کمک در منبع ریاضی.

• سلام دوستان
    یه کتاب ریاضی برای افراد متوسط توی ریاضی میشه معرفی کنین که تست زیاد داشته باشه و باهاش بشه 50 60 درصد زد؟؟؟؟تاکید میکنم برای لول های متوسط به پاپیین..
    مرسی از همه

• @professor_m اول کتاب ابی 10سال رو بزنین بعد دیدین که راه افتادین دگ تا حدودی نکات رو بلدین از گاج استفاده کنین

• به نظر من با کتاب های نشر الگو کار کنین.چون توضیحاتش و بحث روی مفاهیمش از بقیه کتاب ها کامل تر و پایه ای تره.

• کتاب آبی قلمچی خوبه سطحش پایینه
    خیلی سبز سروش مویینی هم خوبه مثال هایی رو که داره بخونین راه می افتین
    توصیه می کنم رو مبحث های احتمال . ترکیب توابع و دامنه.مثلثات.معادله نامعادله.حد .مشتق .کاربرد.انتگرال سرمایه گذاری کنین راحت 70 درصد میزینین شایدم بیشتر

• دانش آموزان آلاء

خیلی سبز خیلی عالی توضیح داده من خودم خوندم پیشرفت کردم ولی تساشو نمیدونم چجوره

• همیار

@ali-k در کمک در منبع ریاضی. گفته است:

به نظر من با کتاب های نشر الگو کار کنین.چون توضیحاتش و بحث روی مفاهیمش از بقیه کتاب ها کامل تر و پایه ای تره.

نه اتفاقا توی ریاضی بچهای تجربی نشرالگو یه موج آزمون داده ک برای افراد خیلی خیلی قویه

• همیار

@najafiali78 در کمک در منبع ریاضی. گفته است:

کتاب آبی قلمچی خوبه سطحش پایینه
    خیلی سبز سروش مویینی هم خوبه مثال هایی رو که داره بخونین راه می افتین
    توصیه می کنم رو مبحث های احتمال . ترکیب توابع و دامنه.مثلثات.معادله نامعادله.حد .مشتق .کاربرد.انتگرال سرمایه گذاری کنین راحت 70 درصد میزینین شایدم بیشتر

هندسه 1 = 4 تا سوال
    مقاطع = 2 تا سوال
    تعداد کل سوالات درس ریاضی در کنکور 30
    شما 20 درصد کل سوالات رو کلا حذف کردید و از بعدش واقعا تضمین میکنید راحت بشه 70 زد ؟!؟ 😐😐

• همیار

@professor_m از بین کتاب خیلی سبز و مهرماه نمونه صفحات رو دانلود کنید هرکودوم رو ک بهتر متوجه شدید استفاده کنید

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.