کمک در منبع ریاضی.

• سلام دوستان
    یه کتاب ریاضی برای افراد متوسط توی ریاضی میشه معرفی کنین که تست زیاد داشته باشه و باهاش بشه 50 60 درصد زد؟؟؟؟تاکید میکنم برای لول های متوسط به پاپیین..
    مرسی از همه

• @professor_m اول کتاب ابی 10سال رو بزنین بعد دیدین که راه افتادین دگ تا حدودی نکات رو بلدین از گاج استفاده کنین

• به نظر من با کتاب های نشر الگو کار کنین.چون توضیحاتش و بحث روی مفاهیمش از بقیه کتاب ها کامل تر و پایه ای تره.

• کتاب آبی قلمچی خوبه سطحش پایینه
    خیلی سبز سروش مویینی هم خوبه مثال هایی رو که داره بخونین راه می افتین
    توصیه می کنم رو مبحث های احتمال . ترکیب توابع و دامنه.مثلثات.معادله نامعادله.حد .مشتق .کاربرد.انتگرال سرمایه گذاری کنین راحت 70 درصد میزینین شایدم بیشتر

• دانش آموزان آلاء

خیلی سبز خیلی عالی توضیح داده من خودم خوندم پیشرفت کردم ولی تساشو نمیدونم چجوره

• همیار

@ali-k در کمک در منبع ریاضی. گفته است:

به نظر من با کتاب های نشر الگو کار کنین.چون توضیحاتش و بحث روی مفاهیمش از بقیه کتاب ها کامل تر و پایه ای تره.

نه اتفاقا توی ریاضی بچهای تجربی نشرالگو یه موج آزمون داده ک برای افراد خیلی خیلی قویه

• همیار

@najafiali78 در کمک در منبع ریاضی. گفته است:

کتاب آبی قلمچی خوبه سطحش پایینه
    خیلی سبز سروش مویینی هم خوبه مثال هایی رو که داره بخونین راه می افتین
    توصیه می کنم رو مبحث های احتمال . ترکیب توابع و دامنه.مثلثات.معادله نامعادله.حد .مشتق .کاربرد.انتگرال سرمایه گذاری کنین راحت 70 درصد میزینین شایدم بیشتر

هندسه 1 = 4 تا سوال
    مقاطع = 2 تا سوال
    تعداد کل سوالات درس ریاضی در کنکور 30
    شما 20 درصد کل سوالات رو کلا حذف کردید و از بعدش واقعا تضمین میکنید راحت بشه 70 زد ؟!؟ 😐😐

• همیار

@professor_m از بین کتاب خیلی سبز و مهرماه نمونه صفحات رو دانلود کنید هرکودوم رو ک بهتر متوجه شدید استفاده کنید

کاربران فعال این بخش

24
آنلاین

18.3k
کاربران

8.0k
موضوع ها

561.1k
دیدگاه‌ها