بهترين مشاور غيرحضوري؟

• سلام
    من سال يازدهم تجربي هستم
    كنكورمم سال ٩٨ هستش
    مبخواستم بدونم بهترين مشاور غيرحضوريه چيه؟
    اصلا مشاور تاثير داره؟ چقدر و به شكل؟
    من يه عليرضا افشار رو ميشناسم اما نميدونم كارش چطوريه؛ يه رتبه زير ٥٠ كشوري كنكور سال ٩٤ يا ٩٥ ميشناسم كه اونم مشاوره ميده و برنامه
    مشكل مالي در اون حد ندارم اگه بدونم واقعا جواب ميده

• @iamamir س.مشاور داشتن ی مسئله تقریباشخصیه و بستگی ب خودتون داره واینکه مشاورتون قابل اعمادباشه یانه اگ خودتون ب تنهایی مشکل داشتین واس خوندن وبحرف مشاورگوش میکنین و ی مشاورخوب داشته باشین اره خوبه..اگ امکانشوداشته باشین بنظرم مشاورحضوری بهتره ازغیرحضوریه...واس انتخاب یک مشاورخوبم میتونید شهرتونوبگین و بقیه رو تگ کنیدهرکدوم ازدوستان استفاده کرده بودن راهنماییتون میکنن اماخب خیلی بایدتحقیق کنین وحداقلش یکی دوجلسه بصورت ازمایشی برین جای چندمشاوروببینین کدومش بهتره

• قطعا حضوری صد برابر بهتر از تلفنی هستش اینو مطمئن باش
    من دو سه تا مشاور همزمان داشتم خخخخ
    از بینشون یکی خوب بود
    اگه خواستی بهم پیام بده شماره اش رو بدم

• دانش آموزان آلاء

حضوری که ازمون بگیره ازت و ازت بخاد ومجبورت کنه و تنبیهم تو کارش باشه وجدی باشه و ب حرفش توجه کنی قطعا موثره

• @paripari در بهترين مشاور غيرحضوري؟ گفته است:

حضوری که ازمون بگیره ازت و ازت بخاد ومجبورت کنه و تنبیهم تو کارش باشه وجدی باشه و ب حرفش توجه کنی قطعا موثره

مگه داریم همچین چیزی؟؟؟
    مشاور باید نگاهش نافذ باشه وقتی بهت اخم کرد ترجیح بدی که بمیری تا اینکه دوباره اینطوری تگات کنه
    اونموقع اگه مرد میدون باشی میخون یو لبخندش رو هم میبینی و اگه نباشی قطع میکنی

• دانش آموزان آلاء

@marcoo
    بله داریم که منو از رتبه ی 30هزار کشوند به 4هزار برادررررررررررر
    هم ازمون میگرفتن هم اگر عمل نمیکردی ب جای مسخره بازی و اخراج 100تا200تا تست اضافه تر میداد

@marcoo
    بله داریم که منو از رتبه ی 30هزار کشوند به 4هزار برادررررررررررر
    هم ازمون میگرفتن هم اگر عمل نمیکردی ب جای مسخره بازی و اخراج 100تا200تا تست اضافه تر میداد

حالا از کجا فهمیدی برادرم؟؟
    هزینه اش چقدر بود؟؟

• دانش آموزان آلاء

@marcoo
    ماهیانه200تومن
    نمیدونم همینطوری گفتم برادر 😕

@marcoo
    ماهیانه200تومن
    نمیدونم همینطوری گفتم برادر 😕

چه با انصاف
    من تلفنی میگرفتم
    دو هفته یه بار زنگ میزد و گاهی هفته ای یه بار
    میگرفت 250 ماهیانه

• دانش آموزان آلاء

خب بلاخره باید طرف و شناخت.ایشون خودشون دانشجوی دندان بودن. اوناییم ک الکی اسم در کردن و سمتشون نرفتم چون یاد گرفتن فقط ب بهانه جذب دانش اموز تبلیغ کنن و حرف مفت بزنن. ما داشتیم سالیانه 4تومن میگرفت ولی ی برنامه ب 200تا میداد 😕

• دانش آموزان آلاء

خود من برناممو گاهی ب دوستانی ک میشناختم ک وضع مالی خوبی ندارن میدادمو راهنماییشون میکردم

• دانش آموزان آلاء

@marcoo
    اینطوریاست

• افشار ک دزده ! سر ماه فقط تلکه میکنه بچه هارو
    من خودم بی مشاور میخونئم پارسال نتیجه نگرفتم امسال با اینا مشاوره گرفتم راضیم
    @konkurpress

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.