زیست • درود
  زیست پیش فصول ۹ تا ۱۱ (ویروس.باکتری.آغازیان و قارچ ها) حدود ۱۰ تا ۱۳ سوال داره میخاستم بدونم که فقط از این سه فصل هست یا امکان ترکیب با فصول دیگه هم هس اگه هس ممنون میشم بگید کدوم فصل ها ؟
  @فارغ-التحصیلان-آلاء @دانش-آموزان-آلاء @همیار • کلا ترکیبی میاد. • @Sir-4r1y4هم ترکیبی میاد و هم مستقیم از همون مباحث...سوال های ترکیبیش هم معمولا از همون فصل ها میاد مثلا یه سوال میاد که هم از باکتری ها سوال میشه و هم از آغازین... یا چرخه هایی که تو کتاب اومده است تست خیزه... که باید حتما میوز و میتوز رو به طور کامل درک کرده باشی.... ولی به نظر من ازش خوندن داره...ولی بدجور فراره


 • دانش آموزان آلاء

  @Sir-4r1y4 سلام.اتفاقا این چند تا فصل با دو فصل مولکول زیستی و سفر سلول خوراک ترکیب شدنه.مثلا میوز رو فصل دیگه ای میخونین ولی در فصول قارچ و اغازی صحبت از تولید زیگوت و هاگ و گامته که محصول میوزه هم از نظر تئوری ترکیب می کنن هم از نظر کروموزوم و ژن ها که ژنتیکه .بانک تست ها از هر انتشاراتی به اندازه کافی تست اوردن بخونی راحت یاد می گیرین.کلا توصیه اینه این فصول و چرخه های تولید مثلی گیاهان اغازیان قارچ ها مدام مرور بشه چون فراره.


 • همیار

  به نظرم زیست درسی نیست که بخواید جاییشو حذف کنید
  کلا فصل یک دو سه سال دوم که پایست و همه جا به کار میاد و اول از همه خونده بشه
  بقیش هم جانوری / انسان / ژنتیک که البته متنش مهمه و توو انسان ترکیبی میاد / گیاهی / یه سری فصلای حفظی و....
  شاید بشه مسائل ژنتیکو گیاهی رو حذف کرد که اونم توصیه نمی کنم اما بقیه رو حتما بخونید


وارد شوید تا پست بفرستید
 

کاربران فعال این بخش

13
آنلاین

20.2k
کاربران

9.6k
موضوع ها

634.4k
دیدگاه‌ها