کتاب گام های موفقیت برای موفقیت شما دوست عزیز

• سلام به همه دوستان عزیز !
    بالاخره درست شد 🙂
    البته سعی خواهم کرد مطالب های بیشتری هم اگه نیاز داشتین براتون بگم
    راه های ارتباطیمو داخل کتاب گفتم .
    اگه سوالی ، مشکلی یا هرچیزی بود ، چه اینجا ، چه از طریق پیام خصوصی ، چه از طریق ایمیل میتونین باهام در میون بزارین .
    یه کلیپ انگیزشی هم قرار دادم براتون ....
    امیدوارم موفق باشین...
    the success
    طریقه دانلود :
    روی لینک که کلیک کردین یه صفحه باز میشه که بعد روی گزینه freedownload کلیک کنید ، سپس روی گزینه download file کلیک کنین و دراخر روی لینکی که بهتون داده میشه کلیک کنین یا روی download کلیک کنین ....

• تو اپلود سنتر انجمن اپلود کن

http://sanatisharif.ir/sanatisharif-forum-ala/uploader.php

• @sina3656355;6508 said:

تو اپلود سنتر انجمن اپلود کن

بله میدونم ولی این دسته خودمه که کجا آپلود کنم ! زیاد ناراحتین کلن پست رو حذف میکنم !

• @sina3656355;6508 said:

تو اپلود سنتر انجمن اپلود کن

شما رو کردن ناظم هی میخوای همه جا دخالت کنی به شما چه کجا آپلود کره
    . زحمت کشیده کتاب به این قشنگی گذاشته شما فکر اینین کجا آپلود کرده. ه واقعا. که

• یه بوهایی میاد ... انگار داره بین بچه ها تفرقه میوفته
    درست نیس اینجوری باهم صحبت کنید اونم جایی که نیتش خیره ... ما باید بهم کمک کنیم نه اینکه از هم دلخور بشیم

و در مورد کتاب: فیلمشو قبلا دیده بودم... اماکتاب خوب بود البته بعضی توضیحات اضافی بود و خسته کننده ، ولی بازم دستتون درد نکنه
    مفید بود:53:

راستی: آدرس جیمیلتونم یکم مشکوک میزد:21::4:

• @lovesick;6532 said:

بله میدونم ولی این دسته خودمه که کجا آپلود کنم ! زیاد ناراحتین کلن پست رو حذف میکنم !

@**مهدی**;6533 said:

شما رو کردن ناظم هی میخوای همه جا دخالت کنی به شما چه کجا آپلود کره
    . زحمت کشیده کتاب به این قشنگی گذاشته شما فکر اینین کجا آپلود کرده. ه واقعا. که

دلیل اینکه گفتم تو اپلود سنتر انجمن اپلود کنی این که لینکـش مستقیم میشه و بعد یه مدت هم از بین نمیره.

لحن صحبتتون رو درست کنید.

• @sina3656355;6553 said:

دلیل اینکه گفتم تو اپلود سنتر انجمن اپلود کنی این که لینکـش مستقیم میشه و بعد یه مدت هم از بین نمیره.

لحن صحبتتون رو درست کنید.

خب شما هم لحنتون درست کنید آقای محترم من که با شما دشمنی ندارم اصلا مگه من شما یا هر کس دیگه ای رو میشناسم که بخوام تفاوت قائل شم چرا باید با شما بحثم بشه چون شما حرفات همش جنبه دستوری داره نه دوستانه .

• @**مهدی**;6555 said:

خب شما هم لحنتون درست کنید آقای محترم من که با شما دشمنی ندارم اصلا مگه من شما یا هر کس دیگه ای رو میشناسم که بخوام تفاوت قائل شم چرا باید با شما بحثم بشه چون شما حرفات همش جنبه دستوری داره نه دوستانه .

هم شما و هم من میدونیم بابت چی از من دلخوری. من مسئول حرف هایی که میزنم هستم اما مسئول برداشتی که شما میکنی نیستم،این بحث هم تمومه وگرنه مجبور میشم پست ها رو پاک کنم.

• @sina3656355;6556 said:

هم شما و هم من میدونیم بابت چی از من دلخوری. من مسئول حرف هایی که میزنم هستم اما مسئول برداشتی که شما میکنی نیستم،این بحث هم تمومه وگرنه مجبور میشم پست ها رو پاک کنم.

اگه فک میکنی به خاطر اون تاپیکم بود که همینجوری بدون توضیح بستیش نه نه
    ببین تو پست قبلمم نوشتم شما دوستانه مشکل ما یا پیشنهاد خودتان رو بگید مشکلی پیش نمیاد و ما هم دلیلی برای دلخوری نخواهیم داشت. بدرود.[emoji112]

• دلبندانم با هم دعوا نکنید
    عاقبت هممون مرگه
    چی گفتم:21:

• عجب آقا سینا ما هر چی میگیم شما پاک میکنید خب کلا اکانتم پاک بره .

• دوست به ظاهر محترم،شما دیگه صبر من رو تموم کردی،گفتم دیگه ادامه نده تا تاپیک از موضوعـش منحرف نشه.فقط پست های شما رو پاک نکردم، پست خودم رو هم پاک کردم ،میفهمی؟
    اون از اون کارت که پیغام خصوصی میدم نقل قول میکنی میزاری تو انجمن،خب که چی؟ الانم هی من میگم اقا بسه،هی پست میزاری،گفتم پست ها رو پاک میکنم،تا بحث ادامه پیدا نکنه.

• دانش آموزان آلاء

این همه دعوا نکنید
    گذشته ها گذشته به فکر آینده باش دلشاد و سر زنده باش

• سلام به همه ناظم عزیز کاری به سمتی که داری ندارم. شاخصه ی هر فردی مودب بودنه ، جای اینکه الگو باشی کاری نکن که بقیه ازت خوششون نیاد ، فایل خراب شد خودم درست میکنم ، خوشبختانه اینقد این کتاب واستون مهم نبوده که حتی فکر دوباره اپلود کردن اینجور کارا به سرم بزنه داداش مهدی شما بیخیال شو نذار الکی کدورت پیش بیاد دیگه اینجا اومدنی نیستم ولی اکانتمو نگه میدارم شاید یه روزی برگشتم ، از همه دوستان میخوام که منو حلال کنن ، اقا سینا بدی دیدی خودت ببخش ، امیدوارم کنکور امسال رو بترکونین خداحافظ

• حماسه .
    .
    .
    ..
    .
    .

• @lovesick;6584 said:

سلام به همه ناظم عزیز کاری به سمتی که داری ندارم. شاخصه ی هر فردی مودب بودنه ، جای اینکه الگو باشی کاری نکن که بقیه ازت خوششون نیاد ، فایل خراب شد خودم درست میکنم ، خوشبختانه اینقد این کتاب واستون مهم نبوده که حتی فکر دوباره اپلود کردن اینجور کارا به سرم بزنه داداش مهدی شما بیخیال شو نذار الکی کدورت پیش بیاد دیگه اینجا اومدنی نیستم ولی اکانتمو نگه میدارم شاید یه روزی برگشتم ، از همه دوستان میخوام که منو حلال کنن ، اقا سینا بدی دیدی خودت ببخش ، امیدوارم کنکور امسال رو بترکونین خداحافظ

ای وای شما دیگه چرا:2:
    مجبورتون نمیکنم به موندن هر طور میل خودتونه ولی با حضورتون تو انجمن کمک زیادی به من و بچه های دیگه کردین
    خوشحال میشم اگه بمونید
    امیدوارم در هر زمینه ای موفق باشید

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.