برنامه ریزی

• سلام دوستان
    من مشکل برنامه ریزی دارم میشه کمکم کنید؟باید یک درس رو تموم کنم بعد برم درس دیگه؟همه دروس رو تو یک روز بخونمممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• @dr_mahdi از فیلم های سایت کی استفاده کنممممم؟کدوم معلم بهتره؟؟

• من خودم اوایل خوندن هرروز2تاعمومی 2تااختصاصی میخوندمو بعدشد3تااختصاصی2تاعمومی...اینکه ی درسو تویکروز تموم کنید واس چندروزاخرک مونده تاازمون واون درساییکه فقط مونده جمع بندیش ومرور کلی بهتره مثلامن این ازمون نشدبخونم چون شیمی فیلماشودیدم اومدم فقط یکی دوروز اخراونوخوندم

• @dr_mahdi اول فیلم ببینیدبعد مطالعه کتاب یا درسنامه وبعدشم تست...حالامیتونید درساروبازه بندی کنیداین کاروبکنیدواسشون یا یک فصل یک فصل پیش برید این بستگی ب خودتونواون درس داره...واس استاداهم سرچ کنید اگ پیدانکردید رشتتونوبگین تونستم کمک میکنم

• @fatemeh201678 خوبه مثلا من اینطوری میگفتم
    اولش ریاضی و فیزیک و بعدش شیمی و بعدش زیست رو کامل بخونم و تست بزنم بعدش عمومی ها
    پنجشنبه هم اختصاص بدم به مرور ریاضی و شیمی و فیزیک صبح جمعه هم زیست رو ورق بزنم
    رشتم تجربی
    منظورت این بود که اول درس رو یاد بگیرم و کتاب و فیلم کار کنم بعدش تست بزنم درسته؟؟

• روزانه اینطوری یانه کلاروال خوندنت ب ترتیب تموم کردن ایناباشه؟؟/ اره اول درسویادبگیر بعدتست اموزشی بعدشم زمان دار البته یادت باشه بیشترزمان بایدواس تست باشه خوندنت زیادطول نکشه
    اهامن رشتم تجربی نیستش توتایپیکابگردی میتونی پیداکنی ک چ فیلمایی استفاده کنی

• @fatemeh201678
    مثلا تو دو روز ریاضی رو کامل بخونم و تست بزنم مثلا شنبه و یکشنبه و بعدش درس دیگه ای شروع کنم

• @dr_mahdi ازنظرروانشناسیش زیاد درست نیس امابازم بستگی ب خودتون داره هرکس ی روش خاصی داره

• چون مطالعه مستمر درسا مخصوصا زیست وختصاصیا بهتره تا اینطوری تک درس خوندن این روش خوندن معمولا واس اخرای ک وقت کم میاری ومیخوای سریع چنددرسوبخونی تمومش کنی جمع بندیش کنی حالاچ واس ازمون چ کنکور

• @fatemeh201678
    ممنون از کمک هاتون این آزمون اینطوری میخونم دو حالت داره نتیجه میده یا نتیجه نمیده
    نتیجه داد همینطوری پیش میرم نتیجه نداد میام به روش ایکس برنامه ریزی میکنم
    اجرتون با خدا

• @dr_mahdi اینطوری هم خوبه فقط زیادوقت واس ازمون خطاندارین..خواهش

• @fatemeh201678 اره دقیقا باید یه جوری بخونم که حتی اگه نتیجه هم نداد من حداقل این درسا رو بلد بوده باشم تا دفعه بعدی دیگه نیام از اول بخونم و تست بزنم
    نکته خیلی خوبی گفتید

• @dr_mahdi موفق باشی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.