راهنمایی فوری

• سلام من فارغ التحصیل رشته فنی سال ۸۴ هستم و میخوام با برنامه ریزی دو ساله دوباره کنکور بدم. ودرسا رو با آلا جلو برم. آیا درس به درس از دهم شروع کنم خوبه؟ چون من نه جزوه ای دارم و نه چیزی از درسا یادمه. در ضمن دنبال منابع کمک درسی قوی و تست هم هستم ولی نمیدونم چی بگیرم؟ میشه راهنمایی کنین.

• دانش آموزان آلاء

• ببخشید این جوابی که دادین یعنی چی؟

• دانش آموزان آلاء

@mina-m
    ج ندادم بچه هارو صدا زدم به نوعی،،، که راهنمایتون کنن.

• @mina-m در راهنمایی فوری گفته است:

سلام من فارغ التحصیل رشته فنی سال ۸۴ هستم و میخوام با برنامه ریزی دو ساله دوباره کنکور بدم. ودرسا رو با آلا جلو برم. آیا درس به درس از دهم شروع کنم خوبه؟ چون من نه جزوه ای دارم و نه چیزی از درسا یادمه. در ضمن دنبال منابع کمک درسی قوی و تست هم هستم ولی نمیدونم چی بگیرم؟ میشه راهنمایی کنین.

مهندس نری دروس نظام جدید بخونی خودتو به فنا بدی ! باید درس های نظام قدیم ( نظام قدیم قبل 84 نه ها! ) رو بخونی. دوم سوم چهارم دبیرستان

• ولی من دروس نظام جدید رو شروع کردبه این خاطر که فکر میکردم نظام قدیم در کنکور ۹۸ هست ولی نمیدونم بعد از اون چی میشه.

• میشه کمکم کنین بچه ها.

• دانش آموزان آلاء

@mina-m به نظر من کنکور نظام قدیم بده

• دانش آموزان آلاء

@mina-m و سوالات کنکور ۱۰سال اخیر میتونه بهترین راهنمات باشه

• دانش آموزان آلاء

@mina-m دروس عمومی رو با کتاب کار و خود کتاب پیش برو .اختصاصی ها هم از ویدو ها کمک بگیر

• میخواین کنکور ریاضی بدین یا تجربی؟ امسال که فارغ التحصیلا کلا حق ندارن کنکور نظام جدید بدن.جدید فقط برا دوازدهمه.اما از سال بعد باید منابع نظام جدیدو بخونید. برا منابع هم رشته ای که میخواین کنکور بدین رو بگین اگه تجربی باشین من میتونم راهنمایی کنم

• @Dr-mahmudi
    البته منم بعد چند سال دارم میخونم برا کنکور. تقریبا شرایط مشابه داریم با هم

• بله منم تجربی میخوام شرکت کنم. چه خوب شرایطمون مثله همه میتونیم بهم کمک کنیم.

• @hamed137999 خوب اگه کتابای نظام قدیم رو بخونم تا چه سالی تو کنکور ازشون سوال میاد؟اگه مثلا دو سال آینده بگن فقط کتابای نظام جدید چی؟

• @Dr-mahmudi
    یه سوال مثلا برای عربی کدوم فیلما بهتره؟
    ۱.درس به درس و از پایه شروع کنم. با استاد حشمتی
    ۲.یا مثلا عربی کنکور در ۱۴ جلسه استاد ناصح زاده
    ۳.عربی کنکور استاد علیمرادی.
    کلا تو هر درسی انتخاب استاد و مهمتر ازاون نمیدونم باید برم از سال دهم
    به ترتیب شروع کنم یا اونایی که نوشته مثلا ریاضی کنکور.
    خواهش میکنم راهنماییم کنین. مرسی.

• همیار دانش آموزان آلاء

@mina-m
    به نظرم صفرتاصد استاد ناصح زاده رو ببینید
    فک کنم 48 جلست

• @mina-m
    کنکور از رو کتابای نظام قدیم فقط امساله

• @mina-m
    من عربی ناصح زاده رو دیدم فقط با همون فیلما بدون کتاب تست کنکور 96 هشتاد و هفت % عربی زدم

• خیرین کوچک دریا دل دانش آموزان آلاء

بچه های تجربی خودشون پشت کنکورن چرا همه هجوم میارن سمت تجربی یه انتخابی که کردید قانع باشید وضع بچه های تجربی بدتر ازاین نکنید هرکدوم از ما با شنیدن امار 600هزار نفری ازترس لرزه بجونمون میوفته.. والا تو تجربی چیزی نیست همه ام ب امید پزشکی میان.. درصد خیلس کمی پزشک میشن 😕

• کلا اگه میخواین برا چن تا کنکور برنامه ریزی کنین کنکور امسال نمیتونین یه جور کتاب با کنکور 99 بخونین چون امسال باید نظام قدیم بدین و انتخابی ندارین و سالهای بعد باید نظام جدید بدین البته تا الان اینو گفتن

• من اونطور که تحقیق کردم این منابع خوبه
    عربی فیلم 14 جلسه ناصح زاده + کامل گاج
    ریاضی فیلم امینی راد + جامع خیلی سبز
    ادبیات فیلم هامون سبطی + موضوعی گاج + کتاب همایش هامون سبطی
    دینی فیلم رنجبر زاده + جامع گاج
    زیست کتابای فاگوزیست + تست ای کیو گاج
    شیمی کتاب خط ویژه گاج + تست آی کیو گاج

• @Dr-mahmudi
    زبانم فیلم آقای فراهانی + کامل زبان انگلیسی گاج + و نترسیم از متن کیاسالار نشر شبقره

• اینایی که نوشتم مربوط به نظام قدیم و فقط امسال قابل استفاده س. البته تا الان که گفتن فقط همین امسال دو تا کنکور برگزار میشه

• @Dr-mahmudi مرسی از راهنماییتون

• @zahra-77 میخوای بگیم کسی از این ببعد نیاد تجربی که سرکار خانم راحتتر قبول بشن. عزیز من کنکور رقابته، هرکس هم هر چی دوست داره انتخاب میکنه هر چند بارم بخواد کنکور میده و کاملا هم به خودش مربوط میشه. مشکلی داره به سازمان سنجش اعلام کن حتما یه فکری برات میکنه.

• فارغ التحصیلان آلاء

@mina-m عربی اقای ناصح زاده

• ناظم دانش آموزان آلاء

@zahra-77
    شمارو تگ کردم ولی خطابم عموم بچه هاست. با خیلیا.اما حرفای شما باعث شد اینارو بگم. بکار بردن فعل مفرد هم منظورم شما نیستین.
    بهتره یکم منطقی باشین.
    وقتی یه نفر میبینه هرروز داره بیشتر فرو میره توی باتلاقی که جلوشه، آیا خوبه که بهش بگیم مسیریه که انتخاب کردی برو دیگه. تهش غرق میشی فوقش! بیرون نیای یه وقت جای مارو میگیری؟ :|چرا کمکش نکنیم بیرون بیاد و درکنار هم به مسیر بهتری قدم بذاریم؟ آیا شما میدونین که به اون فرد چی گذشته و داره میگذره؟ نکنه شما رقابتی میخای که حداکثر تعدادش سه نفر باشه! تا درهرصورت یه مدال بگیری؟ 😐

خیلیا میگن اینا که رفتن مهندسی یا هررشته ای خوندن چرا میان و تجربی امتحان میدن؟ میگن قانع باش. و خیلی چیزای دیگه
    ولی آیا شمایی که اینجوری گارد میگیرین و میگین وای وای باید با 80 هزار فارغ تحصیل رقابت کنیم که مثلا توی ریاضی و فیزیک خیلی قوی هستن و فلان و فلان ..و اینا.. آیا خودتم جای من بودی بازم این حرفارو میزدی؟شما فقط داری بهانه میاری برای کم کاریهای خودت و موفق نشدنت رو توجیه کنی
    من به این افراد یه راهنمایی میکنم. میگم شماهم بیا برو یه رشته مهندسی بخون. تا خووووب ریاضی و فیزیکت قوی بشه. و حداقل 4 5 سال از عمرت بگذره و پخته تر بشی 😕 بعد بیا از اول بخون برای تجربی.خیلی بهتر مفاهیمو درک میکنی اون موقع 😐 😕 🙂 . تا یه وقت حقتون ضایع نشه 🙂
    البته این حرفو هیچوقت یه رتبه برتر نمیگه. چون اون تلاش خودشو میکنه. و به موفقیتش ایمان داره. و میدونه کارش تلاش کردنه نه بهانه تراشی.

احتمالا بعضیا ناراحت بشن از حرفم. ولی خب اینم یه درد دله.
    اینهمه سیبل بودیم. یبارم تیرانداز!! 😐 🙂
    پیشاپیش عذر میخوام ازونایی که از حرفم ناراحت میشن ..

• خیرین کوچک دریا دل دانش آموزان آلاء

@mina-m در راهنمایی فوری گفته است:

@zahra-77 میخوای بگیم کسی از این ببعد نیاد تجربی که سرکار خانم راحتتر قبول بشن. عزیز من کنکور رقابته، هرکس هم هر چی دوست داره انتخاب میکنه هر چند بارم بخواد کنکور میده و کاملا هم به خودش مربوط میشه. مشکلی داره به سازمان سنجش اعلام کن حتما یه فکری برات میکنه.

😏😏😏😏 شما سعی کن با دیپلم فنی کنکور تجربیتو بدی 😏

• کاش سعی کنیم و تلاش کنیم تا به هدفهامون برسیم ...قضاوت کار خداست بسپریمش به خودش.
    ما نمیدونیم روزگار چقدر چرخیده و چرخیده تا این دوستمون تصمیم گرفته کنکور بده...شاید حرف ما یه عمر زندگیشو تحت تاثیر قرار بده. شاید تونست دکتر بشه پرستار بشه و یه کارمند متعهد باشه یه روزی واسطه خدا بشه برا نجات جون بچه ی شما یا پدر مادر یکی از ماها یا اصلا یه انسان یه بنده ی خدا... شاید از من و شمای تجربی خونده ماهرتر شد تو رشته هایی که مربوط به خودمون میدونیم....مهربون باشیم اون خداست که میدونه تو دل ماها چی میگذره

• doros nezam jadid shorokon behtare nesbat b nezam ghadimam ason tare

• @zahra-77 عزیزم راستش من ارشد فنی دارم و سالها هم شاغل بودم و تونستم از یه کارمند معمولی به پستای مدیریتی برسم اونم تو رشته ای که ازش بدم میومد.من رتبه سه کنکور فنی دانشگاه روزانه بودم. تو میدونی من چقدر شبانه روز اشک ریختم به خاطر یه انتخاب اشتباه ، به خاطر راهنمایی های غلط اون زمان که از بس داوطلب زیاد بود بچه های بیچاره رو با هر دوز و کلکی سوق میدادن به سمت رشته های فنی، تو میدونی به من تو این سالها چی گذشته و هرگز نتونستم خودمو ببخشم. میدونی چقدر سخته یه بخشی از سالهای زندگیتو بیخیال بشی و برگردی از صفر شروع کنی. امیدوارم هیچ وقت این اتفاق برات نیفته و جای من نباشی چون همین الانم که دارم جوابتو میدم اشکام میاد. در ضمن تو اگه خوب بخونی من نمیتونم جای تو رو بگیرم. خیالت راحت. و رشته ای که انتخاب کردی رو احساس مالکیت بهش نداشته باش.

• @Dr-mahmudi مرسی بابت همه ی پستای خوبتون

• خواهش میکنم. انشالله موفق باشید .کنکور خیانت نمیکنه مطمینم با این همه تجربه و انگیزه موفقتر هم خواهید بود

• دانش آموزان آلاء

@mina-m سلام دوست عزیز.ادمایی میشناسم که شغل پر درامد دارن ولی رضایت شغلی ندارن مثلا دو تا از اساتید خودم یکیشون دکترای هندسه داره میکه شبا ناراحتم خواب ندارم چون رباتیک علاقه داشتم.هر تصمیمی داری حتما برو پیش مشاور.بدون مشاور کنکور هیچ کاری نکن که وقت و انرژیت به هدر میره و سر گردون میشی مشاور توی شهر خودت یا شهر های مجاورت یا مرکز استانت .تحقیق کن پیدا می کنی یه خوبشو برو صحبت کن راهنماییت کنه.یا حق

کاربران فعال این بخش

14
آنلاین

18.9k
کاربران

8.6k
موضوع ها

589.9k
دیدگاه‌ها