذرت خدمت شما ، به دلیل حجم بالای رسیدگی ها فیلمهای امسال در اولویت اول قرار دارند و گاهی موجب نارضایتی دوستانی مثل شما می شوند .

• باعرض سلام ی سوال کلاساناقص هستند؟؟لطفا راهنمایی کنید من بخش یک ودو راکامل میخوام مرسی

• مدیر

@Zahra-zare گفته است:

باعرض سلام ی سوال کلاساناقص هستند؟؟لطفا راهنمایی کنید من بخش یک ودو راکامل میخوام مرسی

سلام ، خیر . فیلم این کلاس کامل هستند

• کلاسای آقای آقاجانی خیلی خوبه،خدا خیرتون بده!

• سلام جلسه 25 را چرا نمی گذارید خسته شدم از بس گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• مدیر

سلام جلسه 25 را چرا نمی گذارید خسته شدم از بس گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فیلم این جلسه موجود نیست و الا تا الان گذاشته شده بود . از شما و همه ی دوستان به خاطر این ناقصی عذر خواهی می کنیم و امیدواریم که زودتر کامل شود

• سلام ببخشید وب سایت مهندس آقاجانی مسدود شده کسی میدونه کی میخواد درست بشه

• با سلام لطفا فیلم ها و جزوات مهندس آقاجانی را همانند سایت ایشان دسته بندی کنید چون اینطوری هر کسی سر در گم میشه برای مثال جزوه ی فصل 3 از صفحه ی 78 تا 86 قرار داده نشده با سپاس

• سلام آقای شاهرخی لطفا جلسه 25 رو در ایام عید ضبط کنید خیلی ما به ا ین فیلم نیاز داریم ممنون از زحمات شما..........

• سلام آقای شاهرخی می خواستم بدونم جلسه 25 و جلسه 26 حل یک سری مثال ها توسط استاد گه بعد از آموزش تکات می گن رو کی آماده و ضبط می کنید ما به امتحان نهایی نزدیک هستیم خواهش می کنم سریع این مشکل رو برسی کنید ممنون میشم از زحماتتون اجرکم عند الله..........

• مدیر

سلام آقای شاهرخی لطفا جلسه 25 رو در ایام عید ضبط کنید خیلی ما به ا ین فیلم نیاز داریم ممنون از زحمات شما..........

سلام آقای شاهرخی می خواستم بدونم جلسه 25 و جلسه 26 حل یک سری مثال ها توسط استاد گه بعد از آموزش تکات می گن رو کی آماده و ضبط می کنید ما به امتحان نهایی نزدیک هستیم خواهش می کنم سریع این مشکل رو برسی کنید ممنون میشم از زحماتتون اجرکم عند الله..........

با سلام خدمت شما . والا ضبط این جلسات منوط به وقت دبیر و حضور ایشان نیز می باشد . زیرا ایشان باید تشریف بیاورند و فلان مبحث را دوباره تدریس کنند . ان شا الله که این اتفاق بیفتد اما متاسفانه هیچ حرفی درباره ی تاریخ آن نمی توان زد . واقعیتش ما هم در این آخر سالی ناراحتیم که فیلمها دجاز ناقصی شد و به قول معروف دل چرکی شد.

• مدیر

سلام خدمت دوستان عزیز،
    در مورد فیلم:
    شیمی 3 در سری فیلم های شیمی کنکور کلاس 2 تدریس شده اون مبحث جلسه 25 رو از اون فیلم ها استفاده بفرمایید، بعدا دوباره ضبط می کنیم.
    در مورد جزوه:
    شماره ی جلسات جزوات این درس به هم ریخته شده، انشالله در طول عید درست می کنیم، از عزیزانی که از این فیلم صفر تا صد استفاده می کنند، خواهشمندیم در مرتب سازی جزوات این درس به ما کمک کنند.

• سلام واقعا تدریس شون عالیه خداخیرتون بده اگه میشه لطفا واسه پیش دانشگاهیی هم جزوه هاش رو بزارین مرسی

• سلام آیا هنوز تدریس ایشون برای سال سوم ادامه داره ؟

چون بنظرم همه مطالب پوشش داده شده .

• مدیر

@isn سلام کامله

• کامل نیست جلسه 25 و یک جلسه حل مثال جلسه 26 وجودنداره

• جزوه جلسه 19 اشتباه قرار داده شده،لطفا اصلاح کنید.
    ممنون از زحماتتون.

• عالیییییییی

• دانش آموزان آلاء

یه سوال :
    من اگه روزی دو سه تا این فیلما رو ببینم دیگه نیازی نیست جزوه مبتکرانو هم بخونم ؟
    به نظر خودم که هم جزوه مبتکرانو قبلاخوندم هم این فیلما رو دیدم الان همه چی رو توضیح دادن + خودشون جزوه هم دادن ...
    دوستانی که همه فیلما رو دیدن نظرتون چیه ؟

• مدیر

دوستان جلسه ی 25 نیازی به تدریس نداره، قسمت حفظیات کتاب هست که هیچ توضیحی نمی خواد، کافیه رو خوانی کنید.

جزوات هم به همت آقای آقاجانی مرتب و منظم شده است، انشالله جزوات این درس تا چند روز آینده تغییراتی خواهد کرد.

این پک با هدف 20 امتحان نهایی و پاسخگویی به تست های شیمی 3 در کنکور تولید شده و کامله!

• سلام خسته نباشید

واقعا عالیه

من جزوات فصل 1 و 2 را مرتب و یکپارچه کردم درون یک فایل pdf اما فصل 3 درست نبود نمیدونم اما یه قسمتی از جزوه که استاد درس میدادند درون فایل ها نبود اگه جزوه فصل 3 را کامل قرار بدهید من همه را درون یک فایل pdf به شما خواهم داد تا همه راحت استفاده کنند

• سلام
    در انتهای جلسه ۱۳ گفته میشه کلیپ خداحافی استاد آقاجانی که ۱۰دقیقه هست حتما تماشا کنید..پس کجاست؟!؟

• مدیر

@aliila در شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد سوم دبیرستان (94-93) گفته است:

سلام خسته نباشید

واقعا عالیه

من جزوات فصل 1 و 2 را مرتب و یکپارچه کردم درون یک فایل pdf اما فصل 3 درست نبود نمیدونم اما یه قسمتی از جزوه که استاد درس میدادند درون فایل ها نبود اگه جزوه فصل 3 را کامل قرار بدهید من همه را درون یک فایل pdf به شما خواهم داد تا همه راحت استفاده کنند

لطفاشماره جلسه(ها) مربوطه رو بگید .ممنون از زحمت شما

• سلام خسته نباشید خدا قوت

کی جلسه 25 رو میذارید ؟

• با عرض سلام و خسته نباشید.کارتون حرف نداره .انشالله در همه ی امورات موفق باشید.یه سوال صفحه ی 78 تا 86 که استاد تدریس میکنن جزوه نداره یا من پیداش نمی کنم؟

• جلسه 19 بجای انحلال خدبخودی مواد اشتباها جزوه ی ثابون قرار داده شده است.لطفا اصلاح گردد

• مدیر

@rasoulhajikhezrigmail.com در شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد سوم دبیرستان (94-93) گفته است:

با عرض سلام و خسته نباشید.کارتون حرف نداره .انشالله در همه ی امورات موفق باشید.یه سوال صفحه ی 78 تا 86 که استاد تدریس میکنن جزوه نداره یا من پیداش نمی کنم؟

@sohrab در شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد سوم دبیرستان (94-93) گفته است:

دوستان جلسه ی 25 نیازی به تدریس نداره، قسمت حفظیات کتاب هست که هیچ توضیحی نمی خواد، کافیه رو خوانی کنید.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.