چيكار كنم، موندم :(

• سلام
    من يازدهم تجربي ام و تيزهوشان ميخونم
    پايم ضعيفه
    از امروز جدي تصميم گرفتم بخونم، براي پزشكي دانشگاه تهران و ميدونم بر تلاش مطمنا ميشه؛ هر چند يه سال اولو از دست دادم و سه ماه اول امسال به طور كامل.
    نميدونم چيكار كنم، خودم هر روز كه از مدرسه ميام براي اون روزم برنامه بچينم، يا مشاور بگيرم برام برنامه بريزه؟ و كي رو بگيرم؟ مشاور فعليم از داشنجو هاست كه رتبه زير ٥٠ كشوري اورده سال ٩٤ و پزشكي تهران ميخونه.
    نميدونم همونو ادامه بدم يا مشاور جديد بگيرم
    اخه اين مشاورم برنامه اي كه ميده ميدونم مچ نميشه هميشه و گاهي خراب ميشه، زيادم توش اينو نگرفته كه... كلا يه طوريه يه كم، شايدم من اجرا نميكنم 😞

خيلي به كمكتون نياز دارم دوستان
    ممنون

• UP
    نطري نداريد؟؟

• خیرین کوچک دریا دل

از الان سعی کن رو پای خودت وایستی

خودت برنامه بریز بخون
    همه کساییکه قبول شدن 100درصد ک مشاور نداشتن

• دانش آموزان آلاء

به جای ماهی گرفتن از دست بقیه ، ماهی گیری یاد بگیرید
    منظورم اینه که برنامه ریزی رو یادبگیرید و خودتون انجام بدید از نوع حجمی تایمی
    منطقی برنامه ریزی کنید نه کم نه سنگین

از مشاورتون هم سوال بپرسید مثلا روش مطالعه و منابع و مشکلات و .... ولی در آخر خودتون بهترینشو انتخاب کنید و تصمیم بگیرید

• سلام .روز تون بخیر.منم تیزهوشانیم.!!🖐
    شما وقت کافی برای موفق شدن رو دارین؛البته هر زمان امکان پذیره اما برای شما با تداوم خیلی راحت تره؛دنبال حاشیه نرید،درس خوندن و موفق شدن پیچیده نیست ؛منظم باشین؛بعد از خوندن کتاب درسی به طور کامل ،تست بزنید؛برنامه ریزی یه مسئله شخصیه،به نظرم؛یعنی بنابر تشخیص خودتون باید برنامه بریزید،چون کس دیگه از وضعیت هر لحظه شما خبر نداره. اگه تو آزمون های آزمایشی شرکت کنین(شایدم شرکت می کنید)با برنامه اونا پیش برین،چون یه دید کلی بهتون میدن؛؛؛ان شاءالله که موفق بشین!☺

• تیز هوشان و پایه ضعیف مگه داریم؟؟😲

• @فادیا لطفا این جوری قضاوت نکنین ،شاید به فعالیت های دیگه مشغول بودن

• @ماری-کوری
    من ک نمیگم کار بدی میکرده.یا مشغول کاری دیگ ای بوده.
    منظورم اینه تو تیزهوشان پایت ضعیف باشه نمره نمیاری.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.