فصل راحت فیزیک پایه

• سلام بچه ها من تازه دارم شروع میکنم برا فیزیک خوندن نه اینکه قبلا نخونده باشم ها یکم فصل حرکت شناسی رو خوندم اما سختم بود تموم نکردم فصل نورو هندسی هم یکم خوندم با اندازه گیی بردار اما نتونستم اینارو خوب بخونم خیلی برام سخت بودن البته میدونم ک روش مطالعم هم خوب نبود ولی مثلا فصل اندازه گیری و بردار ک اخراش از نسبت های مثلثاتی ترکیب میشد چون ریاضی هنوز اونجا نرسیدم نخوندمش الان میخوام شروع کنم دوبارع از اول به جز فیزیک پیش اگه از فیزیک پایه بخوام شروع کنم چ فصلی رو پیشنهاد میکنین ک اسونتر باشه یا کلا اونقدر مفاهیم ریاضی مث مثلثات و اینا نخواد لدفا کمکم کنین امشب باید فیلم هاشو دان کنم برا فردا ... بهم پیشنهادو نظر بدین لدفا ... 😢😢😢

• همیار

@fatma-vorodi97 در فصل راحت فیزیک پایه گفته است:

سلام بچه ها من تازه دارم شروع میکنم برا فیزیک خوندن نه اینکه قبلا نخونده باشم ها یکم فصل حرکت شناسی رو خوندم اما سختم بود تموم نکردم فصل نورو هندسی هم یکم خوندم با اندازه گیی بردار اما نتونستم اینارو خوب بخونم خیلی برام سخت بودن البته میدونم ک روش مطالعم هم خوب نبود ولی مثلا فصل اندازه گیری و بردار ک اخراش از نسبت های مثلثاتی ترکیب میشد چون ریاضی هنوز اونجا نرسیدم نخوندمش الان میخوام شروع کنم دوبارع از اول به جز فیزیک پیش اگه از فیزیک پایه بخوام شروع کنم چ فصلی رو پیشنهاد میکنین ک اسونتر باشه یا کلا اونقدر مفاهیم ریاضی مث مثلثات و اینا نخواد لدفا کمکم کنین امشب باید فیلم هاشو دان کنم برا فردا ... بهم پیشنهادو نظر بدین لدفا ... 😢😢😢

برو نوسان وموج و صوت دکتر طلوعی روببین !وااااای غوغا کرده آقای طلوعی ! 5 تاااا سوال توی تجربی میاد ازش ! کم نیست !ببین کلی یاد میگیری
    هیچ فصلی هم نصفه ول نکن

• ممنونم . نوسان و صوت برای پایس دیگه عاره؟

• @dr-sobhan
    فصلای آخر فیزیک پیش خیلی ساده ان اگه بخوای از درسای پایه هم بخونی فیزیک دوم فشار و گرماش خوبه.از فیزیک سال سوم تا جایی که من یادمه مثلثات نداشت و فقط اگه مسئله خوب کار می کردی می تونستی به خوبی سوالاشو جواب بدی.

• @fatma-vorodi97 فیزیک 2 پیش دانشگاهیه فک کنم.

• همیار

@یه-آلایی در فصل راحت فیزیک پایه گفته است:

@dr-sobhan
    فصلای آخر فیزیک پیش خیلی ساده ان اگه بخوای از درسای پایه هم بخونی فیزیک دوم فشار و گرماش خوبه.از فیزیک سال سوم تا جایی که من یادمه مثلثات نداشت و فقط اگه مسئله خوب کار می کردی می تونستی به خوبی سوالاشو جواب بدی.

دوست عزیز داری اشتباه میزنی 😂😂من سوال نپرسیده بودم
    بعد اون مثلثاتی ک اون دوستمون گفت من فکر میکنم یا منظورش تشابه مثلثات در سایه و نیم سایه بوده یا اینکه توی بردار سینوس و کسینوس داشتیم برای بدست آوردن زوایا ک اونو میگه
    در مورد فصل فشار ک نام بردی درسته فصل آسونیه ولی همیشه محاسبات سنگینی داشته تو کنکور

• بچه ها ممنون از کمکتون تا حدی فهمیدم باید چیکار کنم از همون پیش 2 شروع میکنم 😇

• دستتون درد نکن