چطوري گوشي رو بذارم كنار؟

• سلام
    نميدونم چطوري بيخيال گوشي شم 😔
    ميام بخونم بعد يه تايمي ميخونم مثلن ١ ساعت يا ١ ساعت و نيم
    بعد ميرم استراحت
    ديگه نميتونم بيخيال گوشي شم، برگردمم حواسم ناخودآگاه دنبال اونه؛ براي همين بعد يه مدت كوتاه پشت درس بلند ميشم ميرم پشت گوشي 😔
    نميدونم چيكار كنم 😞

• Up
    Bump
    Up

• سلام
    به راحتی
    تحویل گوشی
    به
    پدر
    یا
    مادر
    گرامی
    😁

• @iamamir س.گوشیو بده دست بابات میره سرکارباخودش ببره ک تاشب توخونه نباشه ...چندروز اینکاروبکنی دیگه عادت میکنی البته اگ دلیل خاصی واس رفتن پای گوشی نداشته باشی وهی الکی فقط توبرنامه هابچرخی

• من خودم ی مدت همینطوری بودم بااینکه ن اسی ن تلگرامی هیچی اما هی میرفتم سراغ گوشی ن هم میتونستم بگم ب مامان یابابام ک گوشیوبگیرین ازم واس همین 2روز ب بهانه اینکه گفتم ببینین گوشیم چکارشه وچنددرست میشه دادمش ب بابام باخودش برد شب ک میومد بهم میدادش دیه ب بعد زیادسراغ گوشی نمیرفتم

• سلام و وقت بخیر
    این متنو کسی داره برا شما مینویسه ک ی زمانی روزی 10 / 12 ساعت پای ثابت چت با گوشی و پرسه تو گپ های تلگرام بوده!
    ببین دوست عزیز اگه بخوام بی رودروایسی باهات حرف بزنم میگم شما الان ی معتادی!
    بله ب گوشی اعتیاد داری
    اما خب چون زمانی برای ترک تدریجی اعتیادت نداری باید کلا گوشی رو بذاری کنار
    و از اونجایی ک خودم ی زمانی جای شما بودم ب قطعیت میگم ک شما دو راه بیش تر ندارید
    یا گوشی رو میدید ب یکی از اعضای خونوادتون و ازش میخوایید قایمش کنه (و بهش بگیدحتی اگه خودمم ازت خواستم گوشیمو برگردون این کارو نکن)
    یا این ک انقدر اراده خرج میدید ک یک بار تا بعد کنکور گوشیتونو میذارید کنار و دیگه سراغش نمیرید

برای بهونه های احتمالی! (ک گوشی لازمم میشه و دیکشنری داره و من با گوشی درس میخونم و ...) راهکار های زیادی هست!
    اگه واقعا برا تماس گرفتن ازش استفاده میکنید (و تنها استفاده ی ضروریش همینه ) فقط سیمکارتتونو بندازید تو یکی از گوشی های نوکیا قدیمی ک فقط میشه باهاش زنگ زد!
    اگه با گوشیتون فیلمای آلا رو میبینید سیمکارتو کلا دربیارید همه ی همه ی همه ی برنامه هایتونو پاک کنید و فقط باهاش فیلم ببینید (یا از کامپیوتر استفاده کنید)
    و....
    موفق باشی دوست عزیز

• خب تلگرام یا اینستاگرام اگ داری کلن پاک کن .... یا گوشیتو خاموش کن و فقط اخر هفته ها مثلن ی ساعت اخر شب استفاده کن.... بسته اینترنتی یا وای فایی ک ازش استفاده میکنی رو لغو کن .... جلو چشمت نذار گوشیتو...