تخصصی

• سلام
    متاسفانه یه چند سالی از درس دور بودم و پایه درسیم خیلی ضعیفه
    استارت کار رو زدم سنجش ثبت نام کردم و واسه عربی و دینی دی وی دی تهیه کردم که ازش راضیم ولی متاسفانه همونطور ک گفتم پایه درسی خیلی ضعیف دارم میشه کمکم کنید و بگید ک کدوم مباحث آسون رو بخونم ک زیاد نیاز به پایه درسی نداشته باشه و تو هر درس بشه ۴۰ درصد زد
    صفر تا صد های کل دروس رو هم دانلود کردم
    ریاضی آقای امینی راد بود فکر کنم
    فیزیک اقای طلوعی
    شیمی اقای آقاجانی
    زیست هم اقای امینی راد
    کلا هیچ کاری ندارم و از صبح تا شب بیکارم یعنی روزی ۱۴ ساعت رو راحت میتونم بخونم
    خیلی ممنون ک راهنمایی میکنید
    یا حق

• دانش آموزان آلاء

@Sir-4r1y4
    سلام
    تقریبا تا ازمون سنجش 2هفته دیگه تایم داریم ...
    ریاضی که احتماله و پایه قبلی خاصی نمیخاد با دنباله واسه سنجش که اونم میتونید ببینید فیلم هاشو و خیلی راحت تست بزنید.
    فیزیک چون الکتریسیته ساکن هست و بردار مهمه پیشنهاد میکنم اول فیلم بردار اقای کازرانیان رو از کلاس کنکور 94 شون ببینید حرکت هم که خب چه اقای طلوعی و چه اقای کازرانیان توضیح میدن و پیش نیاز خاصی نداره
    شیمی هم اقای اقاجانی یه ویس ظبط کرده بودن تو کاتال تلگرامشون گذاشته بودن شما حتما باید اول به فرمول نویسی ترکیبات یونی،نوشتن معادله واکنش البته تسلط بر روی5 مبحث معادله (چون بالاخره معادله ها زیاده و نمیشه الان همشو یاد گرفت و در بخش های مختلف کناب های شیمی پخش شده )وموازنه کردن تسلط داشته باشی..
    میتونید فیلم های استاد رو برای این مباحث بالا ببینید (دیدنش واجبه) و بعد وارد سینتیک بشید البته برا سینتیک مباحث استوکیومتری هم مهمه که البته جز ازمون سنجش هم هست و میتونید استفاده کنید....اگرچه استاد قبل شروع سینتیک پیش نکات استوکیومتری مورد نیاز رو میگن و خیلی نیازی ندارین چون شاید نرسین کامل استوکیومتری رو ببینید میتونید ازهمون فیلم های سینتیک شون شروع کنید و به مشکل هم برنمیخورین.
    ساختاراتم که مبحث ازمون سنجش کاملا حفظیه و نیازی به پیش نیاز نداره
    زیست هم اول از سال دوم شروع کنید و بعد وارد زیست پیش بشین زیست 3 هم پیش نیاز خاصی نداره
    امیدوارم موفق باشین

کاربران فعال این بخش

5
آنلاین

18.8k
کاربران

8.4k
موضوع ها

584.6k
دیدگاه‌ها