زیست افتضاح

• توزیست خیلی مشکل دارم اگه کتابوکامل بخونم ازهر5تست 4تاش غلطه کسی هست که زیستوبالامیزنه واوبه واوبگه چیکارکنم؟وهروزچن ساعت زیست بخونم؟دهم تجربی ام.

• @13811350 فیلمای زیست الارو نگا کن کتاب سنگین انتخاب نکن کم کم سطح کتابارو ببر بالا

• سلام بله درصد زیستم نسبتا خوبه
    خیلی هم سخت نیست
    اگه دانش آموز هستید لطفا سر کلاس زیست نخوابید! و با دقت ب حرفای معلمتون گوش بدید
    قبل کلاس پیش خوانی داشته باشید
    بعد (ترجیحا همون روزی ک مبحث تدریس شده) کتاب رو مو ب مو بخونید
    بعد از کتاب درسی برید سراغ تستای سراسری و سنجش
    بعدش دوباره کتاب درسی رو بخونید و قسمت هایی مهم رو مشخص کنید
    بعد برید سراغ تستای با سطح بالاتر (من از آی کیو استفاده میکنم)
    و بعد دوباره کتاب درسی
    این بار سعی کنید ذهن طراح رو بخونید ! مثلا ( خزانه ی ژنی شامل تمام آلل های موجود در گامت های فردی از جمعیت است (این جمله کاملا غلطه شما وقتی ک داشتید کتاب رو میخونید باید زیر سلول زایشی خط میکشیدید و ب عنوان ی نکته مینوشتید ک منظور گامت نیست یا زیر افراد جمعیت و ...)
    تا این مرحله اگه تو تستا از پنج تا هر پنج تو رو غلط میزدید هیچ اشکالی نداشت ! چون شما تا همین جا فقط آموزش دیدید!
    ب عنوان مرحله ی بعد چن تا تست رو انتخاب کنید (مثلا میتونید از سوالای آزمون سنجش که تو سایت های مختلف هست استفاده کنید) و با در نظر گرفتن زمان اونا رو حل کنید.میبینید ک حتی همه ی تست ها رو درست جواب دادید!
    موفق باشید دوست عزیز

• من خودم همینجوری بودم خلاصه سراغ هر چی بگی رفتم خیلی سبز آیکیو الگو مهروماه فاگوزیست تصویرنامه عمارلو خلاصه کله کتابای بازار رو جمع کردم دورم گریه گریه که من نمیفهمم داغون بودم ها
    بعدش خلاصه رفتم کتاب گاج میکرو همین تک جلدی رو گرفتم عاقا عالیه اصلنم مهم نیست که میگن تستاش آسونه برا من واقعن عالیه عالی عین آدم تست داده که اگه کتابو خوب خونده باشی جواب میتونی بدی

• @خاتون آجی پارسالشم میکرو گاج خوندی؟؟رتبت چند شد؟؟منظورت عمومی ک عکس شیر روشه همون گاج کامل؟؟

• @dr-lila
    پارسال نه
    پارسال فقط عمارلو خوندم
    همون که عکس شیر روشه

• @خاتون آجی میشه فالو کنی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.