مشاوره برنامه ریزی تست  • سلام من نیاز دارم که برای تست زدن و زمانی که لازمه برای هر درس وقت بزارم،کمک بشم.لطفا راهنمایی کنید نمیدونم چقد زمان برای هر درس و چقدر تست در چه مدت زمانی بزنم؟؟؟؟لطفا کمک کنید.  • @hani80 سلام. اینکه چه مقدار زمانی برای یه مبحث بزارید بستگی به پایه درسی شما داره. شاید شما بتونید یه مبحث رو زودتر از بقیه ببندید یا نه. بنابراین باید شناخت درستی از موقعیت درسی خود داشته باشید.
    سعی کنید هر مبحث رو به باکس های کوچک تر تقسیم کنید اینطوری در زمانهای بیشتری با یک مبحث درگیر میشید که این به نفع شماست. در مورد تست زدن هم لزومی به زدن تست ها در مدت زمان کوتاه ندارید یعنی تستها رو فله ای نزنید . تستها رو هم به باکس های کوچک تقسیم کنید و در زمانهای متفاوت بزنید. زدن تست به صورت پوششی رو هم در اولویت خود قرار بدین.
    یعنی تستهای حل شده ای که به نظرتون ارزش دارند، تستهایی که در آزمونها حل نکردید و ... رو در حل تست خود قرار بدین. با این روش هم تعداد تستهای حل شده در طول روزتون افزایش پیدا میکنه و هم اینکه یه مبحث رو به طور متناوب میتونید مرور کنید بدون اینکه فشار خاصی به شما وارد بشه.


وارد شوید تا پست بفرستید
 

کاربران فعال این بخش

42
آنلاین

21.6k
کاربران

10.4k
موضوع ها

696.0k
دیدگاه‌ها