قرص ریتالین

• بچه ها کسی در مورد ریتالین خبر داره واسه افزایش تمرکز در مطاله یا واستفاده کرده کسی ایا؟؟

• @mahdibigbang
    با سلام،
    این قرص رو میتونید با سرچ هایی در مورد خواص یا مکانیسم عملش اطلاعات کسب کنید، ولی من تاثیرش رو بر اساس تجربه توضیح میدم.
    برای استفاده های کوتاه مدت، یعنی یک الی دو هفته، مثلا در طول امتحانات دانشجویی، این قرص تا حدودی میتونه کمک باشه. ولی در غالب اوقات تاثیر بر عکس میذاره، چون با افزایش پرش ذهن، بر عکس، باعث کاهش تمرکز میشه. ولی منکر نمیشم که باعث افزایش کارایی ذهن در کوتاه مدت (در مدت 4 الی 8 ساعت، بسته به فیزیک شخص) میشه. هرچند واقعا جای سواله که آیا این بازده و یادگیری حاصل از اون، ماندگار هست؟ جواب تجربی من یک "نه" مطلق هست.
    برای مطالعات بلند مدت، مثل مطالعه برای کنکور، این قرص تحت هیچ عنوانی قابل مصرف نیست. چرا که در مدت کوتاهی (یک الی دو هفته) مقاومت بدن به قرص زیاد میشه و باعث میشه دز مصرفی بالا بره. این قرص به صورت غیر رسمی "دیده" شده که میتونه باعث پراش های ذهنی، روانی، مشکلات اضطرابی، در مواقعی حتی باعث "پاک شدن حافظه"بشه. دقت کنید، این مواردی که نوشتم، تماما تجربی هست و در دوستی مشاهده کردم که به دلیل پاک شدن حافظه چند سال اخیرش در حد چندین ماه در بیمارستان روانی تحت درمان بود و به طور کلی از ادامه تحصیل جا موند (چون هیچی از تحصیل یادش نبود) و میتونید حدس بزنید که زندگیش خیلی مختل شد.
    در آخر، حرف من خدمت شما اینه که اگر در مدت کوتاهی، کار زیادی داشتید و مجبور بودید روزانه حداقل 10 الی 15 ساعت کار کنید، در مدت کوتاه فقط، میتونید از دزهای پایین دارو استفاده کنید.
    باز هم خواهش میکنم دقت کنید، بنده هیچگونه صلاحیتی برای نسخه نویسی ندارم! صرفا تجارب خودم رو بیان کردم.

• دانش آموزان آلاء

بنظرم این قرص ها شاید تا یه مدت اثر کنن ولی بعدها ضربه های شدیدی بهت میزنن بنظرم وارد این چیزهاا نشو و خودت خودت رو به خوبی کنترل کن

• دانش آموزان آلاء

سلام گلم
    دایی من داروسازن
    من خودم خاستم مصرف کنم شدیدا بام مخالفت کردن
    چون که ی مدت اثر خوب داره بعد اثرات معکوس
    حتی تو بیمارستان مریضی بود که بخاطر همین قرص عملکرد بدنش هم مختل شده بود و پرخاشش زیاد
    ب جاش کندر یا مویز بخور
    کندر تلخه ولی عالیه
    خودم اثرشو دیدم

• خطرناکه استفاده نکنید

• اخراج شده

داداش ریتالین رو بیخی
    عشق است ترا(ترامادول )
    ریتالین خوبه ولی یک شب دو شب سه شب نه اینکه زرت و زرت ریتالین بندازی بالا معتااااااااد 😂
    هدف وسیله رو توجیه میکنه عایا؟؟؟

• ادمین

سلام
    قرص ریتالین برای کودکان بیش فعال استفاده میشه که توجهشون را بیشتر کنه وتمرکز بیشتر شه. ولی اینکه الان شما بخوای برای کنکور استفاده کنی درسته تاثیر داره توجه بیشتر میشه ولی بعد از یه مدت کوتاه روند فرسایشی میگیره بدن وکم کم کج خلقی،افسردگی،بی اشتهایی،کابوسهای شبانه وخیلی چیزای دیگه میاره که اگه نخورید خیلی بهتره چون این عوارض جیرانش خیلی زمان نیاز داره 😐.
    @دانش-آموزان-آلاء

پربازدیدهای هفته