برنامه ریزی

• مﻦ ﺗﻮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ففﺮﺩﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺸﮑﻞ ﺩففﺭﻡ ﻭ
    ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﯿﺮﯾﺰﻡ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ففﻭﻧﻮ ﺩﺭﺳﺖ
    ففﺟﺮفف ففﻨﻢ ﻭ ﺑﻌﺪ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﺳﺮﺩ ﻣﯿﺸﻢ.
    ﭼﯿﮑﺎﺭ ففﻨﻢ؟ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﺩﯾﮑﻪ ففﺻﻼ ﺩﻟﻢ ﻧﻤﯽ
    ﺧﻮففﺩ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻢ
    ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧين یه برنامه واسم بریزید؟
    ﻭففﺳﻪ ففﺯﻣﻮﻧﻢ ﺳﻨﺠﺶ ﺷﺮففﺖ ففﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻓﺎﺭفف
    ففﻟﺘﺤﺼﯿﻠﻢ ﻭ ﭘﯿﺶ ﺭﻭ ﺗﻤﻮﻡ ففﺮﺩﻡ.
    لطفا کمک کنید

• منم همین طوری ام
    برنامه ریزی سخته واقعا !
    ولی آخرش به این نتیجه رسیدم که هر صبح که پا میشم برنامه همون روز رو بریزم
    حداقل اعصاب از روز های فبل راخت تره 🙂

• من فارغ التحصیل نیستم و هر دو هفته یکبار یه برنامه میریزم واسه اون 14روز.برنامم هم مطابق برنامه آزمون های قلمچیه
    اینجوری خیـــــــــلی بهتره
    ولی اگه هر روز ک بیدار میشی برنامه نداشته باشی نمیدونی چی بخونی و سردرگم میشی و شاید خیلی کمتر از اون چیزی ک میتونی بخونی....
    یه بار این روش رو امتحان کنید قول میدم مشتری شین :13:

• @vahid5694 said:

مﻦ ﺗﻮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ففﺮﺩﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺸﮑﻞ ﺩففﺭﻡ ﻭ
    ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﯿﺮﯾﺰﻡ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ففﻭﻧﻮ ﺩﺭﺳﺖ
    ففﺟﺮفف ففﻨﻢ ﻭ ﺑﻌﺪ ﯾﻪ ﻣﺪﺕ ﺳﺮﺩ ﻣﯿﺸﻢ.
    ﭼﯿﮑﺎﺭ ففﻨﻢ؟ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﺩﯾﮑﻪ ففﺻﻼ ﺩﻟﻢ ﻧﻤﯽ
    ﺧﻮففﺩ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻢ
    ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧين یه برنامه واسم بریزید؟
    ﻭففﺳﻪ ففﺯﻣﻮﻧﻢ ﺳﻨﺠﺶ ﺷﺮففﺖ ففﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻓﺎﺭفف
    ففﻟﺘﺤﺼﯿﻠﻢ ﻭ ﭘﯿﺶ ﺭﻭ ﺗﻤﻮﻡ ففﺮﺩﻡ.
    لطفا کمک کنید

با سلام و احترام
    لطفا شماره ی تماس خود را از طریق صفحه ی تماس با مای سایت دبیرستان برای ما ارسال نمایید، موضوع نامه را پشتیبانی + نام کاربری خود در تالار قرار دهید.
    از طرف دبیرستان برای راهنمایی و رفع مشکل شما با شما تماس گرفته خواهد شد.

موفق و موید باشید
    دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

• ممنون

• سلام
    اول باید نقاط ضعف و قوت خوت خودت رو شناسایی کنی بعد با توجه به وقت های خالی خودت برنامه ریزی کنی .
    جلسه کنکور حدود 4 ساعته پس باید خودت رو عادت بدی که 4 ساعت یه جا بشینی و تست حل کنی .
    پیشنهاد میکنم هر روز ساعت 8 صبحانه خورده اماده شروع مطالعه باشی با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستی نباید به برنامه های ازمون های ازمایشی اکتفا کنی و باید بیشتر از اونا مطالعه کنی . با توجه به اهمیت مطالب تو کنکور بهت پیشنهاد میکنم واسه کارهای اضافه بر ازمون که روزی 1.5 ساعت تست دیفرانسیل حل کنی ((مشتق-انتگرال-حد)) منبع مناسبش هم از نظر من اندیشه فایق ماشاالله رضوی . و همچنین فیزیک و شیمی پیش 2 رو دریابی .
    در وهله اول فک کنم با توجه به اینکه فارغ التحصیل هستی باید بتونی حداقل روزی 8-9 ساعت درس بخونی .
    اگه نمی تونی مدت زیادی رو درس بخونی بازه های درس خوندنت رو کوتاه بگیر وسعی کن کم کم اون رو زیاد کنی.
    اگه روزی 8 ساعت درس بخونی و برای شروع بازه های 1 ساعته در نظر بگیری برنامت این طوری میشه :
    9-8
    10.30-9.30
    12-11
    14.30-13.30
    16-15
    17.30-16.30
    19-18
    20.30-19.30
    که مموعا در هفته 56 ساعت وقت داری به نظر من 40 ساعتش رو بذار واسه مباحث ازمون پیش روت و 16 ساعت هم به مباحث پیش 2 برس.
    40 ساعت هم این طوری تقسیم کن.
    ریاضیات 10 ساعت
    فیزیک 8 ساعت
    شیمی 7 ساعت
    ادبیات 7 ساعت
    عربی 3 ساعت
    زبان 3ساعت
    دینی2 ساعت
    واسه اون 16 ساعت هم
    دیفرانسیل 5 ساعت
    فیزیک 5 ساعت
    شیمی 5 ساعت
    1 ساعت هم ارایه های ادبی
    به هر حال با اینا پیش برو اگه تو تقسیم ساعات هم مشکل داشتی بگو تا اونا رو تو هفته واست پخش کنم.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.