کارنامه سبز

• فارغ التحصیلان آلاء

سلام بچه ها:)
    من الآن دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهانم ولی خب به دلایلی میخوام با استفاده از کارنامه س سبزم تغییر رشته بدم و توی رشته ی مهندسی معماری دانشگاه هنر ادامه بدم ( البته صد در صد نیست:) ) میخوام بدونم این کار اصلا ممکن هست که با کارنامه ی سبزم این کار رو انجام بدم؟ یا باید انصراف بدم و دوباره کنکور بدم؟

• فارغ التحصیلان آلاء

• همیار

تغییر دانشگاه رو فکر نکنم بشه ! اینکه رشته ای ک میخونی با رشته ای ک میخوای بخونی یکم متفاوته هم ممکنه مشکل ساز بشه ! چرا از امور دانشجویی دانشگاهتون پی گیر نمیشید؟

• فارغ التحصیلان آلاء

@dr-sobhan فعلا در حد حرفه و مطمئن نیستم صد در صد که بخوام تغییر رشته بدم و خب گفتم یکم اطلاعات داشته باشم بعد اگر حتمی شد قضیه پا پیش بزارم.
    اخه یه مشکل دیگه ای هم هست معماری چه توی دانشگاه تهران چه دانشگاه اصفهان نیست و من دانشگاه هنر قبول شدم پس تغییر رشته هم نمیشه داد:/
    پس کارنامه سبز به چه دردی میخورد خداییش؟

• مدیر

سلام
    بله تاجایی که اطلاع دارم میشه
    باید رتبه شما از رتبه آخرین فرد قبول شده تو اون رشته محل کمتر باشه
    و یک تعداد قوانین خاص خودش رو داره حتما تو سایت سنجش توضیحاتی هست

• فارغ التحصیلان آلاء

@mahsa-ss در کارنامه سبز گفته است:

من الآن دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهانم ولی خب به دلایلی میخوام با استفاده از کارنامه س سبزم تغییر رشته بدم و توی رشته ی مهندسی معماری دانشگاه هنر ادامه بدم ( البته صد در صد نیست:) ) میخوام بدونم این کار اصلا ممکن هست که با کارنامه ی سبزم این کار رو انجام بدم؟ یا باید انصراف بدم و دوباره کنکور بدم؟

حیف نیست؟ :((

• فارغ التحصیلان آلاء

@mmdasn شاید حیف باشه نمیدونم و میگم که صد در صد نیست:/ ولی میدونم که کامپیوتر رو میشه شخصا ادامه داد ولی دانشگاه هنر تهران رو نمیشه:/

• همیار

@mmdasn شاید حیف باشه نمیدونم و میگم که صد در صد نیست:/ ولی میدونم که کامپیوتر رو میشه شخصا ادامه داد ولی دانشگاه هنر تهران رو نمیشه:/

ما هیچ ما نگاه:|

• فارغ التحصیلان آلاء

@moein چراااااااااااااااااااااا اگه فکر میکنین میتونین نظرمو برگردونین که توی همین رشته ادامه بدم بگین خداییش

• دانش آموزان آلاء

با اینکه تجربیم اما هم رشته تون خوبه هم دانشگاهش
    رتبه یک رف مهندسی کامپیوتر

پربازدیدهای هفته

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.