من سردرگمم

• من یه دانش آموزدهمی ام خیلی به پزشکی علاقه دارم واگه قبول نشم میمیرم اول سال کتابای تستی خریدم امایکیشوننوشتم این سه ماهوکلهم کم کاری کردم واصلا نخوندم به طوری که توکتاب درسی هم ایراددارم الان میخوام ازالان شروع کنم امامیدونین بعدازدوهفته امتحانات دیه ومن تستام میمونه میخوام نیمسال اولوتستاشوتموم کنم امامیدونین که امتحاناسنگینن میخوام بعدازتسلط برکتاب توامتحانات دیماه مثلا دوروزبعدامتحان زیست دارم دیماها اول کتاب درسی رومسلط بشم بعدتست بزنم آیاتست زدن توامتحانات دی درسته؟بعدازاینکه حسابی مسلط شدی یانه؟آخه نمیخوام تستاموواسه نیمسال دوم نگه دارم نمیشه واضظرابم بیشترمیشه راهنماییم کنین توروخدادعاتون میکنم شب وروزم زهرماره به خدا.

• سلام خوبی برارد یا خانوم شماره 😕
    ببین دوست عزیز
    مطالعه کردن مرحله به مرحله هست
    شما اول باید کتاب درسی +جزوه معلم رو خوب بخونی و همچنین تو کلاااااااااااس به شدتتتتتتتتت خوب گوش کنی و سعی کنی یاد بگیری و هر جا ایراد داشتی بپرسی..بعد از اون وقتی رسیدی خونه.اول درس همون روز رو بخونید و تکالیفش رو انجام بدید و بعدا درس های فردا رو مرور کنید و اگه امتحانی دارید براش دوره و مرور انجام بدید.
    اصلا از کتاب درسی غافل نشو.اشتباه بیشتر ما این ول میکردیم کتاب رو.
    سعی کن کتاب رو بخون یو بفهمی و آنالیزش کنی که معلم چطوری این مطالب رو برای شما به صورت جزوه در آورده.روی تمین های کتاب درسی زیاد مانور بدید
    بعد از اینکار ها
    اگه وقتی براتون باقی مونده بود.میشینید قشنگ تست میزنید.تست هم که میزنید(البته فکر نکنم وقت کنید.)
    همین که شما ذات درس ها رو بلد باشید و مجبور نباشید سال کنکور از اول شروع کنید به خوندن ودرک کردم مطلب و بعدش تست زنی.خیلی جلو تر از خیلیاااااااااااا هستید.
    فقط میتونم یه چیز بگم: نگذار در سال های پایه هیچ ضعفی داشته باشی.هر جا مشکل داشتی در نطفه خفه کن.
    : )

• این پست پاک شده!