حال بد

• بچه ها من دارم میمیرم.
    حالم افتضاااحه
    یه امتحان فیزیک دادیم من با دوستام جوابامون یکی بوده . به همشون نمره داده ب من فقط نداده .
    ب معلمم نگفتم ترسیدیم باهام لج بیوفته . البته بماند ک این هم گونه ای از لج بازیه

• @فادیا در حال بد گفته است:

بچه ها من دارم میمیرم.
    حالم افتضاااحه
    یه امتحان فیزیک دادیم من با دوستام جوابامون یکی بوده . به همشون نمره داده ب من فقط نداده .
    ب معلمم نگفتم ترسیدیم باهام لج بیوفته . البته بماند ک این هم گونه ای از لج بازیه

مهم نمرات دیپلم و امتحان نهایییه. خودتون رو به کنکور برسونید. چه فایده داره وقتی کنکور قبول نشید و فیزیک نمره بیارید.

بچه ها من دارم میمیرم.
    حالم افتضاااحه

سلام حالت خوبه؟؟؟ ؟؟؟
    یه سوال دارم ازت. آیا تو چیزی بیشتر از حقتو میخوایی؟؟ ؟
    وقتی معلمت اینقد بهت احترام نذاشته که حقتو بهت بده چرا واست مهمه که در نظرش آدمِ مطلوبی باشی؟؟؟؟
    چرا ما باید از حقوقمون بگذریم به خاطرِ اینکه ممکنه فلانی باهامون لج کنه.....
    شاید چند سالِ دیگه که از زندگیت گذشت تو حتی این معلم رو به یاد نیاری.... چه برسه که به این فکر کنی که واست مهم بوده درموردت خوب فک کنه یابد....ولی اگه اینجا بذاری حقت خورده بشه قطعا تا آخرِ عمرت یادت میمونه که اونجا یکی حقمو خوردو بهم بی احترامی کرد اما من بهش احترام گذاشتم!!!! در واقع اسمِ اینرو تا یه جایی میشه احترام گذاشت اما از اون به بعد میشه توهین به شعورِ خودمون...... الآن به نظرت اون معلم ارزشش رو داره که تو حتی یک لحظه ناراحت باشی؟؟؟ مگه چن بار تو میتونی روزِ‌23 دیماهِ سالِ نودوشیش زندگیت رو تجربه کنی؟؟؟ میدونی اگه به اینا فکر کنی ارزشِ تمامِ لحظاتت رو متوجه میشی......

بچه ها من دارم میمیرم.
    حالم افتضاااحه

بیست سالِ دیگه که بچه دار شدی، پسرت بزرگ شده بودو مدرسه میرفتو تو خواستی بهش یاد بدی که شجاع باشه کتک نخوره حرفشو بزنه آیا یادِ امروز نمیوفتی که خودت سکوت کردیو گذاشتی یکی بیاد نتیجه ی زحمتاتو وادیده بگیره پس باید به اونم اجازه ی سکوت بدیو اگه کتک خورد سرزنشش نکنی چون تو خودتم سکوت کردیو گذاشتی یکی بهت سیلی بزنه....

بچه ها من دارم میمیرم.
    حالم افتضاااحه

جوری برخورد کن که بعدا که خواستی به دخترت نشون بدی پرقدرتو قوی باشه منطقت باهات مخالفت نکنه و تو دلت به خودت پوزخند نزنی...... معلم که خوبه از اون مهمترشم حق نداره یه لحظه آرامشتو بگیره.... آرامش مقدس ترین حسِ دنیاست و همه میخوان اونو از ما بگیرنو مالِ خودشون کنن تا کمبودهایِ درونشون ارضا بشه....

• اخراج شده

برو بزن فکش رو بیار پایین
    نترس ته تهش میزنی میکشی دیگه 😂😂
    به نظرم
    برو با خودش با احترام و حوصله حرف بزن

• برو ب دبیربگو...قبول نکرد مدیر..مشاور ...پیش اینابرو

• همیار

@فادیا در حال بد گفته است:

بچه ها من دارم میمیرم.
    حالم افتضاااحه

برای منم پیش اومد:) اما برا درس ریاضی
    برگه امتحانی خودمو دوستمو بردم گفت که اشتباه کردم و حواسم نبوده:))) از دید منفی نگا کن خب..حتما که بخاطر لج بازی نیست

کاربران فعال این بخش

18
آنلاین

18.9k
کاربران

8.6k
موضوع ها

590.6k
دیدگاه‌ها