آقا چرا مقاوت می کنی؟

• مدیر

سلام
    بچه ها ما همه ایرانی هستیم، این انجمن هم انجمن دانش آموزی ایرانیان هست
    باید جوری صحبت کنیم که همه بفهمن و احساس غریبی نکنند
    تنها زبونی که همه می فهمن زبون فارسیه، پس با زبون فارسی صحبت کنید

حالا نمی دونم چرا یه سری ها مقاومت می کنن و نمی خوان بپذیرن این رو

عزیز می خوای چینی حرف بزنی برو تو چت یه گروه بین چینی ها درست کن بعد ژاپنی حرف بزن از اینکه کسی نمی فهمه چی می گی لذت ببر

اما عمومی با زبون دیگه حرف زدی؛ برداشت می کنم که می خوای به بقیه آلایی ها توهین کنی و مجبورم یه فکر دیگه کنم

@دانش-آموزان-آلاء @ادمین @فارغ-التحصیلان-آلاء

• مدیر

@sohrab در آقا چرا مقاوت می کنی؟ گفته است:

سلام

عزیز می خوای چینی حرف بزنی برو تو چت یه گروه بین چینی ها درست کن بعد ژاپنی حرف بزن از اینکه کسی نمی فهمه چی می گی لذت ببر

اما عمومی با زبون دیگه حرف زدی؛ برداشت می کنم که می خوای به بقیه آلایی ها توهین کنی و مجبورم یه فکر دیگه کنم

البته تاپیک آموزش زبان های مختلف آزاده
    اما میاین فارسی یاد میدین یعنی فارسیشو می نویسین بعد میگین معادلش تو زبان مد نظر چیه
    این تاپیک ها مشکلی ندارن
    چه دیدین شاید به عنوان تاپیک منتخب هم اعلام شدن و بچه های بیشتری بهتون ملحق شدن

• @m-an در آقا چرا مقاوت می کنی؟ گفته است:

@sohrab در آقا چرا مقاوت می کنی؟ گفته است:

سلام

البته تاپیک آموزش زبان های مختلف آزاده
    اما میاین فارسی یاد میدین یعنی فارسیشو می نویسین بعد میگین معادلش تو زبان مد نظر چیه
    این تاپیک ها مشکلی ندارن
    چه دیدین شاید به عنوان تاپیک منتخب هم اعلام شدن و بچه های بیشتری بهتون ملحق شدن

ببخشید تاپیک زبان انگلیسی حذف شده ؟ برای من این پیغام میاد

0_1514550526094_q.png

@M.AN

• مدیر

@پریسا-علیخانی در آقا چرا مقاوت می کنی؟ گفته است:

@M.AN

سلام لازم بود یه چیزی بهش اضافه بشه نگران نباش اون تاپیک برمی گرده فقط باید یه تغییری بکنه (:

• @m-an

که اینطور ....
    خداروشکر : ) D :

• @sohrab

دوگماتیسم یعنی همین !😑
    ماه قبل یک قانون نسنجیده در تاپیک " هرچی تو دلته بریز بیرون " اضافه شد که همون موقع واکنش نشون داده شد
    چند روز پیش کاربری به نا حق 24 ساعت مسدود شد که اعتراض ما را بر انگیخت
    تا دیروز حرف زدن به زبان های دیگر مصداق بی احترامی و درگوشی حرف زدن بود چون "اون تاپیک" عمومی بود
    اظهارات معلومه مطروحه در بحث پیرامون اخراج کاربران موجوده
    ظاهرا امروز عمومیت به همه تاپیک ها سرایت کرد!!! ( پیشنهاد می کنم سوالات زیست و دیفرانسیل و منطق و... هم مطرح نشن چون عمومیت ندارن !!! )
    خوب ما اومدیم بر سبک خانوم مدیر که تاپیک مکالمه انگلیسی رو دارن دو تا تاپیک زدیم یکی برای مکالمه ترکی یکی برای مکالمه عربی ( حز بحث های آزاد )
    که طبق پیشبینی هر دو رو بستید به نا حق😅
    با اینکار تمامی بهانه های روز گذشته شما بسته شد
    چون اون تاپیک ها عمومی نبودن ، مگر کسی مکالمه انگلیسی بلد نیست میاد داخل؟ خوب کسی که مکالمه ترکی و عربی هم بلد نیست نیاد داخل
    مگر دانش آموزان انسانی و ریاضی میان تاپیک های زیست شناسی؟!!
    در ضمن ما معنی فارسی اشعار رو هم نوشتیم و وقتی کسی پرسید معنی این جمله چیه ترجمه کردیم

اما درد شما چیز دیگریست که من الان اون رو آشکار خواهم کرد
    شما مجبورید متعصبانه حمایت کنید از عاملین مسئول ، تا اقتدارشون حفظ بشه
    خوب همون ماه قبل اون قانون رو برمیداشتید راحت تر بودید!

بهانه امروز بعد از حذف اون دو تاپیک این بود که باید آموزش باشه نه مکالمه !! جل الخالق
    منم دارم میبینم تاپیک انگلیسی مکالمه نیست و اول فارسیشو نوشتید و بعد انگلیسی شو ( مغلطه و سفسطه تا چه حد آخه؟ اذیت نمیشید تورو خدا ؟ )
    شما حتی تاپیک انگلیسی رم برای ساعتی بستید که تغییراتی درش بدید و chat رو از اسم تاپیک حذف کردید اگر مشکلی نداشت چرا اینکار رو کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال اینه
    انجمن چندین ساله هست در عجبم ماه قبل یاد عامله محترمه افتاده همه فارسی حرف بزنن بی احترامی میشه ( بابا کی پرسید ترجمه ش چی میشه بقیه گفتن نمیگیم؟ اونجا محل گپ و گفته باید راحت بود ) و انواع اقسام بهانه ها برای مقاومت در این موضع جور می کنید ؛ رفتیم یه تاپیک دیگه اونجا رم بستید !! تناقض از اعمال و کلام شما بی داد می کنه

دوما چرا تاپیک انگلیسی که 11 ماه پیش تاسیس شده ، نه گفتید ترجمه کنید نه گفتید بی احترامیه و نه سایر استدلال های سوفیستی! ؟ چرا قبلا مهم نبود ماه پیش مهم شد ؟ وای وای وای که چقدر پیر شدم در بحث با شما ها🤣

من میتونم این بهانه های جدید امروز رو هم ببندم😅 ولی قطعا شما از حرفتون برنخواهید گشت چون دوگماتیسم یعنی همین... و بهانه دیگری جور خواهید کرد

شما مختارید هر جور میخواهید فکر کنید بنده مسئول افکار دیگران نیستم
    ترجیح می دهیم چه در فضای مجازی و چه حقیقی ترور شویم اما از موضع حق عقب نشینی نکنیم!

کار های دیگری از دستمان بر می آمد...!
    دفع افسد به فاسد می کنیم...

پ ن 1: تاریخ را فاتحان می نویسند ! ( چه ربطی داشت ؟! )

پ ن 2 : لینک بحث ها پیرامون این مبحث
    https://forum.sanatisharif.ir/topic/2450/بحث-پیرامون-اخراج-کاربران/66

• @ata1214 @ata1214
    ماه قبل قانونی نسنجیده اضافه نشد ! بدلیل مکالمه های مختلف و زبان های گوناگون این قانون اضافه شد !
    چند روز به ناحق کسی مسدود نشده ! . چون من خوب میدونم اینجا هر کاری کنن حق خوری نمیکنن 🙂
    ایشون چندین بار تذکر گرفتن ! و بعد مسدود شدن !! حالا بستگی داره حق رو چجوری تعریف کنید .
    ..
    هنوزم من به عنوان ادمی که میام تایپک ها اگه تودلی به یه زبان دیگه ببینم حرف زده شده همون برداشت درگوشی حرف زدنو دارم ! . بقیه تایپک ها نظری ندارم !
    ....
    شما هم دنبال بهانه نباشید که پیدا کنید تایپک های دیگه چه زبانی حرف میزنن ! باز میگم اون کاربر چند بار تذکر گرفت و اخراج شد ! و اگه تایپک های دیگه هم باشه که این عمل انجام بشه ادمین ها خودشون پیگیری میکنند و مسدود میکنند شما دیگه نگران اخراج شدن سایر کاربران نباشید
    ....
    اما درد شما چیز دیگریست که من الان اون رو آشکار خواهم کرد
    شما مجبورید متعصبانه حمایت کنید از عاملین مسئول ، تا اقتدارشون حفظ بشه ????
    این جملتون یکم تند رفتید و قضاوت کردید !!! چندین بار هم همین تکرار میکنید اقتدار ادمین و ها مدیر ها قبلشون اثبات میشه بعد ادمین یا مدیر میشن ! هر کدومشون هم دانش اموزای انجمن بودن ! و تازه عضو نشدن و دانش اموزان رو میشناسن اقتدار یک ادمین با یه بحث بچگانه برای پیروی از قانون ساده زیر سوال نمیره
    ...
    درسته انجمن چندین ساله هست ! ولی چندین سال انقدر مکالمه با گویش های مختلف نبوده ! شما هر سایتی برید مدیر سایت میتونه قوانین رو تغییر بده !!! و بسته به شرایط جدید قانون های جدید بذاره ! این چیز جدیدی نیست !!
    ...
    همچین تایپک هایی قبلا برای کار های درسی بوده !! و کسانی که فارغ التحصیل هستن یا .... میتونستن استفاده کنن .!
    پس فراموش نکنیم انجمن برای کار های درسی هست بیشتر !! البته اینا هم بحث تازه ای نیست ! .
    ...
    جهان سوم جایی هست که به یک قانون ساده مثل فارسی حرف بزنیم دامن میزنن و کش میدن ! 😉 اینجا کسی با کاربران دشمنی نداره که شما فکر میکنید ادمین ها و کسانی که با نظرتون مخالفن ظالم هستن یا چیز دیگه ای
    ...
    هیچ سوالی یا حرف مبهمی نزدم که بخواید جواب بدید اگه میخواید بحث رو کش بدید ( که با وجود هزاران جواب باز کش داده شده این مسئله ) اون بحثش جداست ! (: موفق باشید یاعلی
    راستی این حرف ها رو برای چیزی نمیزنم ! انجمن بحثش درسیه ! و یه قانون نباید انجمن رو به بحث های دیگه بکشونه منم دانش اموزم ! و حرف هامو زدم ! که انجمن الا بیشتر دچار حاشیه نشه ...
    [ اینا نظرات یک دانش اموز بود ! که عضو عادی انجمنه ! و نه به دنبال پستی مقامی چیزی هستم ( صرفا جهت اطلاع دوستتون که یه حرفی به بنده زدن) ]
    فک کنم کاملا ساده و بدون ابهام حرف زدم .. و خیلی جملاتو نپیچوندم 🙂 .

یاعلی ...

• مدیر

@ata1214
    سلام
    حالتون خوبه ؟
    پیشنهاد می کنم حتما برین پست هایی که خودتون فرستادین رو بخونید
    حالا کاری ندارم که قضاوت کردین
    اما باید بگم چرا اون دوستمون اکانتشون چند ساعت مسدود شد ⁉
    اولا ما به این دوستمون قبلا تذکر داده بودیم و بهشون یاد آور شده بودیم همچنین این دوستمون تو یه تاپیک که برای فعالیت درسی هست گفتو گو کرده بودن هرچند لازم نبود من اینا رو توضیح بدم اما گفتم که بدونید
    قوانین همیشه از ابتدا وجود نداشتن و به تناسب زمان و مکان به وجود میان و این یک امر بدیهی هست !
    در خصوص تاپیکی که من سال قبل ایجاد کرده بودم هم بهتره بگم وقتی من اون تاپیک رو میزدم شما اینجا نبودین پس
    هدف تاپیک رو براتون روشن می کنم اون تاپیک زیر مجموعه تاپیک اصلی خودش بود و هدف تاپیک اصلی رو دنبال می کرد با توجه به قوانین جدید لازم بود یک مواردی رو روشن تر کنیم اونجا که کردیم باید با موازین و مقررات جدید همسو میشد بنابراین برای رفع ابهام اشخاصی مانند شما تغییرات لازم اعمال شد

بهتر بود سوال می کردین بی احترامی که میگین یعنی چی ؟
    به جای چیدن این همه کلمات درشت و نامفهوم که برای اغلب کاربران انجمنی که بیشتر مخاطبانش دانش آموزن ناآشناست

در مورد اقتدار فرمودین
    مسئولین آلاء خودشون هم اگه یه موقع چیزی پیش اومده اومدن و معذرت خواهی کردن اقتدارشون رو هم از دست ندادن
    من و ادمین ها با یک قانون نه مقتدر میشیم نه اقتدارمون از دست میره

لابه لای صحبت هاتون یک شبه تهدیدی میبینم این کار اصلا حرفه ای نیست

• همیار

بابا یکی میخوابه میشه بیدارش کرد
    یکی خودشو زده به خواب آبم بریزی روش بیدار نمیشه
    یاد قصه های پیامبرا میوفتم !اونا پیامبر بودن و معجزه میکردن باز بعضی ها قبول نمیکردن!
    شما برای چی الکی وقتتونو میذارید
    @m.an @sohrab من میدونم خیلی سرتون شلوغه به عنوان یه دانش آموز آلایی هم خیلی ممنونتونم ! ولی لطفا الکی وقتتونوتلف نکنید و به کار های مهم تری ک دارید بپردازید !اجرتون با خوده خوده خدا 🙂

• هو الحق

و منهم من یستمعون الیک افانت تسمع الصم و لو کانوا لا یعقلون

چند تا پست گذاشتم در این مبحث ، جدا معلومه هیچی از سخنان این حقیر نفهمیدید... البته خودتون هم به این مهم اعتراف کردید
    جواب اظهاراتتان در پست های قبلی بنده موجود است... به آنها رجوع کنید
    آقای سبحان هم دوباره به شخص بنده حمله کردند نه به ادله معلومه مطروحه حول بحث ؛ این بار ایشون رو بی پاسخ می گذارم
    و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما...

پ ن : همه چیز دروس وزارتی و کنکور نیست... حتما مطالعات غیر درسی داشته باشید و کتاب بخوانید ( البته امسال باید مطالعات غیر درسی رو کنار بگذاریم باید قبلا از وقت خود بهینه استفاده می کردید ... ! ) با این کار هم دایره لغات و معلوماتتان افزایش خواهد یافت و هم چون از مغزتان کار کشیده اید ورزیده تر خواهد شد...

پ ن 2 : چاپلوسی اصلا کار خوبی نیست ، من که اهداف شما را می دانم که خود نیز با عدم کیاست و سیاست اعتراف کردید...
    پ ن 3 : وقتی معترض و معترض ( اولی به کسر ر دومی به فتح ر ) در حال تکلم اند لازم نیست عده ای خودشان را بیندازند وسط....!
    پ ن 4 : اتقى الناس من قال الحق فيما له وعليه ... دوگماتیسم عاقبت ندارد...
    پ ن 5 : همه در این مبحث سخن راندند و مواضع مشخص است ؛ مباحثه را به مجادله تبدیل کردید و معاند هستید ؛ من دیگر واضحات را تکرار نخواهم کرد ، به حد کافی وقت خود را صرف شما کرده ام ؛ مانند شما شبانه روز درگیر با فضای مجازی نیستم اگر وقت اضافه ای داشتم به مطالعه اختصاص می دهم ؛ بای نحو کان اگر حرف جدیدی داشتید به پست های قبلی اینجانب مراجعه کرده و آنقدر بخوانید تا بفهمید
    پ ن 6 : مناظره با عوام الناس واقعا چقدر سخت است و صبر و تحمل می طلبد... پیر شدیم ! نمی دانم چرا من همیشه باید سیاست مختار سقفی را اتخاذ کنم !

به امید موفقیت در سراسر زندگی همه شما
    والسلام علی من اتبع الهدی
    یا حق.

• یک رباعی خیلی داغ و تازه !! تقدیم به شما

این شهر پر از مرد نمایان دو روست
    همسفره شدن حکایت سنگ و سبوست
    هر چند اگر به لفظ اقرار کنند
    از کوزه همان برون تراود که در اوست

• @ata1214
    : ))

• @m-an در بحث پیرامون اخراج کاربران گفته است:

@یه-کنکوری
    بحث تموم شده (:

بله در جریانم
    برای پیشگیری از تکرار چنین نارضایتی هایی این پیشنهاد رو دادم.
    من خودم از این عمل که بچه ها به زبون دیگه چت کنند چندان خوشم نمیاد.
    اما از موضع موافقان هم میشه قضیه رو توجیه کرد.
    به نظرم مشارکت دادن بچه ها در تصویب قوانین یا حتی طرح اونها ، جو دوستانه تری ایجاد کنه.
    اینجوری همه به نتیجه ی نهایی رضایت میدن و رنجش خاطری هم پیش نمیاد.
    ( در باب پیشنهاد نظرسنجی برای قوانین سایت )

• مدیر

@یه-کنکوری

متوجهم
    ما قبلا هم از نظرسنجی استفاده کردیم
    در صورت لزوم باز هم استفاده می کنم

• @sohrab در آقا چرا مقاوت می کنی؟ گفته است:

سلام

برو بابا دلت خوشه..مگه پادگانه؟؟؟

• @ata1214
    وقتی بحثی که تمام شده را شروع کردید بحث باز شد . 🙂 این یه عمر کاملا درسته .
    شما که درگیر اینجور چیز ها و فضای مجازی نیستید ! انقدر تهمت تملق و چاپلوسی به کسی نزنید ! چون شما و دوستتون کم این تهمت !! رو نزدید 🙂
    شما بیشتر دارید خودتون رو حق نشون میدید !!! و هیی اعلام میکنید !!! حق رو در عمل نشون میدن که شما عملتون حق گرایانه نیست !! و برای گرفتن حق ندیدم کسی گردن بشکنه !! در عصر حجر نیستیم 🙂 !
    کاش بجای خواندن کتاب های مختلف در مورد دین و عقیده های مختلف ! اخلاق را اول یاد میگرفتیم !
    این کار شما تهمت ! و تهدید ! کاری حرفه ای نیست ! کسانی که حق را میگویند ندیدم اینگونه حق خود را بگیرند 😉 موفق باشید و موید ...

مخالفان نظر شما همیشه کسانی نیستند که حق رو نمیگن !! و ظالم نیستند
    من که در این مورد دیگه بحثی نمیبینم این اولین باره که تو اینجور بحث ها وارد شدم !!! چون شما بجای اینکه به دیگران بگید متن شما رو دوبار بخونن !( چون دوستان دیگه وقتشونو انقدر تلف نمیکنند !!) بهتره ابتدا خودتون خوب بخونید و حق رو پیدا کنید 🙂
    یاحق

• @hossein-king درست صحبت کنید برادر گرامی!! دستی که از الا نمیخوایم؟!! اینا دارن کاری میکنن که هیچ کسی برات نمیکنه! حالا بدهکارم شدن؟

• مودبانه صحبت کنیم دوستان 🙂

انتقاد از ادمین انجمن رو به بی حرمتی کردن به کل آلا تعمیم ندیم
    آلا مدیر داره دبیر داره و... سایت داره سایتش انجمن داره و انجمنش ادمین داره
    انتقاد از ادمین هست... اونم فقط در این موضوع
    بهتره موافق ها و مخالف ها دلیل ارائه کنن تا خود شیرینی و تخریب هم دیگه
    ما از زحمات همه همه افرادی که در آلا زحمت می کشن
    پاشون به خاطر عدالت آموزشی به دادگاه هم باز میشه تشکر می کنیم
    @M-an
    بابات کاغذ های برنامه ریزی خیلی ممنون
    خوشحالم که با درگیری شما به این بحث های حاشیه کمک کردن به ما رو به یاد دارین 🙂

قفل شده است

پربازدیدهای هفته