سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X

• با سلام خدمت تموم بچه های الایی
    ی سوال داشتم در مورد برنامه ریزی درس ها
    راسش تو یکی از مقاله های قلم چی گفته تا قبل عید بیش تر وقتتون رو اختصاصا بدین ب دروس اختصاصی ینی ب نسبت سه ب یک برای دروس اختصاصی و عمومی وقت بزارین و قبل عید 30 درصد عمومی ها رو جمع کنین از ی طرف من برنامه ریزی ب روش X اقای امینی راد رو دیدم ک خیلی خوب بود گفتن ب میزان ضریب درس ها برای اون ها وقت بزارین اگ اینجوری باش با توجه ب این که مثلن ضریب ادبیات و زیست یکی هستش پس باید ب یک میزان در هفته مطالعه بشن
    حالا من موندم این وسط ک واقعن چجوری برنامه ریزی کنم هفته های قبل ب روش قلم میخوندم ولی از وقتی برنامه ریزی اقای امینی راد رو دیدم خیلی خوشم اومد ولی نمیدونم کدومش درست تر یا بهتره یا شایدم با هم ی نقطه اشتراکی داشه باشن
    ممنون میشم کمک کنین و بگین کدومش بهتره
    پیشاپیش ممنون بابت تمام نظراتون

• اصلا سلام چی با روش ایکس فرقی نداره که حتی مکمل هم هستند 😐😑

• @javad-mahdizadeh در سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X گفته است:

اصلا سلام چی با روش ایکس فرقی نداره که حتی مکمل هم هستند 😐😑
    ینی فرقی ندارن من برنامه ریزی میکنم با قلم روزی سه ساعت میرسه ب زیست یک ساعتم ادبیات ولی با روش X ب هر کدوم نزدیک دو ساعت میرسه من منظورم اینه

• @mo در سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X گفته است:

@javad-mahdizadeh در سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X گفته است:

ینی فرقی ندارن من برنامه ریزی میکنم با قلم روزی سه ساعت میرسه ب زیست یک ساعتم ادبیات ولی با روش X ب هر کدوم نزدیک دو ساعت میرسه من منظورم اینه

خب غلطه دیگه
    شما باید زیست رو 12 در نظر بگیری و ادبایت رو 4
    چون اخصتصای ها ضربدر 3 میشه ضریبشون

• @javad-mahdizadeh در سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X گفته است:

@mo در سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X گفته است:

@javad-mahdizadeh در سوال مشاوره ای در مورد برنامه ریزی ب روش X گفته است:

خب غلطه دیگه
    شما باید زیست رو 12 در نظر بگیری و ادبایت رو 4
    چون اخصتصای ها ضربدر 3 میشه ضریبشون
    بلع درست میفرمایین من تازه امروز این ویدیو رو دیدم ب ی چیز دقت نکردم این ضریب سه رو لحاظ نکردم فک کنم با دقت ندیدمش اشتباه پیش اومد برا همین امروز هنگ کردم اعصابم خورد شده بود
    دستتون درد نکنه ممنون

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.