میترسم از ادامه دان بدون مشاور

• من از ابان شروع کردم ب خوندن
    مشاور هم دارم اما زیاد پاسخگو نیس
    راستش من زیاد خوب نخوندم چون هم اینکه چند سال از درس دور بودم نمیتونم خوب درس بخونم سوال های زیادی دارم خواهش میکنم کمکم کنین
    اول اینکه من از ابان شروع کردم اما چون برنامه مون پرفشار بود و خودمم نمیتونستم تایم مطالعه بالا داشته باشم و بعد چند سال دور بودم از درس هیچوخت ب برنامم نمیرسیدم بیشتر وقتا فقط اون درس رو میخوندم و اصلا تست نمیرسیدم بزنم و مشاورم یه مبحث جدید میداد و میگفت بگذر بزار برا جمع بندی الان یک ماه گزشته و من خیلی از درسارو بدون تسلط رد شدم و هیچکدوم رو اصولی نخوندم 😢😢 الان میخوام دوباره شروع کنم خودمم میدونم ک اشتباه کردم میخوام ب مشاورم بگم ک برام از صفر برنامه بزاره اما ب احتمال زیاد میدونم قبول نمیکنه خب من وقتی درسای پایه مث فیزیک مث شیمی مث زیست و ریاضی رو نخوندم میتونم برم الان مبحث پیشو بخونم ؟؟؟ من واقعا نمیتونم و اینکه هی بهم میگن ول کن و ادامه شو بخون هر روز گیج تر از قبلم میکنه... بنظرتون چیکار کنم بگیرم از رو مباحث یا از اول با قدرت شروع کنم خودم تصمیم دارم با ساعت مطالعه دوازده ساعت از صفر شروع کنم و میدونم ک میتونم تجربه ای ک الان دارم رو اون موقه تو درس خوندنم نداشتم زمان داره میگزره و من نمیتونم دست دست کنم... بدون مشاوره میترسم ک ادامه بدم... هزینه مشاوره ای ک من ازش کمک میگیرم صدو سی تومن توی ماهه و من پول نداشتم و بزور منابعم رو حتی جمع کردم حتی پول ازمونم نداشتم ک بدم بخاطر همین ازمون ثبتنام نکردم و از مشاورم خواستم ک هزینه مشاوره رو ازم نگیره و قبول کرد و خدایی خیلی هزینه رو برام کم کرد اما چون خودم گفتم فقط برنامه ریزی میخوام نمیتونم ازش کمک بگیرم ... راهنماییم کنین من باید دو رقمی بشم و تهران قبول شم وگرنه همیشه تو زندگیم ی بازنده میشم 😭😭
    @ادمین @فارغ_التحصیلان @مشاور

• @fatma-vorodi97 به نظر من ناقص خوندن و ماس مالی کردن تو کنکو بدترین اشتباهه اگه حتی 50 درصد مطالبو با عمق 100 بخونین خیلی بهتر از اینه که فقط بخواین درسا رو تموم کنین
    با توجه به اینکه از درس فاصله داشتین از پایه شروع کنین بهتره چون مطالب به هم مربوطن

• دانش آموزان آلاء

ولی این اشتباه که تست نزنید و ردشید
    اگه تست نزنید ممکنه اون مبحثو غلط بزنید

• @fatma-vorodi97
    دوست عزیز...به نظرم بشین دوباره از صفر شروع کن {از پایه}بشین درساتو بخون...مشاورتو هم ردش کن...

خودت بهتر میتونی واسه خودت برنامه ریزی کنی
    زمان زیادی مونده ...تلاشتو بکن ...حتما موفق خواهی شد
    امیدت رو هیچ وقت از دست نده

• دانش آموزان آلاء

یه برنامه ای هست که به سوالای مشاوره ای جواب میده رایگان

• @romisa1234
    چه برنامه ای؟

• خودمم فک میکنم ک از اول بخونم بهتر باشه فقط میترسم ک بدون مشاور خوب نخونم و بازم تایم از دست بدم و نتونم تنهایی پیش برم کسی هست اینجا ک اونم مشاور نداشته باشه و خودش برنامه ریزی کنه؟

• @fatma-vorodi97 در میترسم از ادامه دان بدون مشاور گفته است:

خودمم فک میکنم ک از اول بخونم بهتر باشه فقط میترسم ک بدون مشاور خوب نخونم و بازم تایم از دست بدم و نتونم تنهایی پیش برم کسی هست اینجا ک اونم مشاور نداشته باشه و خودش برنامه ریزی کنه؟

آره من

• میتونی ب مبحث ها برسی ب نظرت موفق میشی؟

• @fatma-vorodi97 البته ک موفق میشی فقط من منظورم این بود ک اعتماد ب نفسشو ندارم ولی اگه بدونم ک کسایی ک دارن تنهایی پیش میرن هم مث من هستن قوی تر میشم

• @fatma-vorodi97 در میترسم از ادامه دان بدون مشاور گفته است:

میتونی ب مبحث ها برسی ب نظرت موفق میشی؟

اهوم.ایشالله

• @fatma-vorodi97

بابا مورد داشتیم یه نفر اخر بهمن از سربازی برگشته و نشسته درسشو خونده و پزشکی قبول شده...اگه خوب تلاش کنی موفق میشی

• @hossein-king درست میگین همه چی درست میشه فقط باید راهو درست رفت 👌👌

• بچه ها چه جوری بعضیا ۱۵ ساعت میخونن من هرچی سعی میکنم نمیتونم از پنج ساعت بالاتر ببرم گاهی ب پنج ساعتم نمیرسه سریع خسته میشم خوابم میگیره دوسه ساعت می خوابم در روز با اینک شبم میخوابم قهوه هم میخورم اما خیلی تاثیر نداره همه بهم میگن ساعت خونونت خیلی کمه کسی مشکلش شبیه من نداشته منو راهنمایی کنه این وضعیت دوهفتس اینجوریه دیگ ناامید شدم😣😣

• @parisa76911

ببین به خود ادم بستگی داره...ممکنه یکی پنج ساعت بخونه {اما مفید}
    ولی یکی 12 ساعت بخونه که شاید مفیدش 3 ساعت نشه

• @hossein-king چیکار کنم نخوابم😣

• سلام منم همین مشکلو دارم هیچ چیزی نمیتونه کمک کنه بهمون جز خودمون باید ی سری قولا و قوانین بزاری برا خودت
    هر وقت دیدی خوابت میاد یکاری کن ک انرژی بگیری من ی فیلم از بچه های ورودی پزشکی دانشگاه تهران هست اونو میبینم خوابم میپره و انگیزه میگیرم منم ساعت مطالعم تو همین مایه هاست اسون ترین راهش اینه ک هر روز یه ساعت ببری بالا ساعتتو تا ب ی ساعتی ک راضیت میکنه و هرروز میتونی پیوسته انجامش بدی برسی

• @parisa76911 هرچن فک نمیکنم راهی باسه

• @parisa76911
    کیفیت مطالعه ات رو ببر بالا

• @fatma-vorodi97 شما بعدش ازدرس چیزی میفهمید خوابتون میپره بعداز دیدن اون فیلمه

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.