کمک درباره IQ زیست

• سلام به همه دوستان.سال نو هم پیشاپیش مبارک.
    دوستان نظرتون راجع به IQ زیست چیه؟؟کسانی که کار میکنن راضی هستن؟؟
    من ای کیو میخونم و تستاشو میزنم اما خیلی ها میگن کتاب خوبی نیست.بجاش چی پیشنهاد میکنین؟

• IQ @professor_m زیست کتاب عالیی هست

• کتاب خیلی خوبیع ولی من شنیدم‌میگن اشتباه زیاد دارع توش

• @negwin نه زیستش اشتباه نداره

• @zahra-2 در کمک درباره IQ زیست گفته است:

@negwin نه زیستش اشتباه نداره

اتفاقن من همون زیستشو شنیدماااا

• @negwin در کمک درباره IQ زیست گفته است:

@zahra-2 در کمک درباره IQ زیست گفته است:

@negwin نه زیستش اشتباه نداره

اتفاقن من همون زیستشو شنیدماااا

نه منم همونو دارم تاحالا به اشتباهی برنخوردم.یکی از دوستام که پزشکی قبول شده اونم این کتابو داشت واون بهم گفت این کتابو بگیر اتفاقا منم شنیده بودم بهش گفتم گفت الکی میگن

• ولی بازم هر چی دوست دارید بقیه هم که نظر بدن مشکلتون حل میشه . @همیار @دانش-آموزان-آلاء

• @professor_m صددرصد همه ی کتابا اشتباه دارن و هیچ کتابی بدون نقص نیست
    ولی بنظر من کتاب خوبیه و دیدتونو نسبت به جملات کتاب عوض میکنه
    کلا دنبال حرف بقیه زیاد نباشید ببینید خودتون با کدوم کتاب ارتباط بهتری برقرار میکنین اگه ای کیو رو دوست نداشتین الگو هم خوبه ولی این موقع از سالم وقت خوبی واسه تغییر منابع نیست

• با احترام نسبت به نظر همه دوستان،
    از لحاظ تعدا غلط، کتابهایی که خوندم:
    آی کیو (با اختلاف، بیشترین تعداد غلط و مشکلات، غلطهای نگارشی، غلطهای علمی، سلیقه های دخیل شده در کتاب، اشتباه های ساده از ساده ترین شکل ها و کتب درسی، و....)
    خیلی سبز: نسبتا بهتره، ولی خب تست به درد بخورش کمه، و جاهایی گیر داده که نباید.
    الگو: به نظرم فعلا بهترین کتابه. تستهاش مناسبه، غلطش خیلی کمه، و حجم سلیقه شخصی هم به شدت کمه تو کتاب.
    گاج میکرو (تک جلدی) تعداد غلط به شدت کمه، ولی خب کتاب به درد خوندن نمیخوره، تست های تالیفیش به شدت آبکی و ساده ست.

• @victorkeke نظرتون محترمه در مورد الگو ولی سوالاش مثل شبیه سازی کنکور نیست در زمان کم تعداد سوال بیشتری رو میشه زد .درسته نکته هاش خوبه

• @zahra-2
    شبیه ساز گنکور فقط خود کنکورها،
    ولی من برای خیلی از فصل ها آی کیو رو زدم،
    برای تقریبا همه فصول خیلی سبز رو زدم
    و برای نصف پیش یک و نصف زیست سوم الگو رو زدم، فعلا الگو بینشون بهترین بود/
    چیزی که در مور آی کیو شدیدا رو اعصاب بود، این بود که تعداد اشتباهات خیلی زیاد بود. خیلی جاها میومد متفاوت باشه، ولی گند میزد تو سوال و تو مطلب کتاب. سوالای کنکور رو بررسی کردم، حتی سوالای کنکور اندازه آی کیو مزخرف نیستن.
    در هر صورت، تجربه ست.

• چیزی که در زیست بهترین نتیجه رو میده، اینه که کتاب رو بارها و بارها خوند، و تست های مختلف رو حل و بررسی کرد، و نکات رو به کتاب اضافه کرد. و بعد سوالای سراسری رو با دقت دو چندان کلمه به کلمه بررسی کرد. با تکرار چند باره حل سوالات کنکور، و بررسی دقیق چند باره این سوالات، میشه به تسلط رسید

• ای کیو کتاب عالی هست فقط وقت میخواد ادم بشینه یدونه یدونه تستاش رو بررسی کنه و نکاتش رو حفظ کنه. یه جاهایی یادم نیست غلط علمی هم داشت تو فصل عصبی و دفع مواد زاید اشتباه داشت ولی در کل کتاب خیلی خوبیه به شرط اینکه تک تک ادم تستاش رو حل کنه. الگو تعریف احتیاجی نداره ولی مشکلی که برای من درست کرده بود این بود:
    خیلی روی قیدا متمرکز میشه و از یه جایی به بعد که این متمرکز شدن بیش از حد میشه باعث میشه اون قید غلط تو ذهن بمونه نه قید اصلی! برای همین بود من تو بعضی جاها قید های غلط رو استفاده میکردم. زیست رو به نظر من نباید روی یه کتاب زوم کرد-باید کتابای مختلف رو زد-چون سلیقه ها متفاوته. ای کیو و الگو و هر کتاب دیگه با این که خوبن ولی به تنهایی کافی نیستن و بهتره چند تا کتاب رو بررسی کرد و با سلیقه ها هم اشنا شد.نه توی زیست بلکه هردرسی اختصاصی دیگه

• @professor_m در کمک درباره IQ زیست گفته است:

سلام به همه دوستان.سال نو هم پیشاپیش مبارک.
    دوستان نظرتون راجع به IQ زیست چیه؟؟کسانی که کار میکنن راضی هستن؟؟
    من ای کیو میخونم و تستاشو میزنم اما خیلی ها میگن کتاب خوبی نیست.بجاش چی پیشنهاد میکنین؟

سلام دوستان ب شما

من هم ای کیو خوندم هم نشر هم خیلی سبز هم فاگو

پیشنهادم همون ای کیوهه ..منبع عوض نکنید ب هیچ وجه
    ای کیو جز بهتریناس اشتباهاتشم بدنیست پیدا کنید

• @professor_m عزیزم من به عنوان کسی که یه بار کنکور دادم بهت میگم که هیچی تست کنکور قبل نیست
    چون قرار نیست مولف ای کیو سوال طرح کنه
    تو کنکور نوع سوال مثل کنکور قبل

• همیار

درود
    کتاب سطح بالاییه
    برای کسی که بخواد ذهنش تو زیست باز بشه کتاب فوق العاده ای هس

پربازدیدهای هفته

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.