برنامه ريزي براي آزمون

• مدیر

سلام ميخام اينجا هر كسي يه شيوه خاص براي برنامه ريزي داره بگه يا اينكه اگه يه روشي براي درس خاصي رو استفاده كردين و موجب پيشرفتتون شده بگين تا بقيه هم استفاده كنن ممنون

• این پست پاک شده!

• مدیر

این پست پاک شده!

• همیار

با اجازه ی رز عزیز میخوام نظرات و راهکارهای همدیگه رو بخونیم آزمون 23 مهر کانون رو پیش رو داریم شما برنامتون براش چیه؟تا چه حد به برنامه ی خودتون پایبند هستید و کی به ثبات توی برنامه ریزی رسیدید.خیلی خوشحال میشم جواب بدین
    @Roz @دانش-آموزان-آلاء

• مدیر

@banoo
    اختیار داری عزیزم
    خیلیم عالی هست

• من اولین باری هست ک میخوام ازمون های کانون رو شرکت میکنم الان از کانون برگشتم ی سری توضیحات اولیه راجع ب برنامه و موسسه دادن .. با جو و سوالاتش اصلا اشنا نیستم ی کوچولو استرس دارم واسه 23مهر ولی خب ... واسه زوج کتابا هم فیزیک3 و شیمی2 رو انتخاب کردم واسه خوندن ... برنامم از فردا تا 17 مهر اینطوریه : 2ساعت عربی ، 2ساعت فیزیک ، 3ساعت زیست ، 2ساعت شیمی ، 1ساعت ریاضی : (شاید بیشتر بشه زمانی ک برای هر درس میذارم ولی کمتر نمیشه) ..
    اگه طبق برنامه پیش رفتم و وقت و انرژی داشتم ی ناخونکی هم ب عمومی ها میزنم !😂 (مثلا هر درس نیم ساعت بین اختصاصی ها ) .. نمیدونم هنوز .. فردا ک استارت بزنم مشخص میشه
    و از 18 مهر ب بعد : مرور اختصاصی ها + خوندن دروس عمومی ... چون عمومی های 23مهر برنامش سنگین نیس و تقریبا میشه زود یاد گرفت

• همیار

@zahra1303 عالیه منم یه کوچولو استرس دارم چند روزی مریض بودم و از امشب با نظم ذهنی بیشتری میتونم کارامو انجام بدم نمیدونم چه جوری بین دروس پایه و پیش تناسب درستی برقرار کنم چند درصد پایه چند درصد پیش؟

• @banoo نگا کن ببین چقدر احتیاج داری ... مثلا من پایم خوب نیس وقت بیشترمو میذارم روی پایه چون پیش رو امسال ی ذهنیتی راجع بش دارم .... ولی بچه هایی ک تازه دارن پیش رو میخونن بیشتر وقتشون رو میذارن روی پیش چون هم جدیده هم اینکه معمولا دوم رو تو تابستون خوندن و سوم هم ک تازه سپری کردن و امتحان نهایی دادن ..
    باید ببینی چقدر احتیاج داری واقعا کنکوری بخونی ن صرفا اینکه تند تند و سر سری بخونی تا ب برنامه ی ازمون برسی

• همیار

@zahra1303 ممنونم زهرا جان.امیدوارم بتونم تشخیص بدم که رو کدوم بیشتر کار کنم.من از شنبه تا پنج شنبه صبحا وقتم پره و فقط عصرها میتونم بخونم و تونستم 12 ساعت ریاضیات بزارم تو برنامم اونم باید بین پیش و پایه تقسیم کنم 😞
    امیدوارم فردا روز خیلی خوبی داشته باشی

• @zahra1303 سلام میشه بدونم واسه ازمونا از شما چقد گرفتن؟؟؟

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.