ببخشید در طول هفته چقدر باید تست بزنم؟

• ببخشید در طول هفته چقدر باید تست بزنم من به زور درسنامه ها رو می رسم بخونم نمیرسم خیلی تست بزنم مثلا اگه امروز 2س زیست بخونم فقط15تست میرسم بزنم و باقی وقتم صرف خهوندن درسنامه و متن کتاب میشه توی درسهای دیگه از جمله فیزیک هم همین مشکل رو دارم میخواستم بپرسم روزانه چه تعداد تست باید بزنم؟و دیگه اینکه میترسم درسهایی که الان میخونم یادم بره

• ادمین

@yasna98
    سلام بنظر من برای اینکه تسلط کامل پیدا کنی روی متن کتاب هایی ک میخونی لااقل باید هفته ای 1000تا1500تا تست بزنی مجموعا 😐
    شاید تو نگاه اول فک کنی زیاده ولی هرچی جلوتر ک میری و نزدیک میشی به کنکور همین تعداد تست ها خیلی کمکت میکنه مسلط تر میشی روی موضوعاتی ک خوندی 😊
    ان شاءالله ک موفق باشی

• نمیرسم چون سرعت تست زنی پایینی دارم بقیه چیکار میکنن که میرسن زیاد تست بزنن؟

• همیار

@فااطمه در ببخشید در طول هفته چقدر باید تست بزنم؟ گفته است:

@yasna98
    سلام بنظر من برای اینکه تسلط کامل پیدا کنی روی متن کتاب هایی ک میخونی لااقل باید هفته ای 1000تا1500تا تست بزنی مجموعا 😐

هزارتا ؟ 😐😐
    یا علی 😂😂

• همیار

@yasna98
    ببین واقعا اهمیت نداره این هفته چقدر تست میزنی
    ولی مهمه هفته بعد بتونی ۱۰ تا ۴۰ درصد افزایش تعداد تست داشته باشی با این کار بجا اینکه استرس بگیری ، کم کم یه حرفه ای میشی تو کنکور

• @فااطمه در ببخشید در طول هفته چقدر باید تست بزنم؟ گفته است:

@yasna98

خب هفته ای این تعداد معقوله
    شما هفت روز داری بعد هر روز 70 تا تست بزنی میشه 1400 ولی اگه براتون سنگینه از روزی 50 تست شروع کنین یا کمتر بعد افزایش بدین

• ادمین

@sobhawn در ببخشید در طول هفته چقدر باید تست بزنم؟ گفته است:

@فااطمه در ببخشید در طول هفته چقدر باید تست بزنم؟ گفته است:

@yasna98

هزارتا ؟ 😐😐
    یا علی 😂😂

یکم فکر کنید ببینید اگه در طول هفته 10 تا مبحث مختلف از کتابهای مختلف بخونیم برای هر کتاب 100تا تست بزنیم میشه هفته ای 1000تا حالا یه سری مباحث هستن برای تسلط بیشتر باید تعدادتست بیشتری کار شه به کنار.
    دیگه من حد نرمالشو گفتم و توضیح هم دادم این تعداد تست ها کمک میکنه برای دوران جمع بندی کسی ک از الان بخواد هفته ای مثلا 300تا تست بزنه برای تمام درسهاش بنظر شما به اون مهارت تست زنی و اون تسلطه میرسه؟
    با تشکر 😐😂😂😂😂

کاربران فعال این بخش

14
آنلاین

18.8k
کاربران

8.4k
موضوع ها

584.6k
دیدگاه‌ها