کمک به دانش آموزان کرمانشاه

• مدیر

سلام،
    بچه ها اینجا طرح بدید، اجرا کنید. اینکه چه کمکی میشه کرد به این عزیزان
    سعی کنید به چیزایی فکر کنید که بقیه فکر نکردند نیازهایی رو ببینید که بقیه ندیدند.
    فقط هم بیایید در مورد دانش آموزاشون فکر کنیم
    مطمئن هستم شما طرح ها و راه حل ها روش های اجرایی خوبی می تونید ارائه کنید و اجرا کنید که خیلی ها با سرمایه های کلان نمی تونند.
    @دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء @ادمین @administrators

• در پروژه خاتم الانبیا کانکس هایی ساخته شد که هر کدو نزدیک 1.6 میلیارد هزینه برداشت
    برای زلزله زدگان آب و غذا و پوشاک ضروری هست ولی مهمترنی نیست
    مهمترنی چیز فعلا مسکن هست
    مثل همیشه آدمی نیاز به مسکن داره از اون دوران نئاندرتال و اینا
    به طور مجموع کانکس فرستاده بشه با اماکانت حداقل رفاهی خیلی خوب میشه براشون
    چون حداقل مطمئنه که جایی گرم برای خاب داره 😕
    التبه این نظر منه و متاسفانه در مدیریت بحران کاملا نظرم متفاوت با مدیریت بحران های مرسوم الان هست ولی فعلا کمکی که میشه کرد همون پوشاک و غذا و آب و دارو هست
    کانکس های حداقلی خیلی کمتر میشه هزینه شون نسبت به اون کانکس های میلیاردی 😕

• @sohrab
    سلام
    من که توانایی اجراش رو ندارم ولی طرحی که تو ذهنمرو میگم ان شا الله اجرا بشه
    به نظر من الان فقط فیلم های آلاست که میتونه به این عزیزان کمک کنه
    برای هر محله یک تلویزیون و یک دستگاه دی وی دی پلیر که فرمت فیلمهای آلاء رو ساپورت کنه تهیه بشه و فیلمهای دهم و یازدهم و کنکور روی دیسک دی وی دی رایت شه و فیلمهای کنکوریی,ترجیحا فیلمهایی باشن که دانش اموزان توش حضور دارن , که دقیقا شبیه مدرسه باشه و فرصت نوشتن داشته باشن و برگشت به عقب نداشته باشن منظورم اینه از فیلم عقب نیفتن و مسئولیت این کار رو شخصی در اونجا برعهده بگیره و طبق برنامه و مثل مدرسه فیلمها رو سر ساعت play کنه.اینطوری دانش موزا تا تشکیل مدرسه از درس عقب نمیفتن
    دانشجویان که امسال دانشگاه قبول شدن یا کنکوریایی که کتاب اضافه دارن و استفاده نمیکنن کتابهای تست شون رو برای این عزیزان بفرستن
    اموزش پرورش و مسئولان کتابهای درسی و دفتر و مداد و خودکار براشون تهیه کنن

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.