هرچه دل تنگت میخواهد بپرس 🙏

• همیار

سلاااااام بچها چطورید ؟
    حال دلتون خوبه ؟
    اوضاع بر وقف مراده ؟
    امیدوارم ک جوابتون ب همه سوالات مثبت و خوب باشه
    بچها خیلی از بچها هستن ک سوالات #مشاوره ای دارن و میپرسن و حالا ب دلایلی دیده نمیشه
    این تاپیک رو مخصوص سوالات مشاوره از هرچی ک دوسدارید حالا از سبک خوندن درس خاصی تااااا هرچی ک فکر کنید ایجاد کردم تا با صرف کمترین زمان بیاید و بپرسید و برید پای ادامه درستون 🙏
    فقط تاکید میکنم سوالات مشاوره ای ، برای پرسیدن سوالات درسی و پرسیدن حل تستی ازین تاپیک استفاده نکنید چون قطعا جواب داده نمیشه و اسپم حساب میاد
    خب دیگه پر حرفی بسه 🙄😁 بریم ک بترکونیم ❤💪
    @دانش-آموزان-آلاء @همیار

• من هی میخوام درس بخونم ولی حوصله ندارم چیکار کنم؟ 😞
    اعصابم همش از دست خودم خورد میشه 😞
    حس میکنم اگه اینجوری پیش برم کنکور امسالم داغووون میشه 😞
    الان تو آبان ماهیم مثل برق داره رد میشه هرچند بعضی روز ها واقعا نمیگذره 😞
    نمیدونم چیجوری به خودم امید بدم و با انژری درس بخونم 😞
    نمیدونم چیکار کنم که یه کم انگیزم واسه خوندن زیاد بشه 😞
    نمیدونم چیجوری به خودم بقبولونم که منم میتونم موفق بشم 😞
    واقعا درس خوندن واسه منی که پشت کنکوری ام خسته کنندس،هر وقتم خسته میشم میام آلا و تاپیک های شما رو میبینم که شاید حالم بهتر بشه 😞
    میدونم اگه هدف داشته باشیم خستگی واسمون بی معنی عه ولی واسه منی که فکر میکنم رسیدن به رشته ی پزشکی واااااااااااااقعاااااااااا سختههههههه خسته میشم و هی خودمو میبازم 😞
    چیجوری باید به خودمون ثابت کنیم که میشه موفق شد؟نمیدونم دیگه چیکار کنم
    بعضی وقتا واقعا گریه ام میگیره از دست خودم و کنکور و این زمونه 😞
    خدایااااااااا به همه ی کنکوری ها انگیزه و حال خووووب واسه درس خوندن بده 😞
    خدایا کمکون کن بتونیم درس بخونیم و به آرزوهامون برسیم 😞
    خدایا نذار آرزوهامون فقط آرزو بمونن و تا آخر عمر حسرتشونو بخوریم 😞
    خدایااااااا کمکمون کن تلاش کنیم 😞
    خدایا بهمون امید موفق شدن بده و یاریمون کن 😞
    به رحمتک یا ارحمن الراحمین
    ببخشید اگه زیاد نوشتم دوستای آلایی مهربونم و ممنونم که وقت گذاشتین و خوندین 😞

• @mriaw سلام دوست عزیز ببین منم پارسال شرایط نو رو داشتم حوصله درس نداشتم انگیزه تداشتم بی روحیه بودم فک میکردم ن قبول نمیشم چ فایده داره خوندن ا همین ها باعث شد هیچ تلاشی نکنم و نتیجه ای خیلی خیلی بد بگیرم اما الآن دارم تلاش میکنم به این حرف ها گوش ندم با خودم میگم اصا قبولم نشدم ک نشدم ولی من درسمو میخونم هروقت هم انگیزه و حوصله ندارم باز یه درس عمومی و آسون میگیرم دستم میخونم به نظرم شما هم کم کم شروع ب خوندن کن و با درسای راحت یا عمومی شروع کن بعدش انگیزه و حوصله خودش میاد اگ بخوای منتظر بمونی انگیزه و حوصله ایجاد بشه بعد درس بخونی این اتفاق هیچوقت نمی افته تو فقط بخون درس خوندن هی به بعد موکول نکن یه وقت به خودت میای میبینی کنکور رسیده و هیچ کاری ام نکردی ها🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷با آرزوی بهترین ها

• همیار

@mriaw سلااااام
    بابا یه کنکوره دیگه میترکونی 💪 شک نکن چون لیاقتشو داری تو 💎
    ببین تنها مشکلی ک کنکوری هایی ک مثل شما دارن کمال گرا بودنشونه
    یعنی توقع دارن همع چیز عالی باشه ، توقع دارن تست میزنن همه درست باشه ، توقع دارن روز ۱۴ ساعت بدون خستگی درس بخونن
    ک همهی اینا نه تنها اشتباهه بلکه غلط هم هست 😐
    ببین هرشخصی بهترین خودش باشه ب هدفی ک داره میرسه
    ولی برای بهترین خودت بودن لازم نیس بهترین بین کل کنکوری ها باشی ، بذار موضوع رو بازش کنم ، من خودم ریاضی خوبه ! شاید از خیلی ها بهتره ، ولی این لزوما نباید تو همه درس هام باشه ( ! البته من ک کنکور ندارم دیگه ولی رو خودم فقط خواستم مثال بزنم ک سو تفاهمی پیش نیاد ) من نوعی برای موفقیت تو کنکور باید نقاط قوتمو تقویت و نقاط ضعفمو رفع کنم نه ک تو همه درسا بهترین باشم ! مگه قراره رتبه یک باشم ک تو همه چی بهترین باشم ؟
    ببین پرسیدی چطوری امید رو تو خودت تقویت کنی !
    فقط و فقط و فقط با پیشرفت و تلاش بیشتر
    تایم و تعداد تست هفتگیتو بنویس ،جمعه به جمعه هدف گذاری کن
    بگو هفته بعد باید ۵ تا ۲۵ درصد پیشرفت کنم
    مثلا این هفته ۵۰ ساعت خوندم ، هفته بعد هدف گذاری نکن برا ۸۰ ساعت ! هفته بعد هدف گذاریت باشه برا ۵۵ یا ۵۸ ساعت ، یعنی روزی حدودا یک ساعت ک اصلا هم سخت نیست
    با همین کار ، میتونی حتی اگه تایمت طرفای ۴۰ ساعت باشه تو کمتر از ۲ ماه ب بالاترین حدی ک میتونی برسونی
    برای اینکه این کار انجام بشه برای خودت تشویق و تنبیه بذار
    بگو جمعه ها خالی ، اگه رسیدم میرم تفریح میکنم اگه نرسیدم میشینم نیخونم
    اگه رسیدی و رفتی تفریح ، بدون اون تایمی ک داری تفریح هم میکنی برا کنکورت مفیده و عذاب وجدان نگیر بابتش
    اگه نرسیدی و تفریح نتونسی بکنی ، هفته بعدش تایمتو زیاد نکن بذار اول اجرا کنی تایم این هفتهتو بعد افزایش بدی تایم و تعداد تست رو
    ازتم قول میخوام ک ب زودیه زود بیای تو همین تاپیک و حال خوب دلتو با بقیه ب اشتراک بذاری چون ایمان دارم میتونی خیلی زود ب سطح عالی برسی 💎💎💎

• @Zahra_Z @sobhawn ممنونم از هردوتون بخاطر حرفا و کمک های خیلی خوبتون،حتما توصیه هاتونو اجرا میکنم و امیدوارم پیشرف کنم
    @sobhawn باوشه قول میدم حالمو زودتر با درس خوندن خوب کنم و بیام اینجا بگم
    امیدوارم تاپیک مفیدی باشه برای همه و خیلی ها شرکت کنن

• دانش آموزان آلاء

@mriaw واقعا ممنون منم همینطوریم هی میترسم نشه

• دانش آموزان آلاء

• دانش آموزان آلاء

@mhilda اشتیاق به رسیدن رو بیشتر کنید تا ترس از نرسین کمتر شه.

• همیار

@mhilda در هرچه دل تنگت میخواهد بپرس 🙏 گفته است:

اگه بشینید عالی بخونید واقعا ترس نرسیدن تبدیل میشه به امید و استیاق به رسیدن

• دانش آموزان آلاء

سلام.اقا من نمی تونم تو خونه تمرکزم رو زیاد کنم.کتابخونه شهرمون هم ساعت 19:45 می بنده.چیکار کنم که تمرکزم افزایش پیدا کنه؟

• همیار

@Ata-1381 در هرچه دل تنگت میخواهد بپرس 🙏 گفته است:

سلام.اقا من نمی تونم تو خونه تمرکزم رو زیاد کنم.کتابخونه شهرمون هم ساعت 19:45 می بنده.چیکار کنم که تمرکزم افزایش پیدا کنه؟

سلام
    شما میتونید دوتا کار بکنید
    یه ورق کنارتون باشه ، هر وقت ب هرچیزی اومدی فکر کنی روی اون ورق بنویس و ب خودت بگو ک موقع استراحت میری و بهش فکر میکنی
    دومین کار اینه که فعلا تایم مطالعهتو پایین بیاری ، مثلا فعلا بعد ۴۵ دیقه استراحت کن ، بعد ، بعدِ ۱ ساعت استراحت کن و ب همین روال کم کم تایم رو زیاد کن

کاربران فعال این بخش

18
آنلاین

18.9k
کاربران

8.6k
موضوع ها

591.0k
دیدگاه‌ها